Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość gość
Teraz jest bardzo dobry czas kiedy warto rozglądać się za prezentami dla naszych najbliższych, będzie taniej niż w samym grudniu, polecam zerknąć na www.Stonki.com.pl zawsze u nich coś wybieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zdecydowanie to już czas i ja właśnie dzisiaj zamówiłam dla chłopaka prezent w sklepiku internetowym http://kupkawe.eu/ i zamówiłam mu dobrą kawę. Święta to wydatki a wiadomo z kasą różnie bywa a taka kawa majątku nie kosztuje a nie ukrywajmy, że na co dzień kawy za 70 zł też nie kupuję:) Więc nasze święta będą kofeinowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór prezentów na święta jak i na każdą okazję znajdziecie na www.Stonki.com.pl mam do nich duże zaufanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewka9
Ja mam taką niepisaną umowę z siostrą, że zawsze kupujemy sobie to samo - ona mi perfumy, a ja jej torebkę. I od kilku lat ta umowa funkcjonuje :D W tym roku kupuję jej torebkę od Milate, bo wiem, że marzy jej się takie skórzane cudeńko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa454748
ja w tamtym roku dla rodziców kupiłam voucher w HTHouseboats w Mielnie. Oni też byli zdziwienie. Domki na wodzie ale jak to ..? Szok a jednak jaki hotel istnieje. Więc postanowiłam kupić voucher, jest on ważny rok i rodzice sami moli zdecydować kiedy pojadą odpocząć. Moim zdaniem to strzał w 10. Byli bardzo zadowolenie z prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia678
Ja mojej mamie w tym roku kupiłam pakiet zabiegów body i face lifting w Vimedzie w Krakowie, teraz są promocyjne ceny więc warto nabyć prezent wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasycznym świetnym prezentem świątecznym mogą być ubrania. Polecam Boutique Meggi, świetne ubrania, wiele ich rodzajów i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś jest z Krakowa to polecam voucher na zabieg Hydro detox! Dawno nie zaznałam takiego odprężania i wygładzenia skóry, przy okazji wspomagając odchudzanie i walkę z celulitem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klusia191
Zgadzam się w 100% z moim przedmówcą. Odzież i buty to najlepszy prezent jaki można komuś podarować, poniważ jest praktyczny i będzie służyć przez długi czas. Obczajcie sobie np. https://sklep.sizeer.com/ , a znajdziecie tam szeroki asortyment, dzięki któremu można trafić w gusta każdego. Ja swojej przyjaciółce kupiłam na mikołaja superstary z hologramową muszą, ponieważ od dawna jej się marzą dzięki czemu jest pewność, że prezent będzie trafiony i praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://degustacja.sklep.pl/ sklep z polskimi kosmetykami naturalnymi , coś innego i oryginalnego od tych drogeryjnych propozycji. Kosmetyki mają prosty skład, bez chemii wypełniaczy, bez sls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milq
W Toys'R'Us dali na Black Friday nawet do 70% https://toysrus.pl/tematy/black-friday,kategorie, więc jak nie macie pomysłów na choinkowe niespodzianki dla dzieciaków, to warto tam zajrzeć. Ja mam już z głowy w tym roku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buttere
Sama w tym roku prezenty dla znajomych i rodziny zamówiłam na tej stronie https://www.megakoszulki.pl Mianowicie koszulki plus kubeczki z napisami. W rodzinie nie mamy tradycji wręczania sobie bardzo drogich prezentów ale robimy sobie raczej prezenty w postaci drobiazgów tak aby zaakcentować fakt,ze pamięta się o drugiej osobie i myśli się o prezencie dla niej. Na stronie poza tym jest bardzo wiele gotowych już wzorów prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksjjjjja
Co proponujecie kupić dla mamy na mikołajki ? Wybór w tych wszystkich sklepach internetowych czy stacjonarnych jest ogromny , a ja mimo to kompletnie nie wiem na co się zdecydować . Dodatkowo ceny są naprawdę spore ... Gdzie są jakieś zniżki itp. w tym momencie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patinka9999
Lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly pod Wrocławiem!!!!! <3 kupiłam mojemu bae i aż sama mu zazdroszczę XD chyba dokupię voucher dla siebie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mamy na Mikołajki polecam kupić torebkę lub portfel, zresztą fajna kolekcję galanterii skórzanej masz na www.Merg.pl sama u nich zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marizoli
oleksjjjjja: No nie wiem, czym twoja mama się interesuje, sama musisz orientować się w takich rzeczach :P a co do cen, to możesz przecież korzystać z różnych zniżek, kodów rabatowych, ofert specjalnych, teraz w okresie grudniowym będzie tego pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1114
też szukałam pomysłów i trafiłam na ten film -> https://www.youtube.com/watch?v=ROfRZQdNyVI&t=27s pod filmem są linki do proponowanych przedmiotów. Już zamówiłam dla męża spinki do mankietów w kształcie skrzyni biegów a dla siostry zaparzaczkę do herbaty w kształcie ośmiorniczki za 19 zł i powerbank szminka za 79,00zł. Podoba mi się jeszcze zegarek we flamingi i może jeszcze go zamówię. Trochę wcześnie zamówiłam ale boję się że mi wykupią przed świętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiKotiPati43
Kupiłam swojemu facetowi ładowarkę samochodową i jakiegoś powerbanka. Była promocja w sklepie z artykułami technologicznymi, bo wiadome, że Blackfriday pełną gębą. https://blog.swiatbaterii.pl/black-friday-2018/ Paczka już dotarła. W 100 zł zamknęłam się z fajnym prezentem. Jeszcze tylko standardowo dokupię mu skarpetki w renifery i będzie wspaniale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksjjjjja
marizoli --> ja wiem , że będzie tego pełno , ale gdzie tego szukać? Przecież nie będą wchodziła na każdy sklep z osobna , bo zajęłoby mi to kilka dni , Dziękuję wszystkim za swoje propozycje i wyrażenie zdania w tym temacie , na pewno łatwiej będzie mi podjąć decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli prezent ma być dla mężczyzny to może zegarek Swiza albo scyzoryk z grawerem? Na scyzoryki.net mają duży wybór takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swojej kobiecie planuję kupić piękną bieliznę na mikołajki :) Całe szczęście, że sama mi podpowiedziała co jej sie podoba i wybrała sobie komplecik z Alles :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×