Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość gość
Ja bym chciała dostać jakąś fajną książkę i do tego może jakąś lampę do czytania. Na razie znalazłam tylko to drugie, na mlamp? chyba tak, taka zwykła ale do spędzania wieczorów z książką mi wystarczy. Do tego może jakiś kocyk i kubek na herbatkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gera
Bardzo fajne maja też lampki na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też już wcześniej zaczęliśmy myśleć o prezentach i składamy się dla ojca na taką laserową opaskę do włosów http://hairmax.net.pl/produkty/hairmax-laserband-41/ Wciąż narzeka, że musi coś zrobić z tym wypadaniem włosów, a gdzieś słyszał o tych hairmaxach więc damy mu szansę wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmirmie
Ja jeszcze tak szczerze nie myślałam za bardzo o prezentach świątecznych. Ale bardzo chciałabym kupić mojej siostrze Polaroida, ostatnio nawet przeglądałam już modele w Teletorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też rozglądam się już za prezentami pod choinkę. Mam dwóch dorosłych synów i postanowiłam zadbać trochę o ich zdrowie. Zamówiłam im koszulki woolmed z wełną owczą na plecach. Będą mieli w sam raz do pracy. Czas teraz pomyśleć o prezentach dla wnuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina8308
Jeśli kogoś znamy bardzo dobrze to dość łatwo jest nam wymyślić czego potrzebują albo możemy zapytać ;) a jak kogoś znamy mniej to myślę, że lepiej iść w klasykę i nie wydziwiać. Ja np. teściom kupiłam porządne portfele z Wojasa. Teściowej czerwony, teściowi czarny i myślę, że był to trafiony prezent, bo widzę, że używają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że praktyczne prezenty są najfajniejsze, lub takie które sprawiają masę radości! Zastanawiam się nad modelem zdalnie sterowanym dla mojego faceta. Sklep modelarski na który się zdecydowałam to https://www.satamax.pl/. Są bardzimili,al jeszcze nie wybrałam odpowiedniego modelu. To na prawdę świetny pomysł na prezent dla każdego faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyślić fajny prezent, to niełatwa sprawa. Może pomocą będzie aliexpress, znajdziesz wiele ciekawych rzeczy, może coś cię zainspiruje. http://ali.pub/1vm6sp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachary Bialostocki
Dla tych co są bardziej "sprzętowi" polecam kupować jakieś fajne gadżety. Komputronik ostatnio wypuścił swoją aplikację Klient VIP, dzięki której już na początek dostaje się rabat 20zł na zakupy. No i oczywiście można tam znaleźć różne inne rabaty, polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra_kolszka
Ja wszystkim kupuje ksiazki, tylko moim rodzicom zawsze cos wspolnego duzego. w tym roku kupilam im robota kuchennego w media expert bo byly promocje. ale wręczę dopiero w grudniu;) oboje lubia gotowac, wiec na pewno sie uciesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nirwa
Znowu zacznie się szał prezentowy, na szczecie wszystkie prezenty przeważnie zamawiam w sieci w zeszłym roku wszystkie kupiłam na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llinda88
Ja też zazwyczaj zamawiam prezenty w sieci, na razie przeglądałam gadżety w Teletorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent Marzeń, macie tam sensowne pakiety za dobre pieniądze. Po prostu dobierajcie prezenty, które zrobią dużą różnicę. Każdemu można coś dopasować. Nasz ojciec dostał np. jazdę czołgiem. Co można znaleźć lepszego za takie pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ojciec dużo jeździ na rowerze i w ogóle lubi aktywnie spędzać czas dlatego w tym roku mam zamiar sprawić mu zegarek sportowy. Postawiłam na taki https://www.al.to/p/361864-zegarek-sportowy-tomtom-runner-3-cardio-l-czarno-zielony.html od firmy TomTom. Kontroluje tętno,liczy spalone kalorie, liczy również przebyty dystans czy też mierzy czas i jakość snu. Ma wbudowany GPS i dedykowaną apkę na smartfona. No i jest wodoszczelny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamZaj
Ja kupuje dla siostry power bank Unicorn z Epowerbank.pl . Jest bardzo ładny a ona lubi takie słodkie rzeczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysł. A ja z kolei już mam pomysł co kupić dla taty. Razem z rodziną kupujemy mu dobre kolumny z Audio Świata http://www.audioswiat.pl/sklep.html To już duży prezent, dlatego wszyscy się składamy, ale warto bo takie kolumny to już inwestycja na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wictorx
Ja jeszcze nie wiem co kupię, na razie przeglądam tylko sklepy internetowe. Ostatnio w sumie przeszukiwałam Teletorium w poszukiwaniu jakiegoś fajnego gadżetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na święta dla dziecka na prezent mozna poszukać tutaj -> -> www.niecodziennegadzety.pl Duzo filmów z produktami na stronie i wspaniałych opinii od rodziców !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulia
A może by tak zafundować komuś konsultację z trenerem i dietetykiem? Myślę, że to fajny pomysł, szczególnie dla tych, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu, ale boją się zrobić ten pierwszy krok. Z resztą, w końcu idzie nowy rok, czas nowych postanowień. A jeśli dostanie się nowe życie w prezencie, to trudniej będzie znaleźć wymówkę ;) Polecam www.igortreneronline.pl. Na pewno coś poradzi i pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booksle
Zaraz tu będzie spory ruch, bo w galeriach już świąteczne wystroje i nawet bombki sprzedają :D W sumie już po Wszystkich Świętych haha! Dlatego dla szukających rodziców zostawiam coś super dla dzieciaków - bajeczki personalizowane z ich zdjęciami. Maluchy mega się cieszą jak widzą siebie w książce, druk śliczny, do tego gratis pdf, którzy rodzice wykorzystują przy okazji składania życzeń online :) Polecam booksle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×