Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość Jaama

U mnie w tym roku zdecydowałam się na galanterie, którą rozdam już niebawem. Na szczęście www.BenWild.pl ma nie tylko super jakości produkty ale też dba o szybką dostawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent

Ja mam dwie sprawdzone marki jeśli chodzi o zegarki - Jordan Kerr i Xonix - i cenowo również są. na tyle zróżnicowane, że mogą być prezentem zarówno dla dziecka jak i chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka

Nigdy nie mam problemu z prezentami, bo nie znam lepszego prezentu niż naturalne kosmetyki. A w Pat&Rub teraz akurat są niezłe rabaty na świąteczne zastawy. Prezenty i dla kobiet i dla mężczyzn. Ja już zamówiłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna24

ja zdecydowałam się na gadżety/artykuły do domu z homedome.pl 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku kupuję tylko jakieś drobne upominki, typu skarpetki, słodycze, rękawiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w tym roku będę miała święta pełne dzieci! Zastanawiałam się, gdzie najłatwiej znaleźć prezenty, tak żeby kupić w jednym miejscu i mieć z czapki. Muszę kupić coś dla siostrzenic - bliźniaczki - 4 lata. Myślałam o lalkach funkcyjnych. Ja wiem, zdania są podzielone na ich temat, ale na pewno to wielka frajda dla dziewczynki, kiedy może zobaczyć, jak lalka reaguje. Myślałam o bobasie z mlecznymi ząbkami ewentualnie o mądrej przyjaciółce Natalii. Słyszeliście może o nich jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana221

Potrzebujesz prezent na święta? Możesz go kupić na https://www.centrumhandlowerobi.pl :) Szeroki asortyment pościel, ręczniki, narzuty, świece zapachowe, świeczka zapachowa, obrusy, garnki, noże, czajniki tradycyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian

Świetnym pomysłem na prezent np dla kochanki ale i dla matki są zestawy świąteczne zawierające kosmetyki od Pat&Rub. Z doswiadczenia wiem, ze kosmetyki są bardzo dobre i efektowne, a ich skladniki są w stu procentach ekologiczne i naturalne. Najbardziej przypadł mi do gustu zestaw "Olejki Miłości" który dostałam od chłopaka rok temu 🙂 W tym roku sama zdecyduję się na jeden z męskich zestawów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam na szczęście większość prezentów, zostały mi 2 do kupienia w tym jeden sobie. :classic_huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate

Matko jedyna, ale tutaj masa postow reklamowych. Jakie to perfidne, ze ludzie sie nie kryja i cale linki wrzucaja. Ja przegladalam mase inspiracji z prezentami, jazde gokartem, super dlupopis jak dla detektywa ale trafilam tez na gwiazde z nieba. Pomyslalm sobie ale sciema, zwlaszcza ze sporo jets takich firm w necie, ale temar mnie tak zintrygowal sie za w nim zaglebilam i co sie okazalo? ze jest jedna firma i na dodatem ma ja polak. nazwya sie kingdom of universe czy cos podobnego i ten koles jako jedyny legalnie sprzedaje gwiazdy, a nie tak jak inne firmy mozliwoscich symbloicznego nazwania. mi sie wydaje to fajnym bajerem. juz nawet podpowiedzialam bratu co ma kupic swojej romantyczce dziewczynie tym bardziej ze w swieta planuje sie jej oswiadczyc. niezle. co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek

ja w tym roku stawiam dla dzieciaków na gre na xbox. Wyhaczylem w ME just dance. Spodobalo mi sie, ze to cos przy czym beda sie ruszac a nie tylko utkna z nosami w ekranach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianulka1981

Ja dostałam w tym roku konkretne wytyczne :D Mamie ulubione perfumy, jednej siostrze zestaw książek Mroza, a drugiej torebkę Milate. Tylko chłopak nie powiedział, co bym chciał, muszę zgadywać. :classic_wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika

szukając inspiracji natrafiłam na stronę gdzie można zamówić spersonalizowany list od mikołaja :D
co myślicie? dzieciakom się spodoba? listymikolaja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja2137

lot w tunelu aerodynamicznym 😉 speedfly pod wrocławiem ma fajną ofertę, mozńa zakupić u nich voucher do wykorzzystania na rok, ja wyprosiłam to od mojego bae xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zajrzeć na sferis.pl/Prezentownik , myślę że tam każdy znajdzie coś dla siebie, oraz oczywiście dla najbliższych 😉

Dodatkowo kupując tam w okresie od 1 do 22 Grudnia każdą złotówkę przeznaczają na Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, dzięki czemu będzie można zafundować kolację wigilijną osobom starszym, samotnym... Super akcja! Mam nadzieję że więcej sklepów dołączy do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszpero

Tutaj obserwujcie - virtualo.pl/zaczytana-gwiazdka/

Pewne info - przecenią 8 wydawnictw, a ebook jest prezentem na czasie.

Tzn. wiadomo - o ile ktoś z waszych bliskich czyta. I może nawet nie musicie celować w konkretne tytuły, tylko bardziej kupić voucher. A niech już ktoś sobie wybiera ebooki, jakie mu pasują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelka

Tutaj znajdziecie ciekawe inspirację, możecie też zagłosować, to na pewno pomorze wybrać prezent

http://twojranking.pl/najbardziej-wyczekiwany-prezent-swiateczny/149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelka

http://twojranking.pl/najbardziej-wyczekiwany-prezent-swiateczny/149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo

Jeżeli chcecie kupić na prezent smartfona, to polecam wyszukiwarkę smartfonów ze strony smartfonki.pl, mega opcji do wyszukiwania: https://smartfonki.pl/wyszukiwarka-smartfonow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam żel sunew med rozpuszczający naskórek, strzał w 10! mozna kupic na stronie hedoni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Piękne lampy dostaniecie online w Kolorowych Kablach. Świetny sklep z designerskimi lampami. Dla fanów klimatów loftowych czy skandynawskich miejsce idealne. Ja tu dla brata kupuję industrialną lampę, sam sobie ją tu wybrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Jeżeli prezenty to na Alfasan.pl każdy znajdzie coś dla siebie, mają fajne promocje i to już ostatni dzwonek aby wybrać coś dla swoich bliskich przed Wigilią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej,

ja polecam Media Expert. Sprawdzona firma, na stronie dostępna gazetka z promocjami. Można zamówić odbiór do wybranego oddziału. Teraz punkty odbioru są czynne dłużej, wiec można odebrać w wygodnych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Dostałem alkomat, naprawdę fajna rzecz. Alkohit x60, z tego co czytam, to żona dobrze wybrała, bo to naprawdę porządny sprzęt, dokładny, szybki i ma aż 6 lat gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia

Jak dla faceta i takiego co kocha swój samochód to kosmetyki do pucowania auta.

Polecam markę Premo, bardzo dobre i wydajne i w całkiem dobrej cenie. 5% rabatu przy rejestracji na stronie. https://www.premo.pl/pl/p/Zestaw-kosmetykow-samochodowych/111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raki

najwazniejsze są dodatki - spinki, buty, zegarek - to moze całkowicie zmienic wizerunek :)) im oryginalniej tym lepiej - dlatego ja zainwestowałem w spersonalizowany zegarek jordan kerr i jestem pewien, ze mało kto będzie miał podobny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hank

Ja kolejny raz wszystkie prezenty ogarnąłem w ME, mieli super akcję, do tego duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mms

ja na prezenty zamówiłam dla dzieci bajki dedykowane specjalnie im na https://www.listymikolaja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Najbardziej oryginalnym prezentem jest przejazd sportowym autem po torze. Jest to prezent zarówno dla kobiet jak i mężczyzn oraz na każdą kieszeń 🙂  Wybór aut jest naprawdę duży tak samo jak i wybór toru, na jakim chce się pojezdzić. Ja kupiłam voucher na taki właśnie przejazd w Devil-Cars. Kilka kliknięć i voucher zostaje wysłany na adres e mail 🙂 Wszystko łatwo i szybko a satysfakcja osoby obdarowanej gwarantowana i wspomnienia na całe życie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×