Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość asia

Listymikolaja.pl - bardzo ciekawy i niedrogi prezent w postaci listu od samego Świętego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifek

W przypadku młodych par czy małżeństw, to dla nich bardzo dobrym prezentem niewątpliwie będą rzeczy związane z dziećmi - na przykład różnego rodzaju pieluchy - warto je kupowac na allegro, ja mogę z doświadczenia polecić tamtejszego użytkownika - COCCODRILLO1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwolenniczką użytecznych prezentów. Zamówiłam swojemu mężowi nową wiertarkę ponieważ narzekał na starą. Zamówiłam także z www.papercast.pl papier ozdobny aby ładnie ją zapakować. Z tego co mówi jest zadowolony z prezentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga

Jeśli szukacie prezentu dla dziecka to co powiedzie o liście lub wideo od mikołaja??? Listymikolaja.pl robią takie cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dnusia

Polecam materiały z tego bloga dobraenergianaswieta.pl ! czuć od razu świąteczny klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Duży wybór upominków świątecznych można znaleźć na stronie www.bybociek.pl. Osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia k

Ach te prezenty, jaki ja mam zawsze z nimi problem. Na samą myśl dostaję gęsiej skórki, ale może to sie wreszcie zmieni bo całkiem przez przypadek trafiłam do świetnego sklepu, gdzie można kupic chyba wszystko od mebli po nawet mały sprzęt agd. Akurat poszukiwałam jakiegoś urządzonka kuchennego na prezent dla siostry i tylko zobaczcie co mi sie udało tam znaleźć https://www.superwnetrze.pl/ekspres-kolbowy-the-barista-express-sage-ses875bks-czarny,t200426.html taką maszynę na pewno przyjmie z ochota, a do tego doam jeszcze oddzielnie zapakowane te 4 kg kawy, które daja gratisowo powinno jej na długo wystarczyć, chociaż znając jej możliwości to kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Mnóstwo pomysłów jak i ciekawych artykułów z zajdziecie na blogu swietajoanna.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsowa

Moim zdaniem jedna z lepszych stronek aby znaleźć prezent czasnaparty.pl/pl/12-urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Siostrze w prezencie kupiłam roombę. Nigdy sprzątać nie lubiła więc miałam pewność że z prezentu będzie ciąglę korzystać :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak to co? Dla kobiet to raczej jakieś fajner ciuszki a dla mężczyzn perfumki to takie bardzo standardowe prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla osoby aktywnej fizycznie fajnym pomysłem mogą być ubrania na siłownię. Zawsze się przydają, a jeśli ktoś dużo ćwiczy, to zwłaszcza koszulki zużywają się dość szybko.

Z tego co widzę, nie ma co szukać w sieciówkach - chyba, że w sklepach typowo sportowych. Szukałam prezentu na dzień chłopaka i wybrałam t-shirt i spodnie od the north face. Bardzo mają wytrzymałe ciuchy, w dobrym gatunku. Kupiłam uniwersalną, czarną koszulkę i do tego spodnie dresowe (model T93UWILD7, jak podpowiada mi internet). Mój facet bardzo się ucieszył. Mówi, że bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dla mojego chłopaka chcę kupić jego ukochany model spodni z CJ: 939 Tapered w kolorze czarnym. 

Mają dopasowany krój, zwężaną nogawkę, miękki denim. Bardzo ładnie się prezentują - zresztą, co tu dużo mówić było to tak podczas ostatniej niedzieli jak się zastanawialiśmy co komu kupić: "kochanie, co byś nie zastanawiała się nad prezentem dla mnie to poproszę spodnie z CJ 939 Tapered najlepiej te czarne" Moja mama jakąś książkę, tata słodkości. Teść winko, teściowa zestaw domowych robótek (uwielbia robić na drutach). 

Myślę, że najlepiej to usiąść i ustalić 🙂 ewentualnie sprawdzić co dodatkowi domownicy lubią 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

Fajnym pomysłem na prezent dla ukochanej/mamy/męża jest zestaw kosmetyków od Pat and Rub. Mają super ofertę naturalnych produktów w super zestawieniach i atrakcyjnych cenach 🙂 Ja kupiłam swojej mamie i była zachwycona. Polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bass

może zegarek, elegancki, praktyczny prezent. Jordan Kerr ma fajne modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam sie wam, ze ja moj prezent swiateczny od Auxa juz dostalam w zeszlym tygodniu  Zapytal czy zrobi mi to roznice, czy da mi prezent teraz, czy pod choinke, zapytalam dlaczego koniecznie chce mi go dac wczesniej. Odpowiedzial, ze mam dwa tygodnie na wyprobowanie i jesli mi sie nie spodoba moge zwrocic.
Oczywiscie, ze nie wytrzymalam i przyjelam prezent natychmiast 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Ja na prezent dla mężczyzn polecam kosmetyki Masveri do codziennej pielęgnacji twarzy i brody. Fajny, praktyczny prezent do kupienia w każdej drogerii Rossmann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

zegarki z xonixa są spoko opcja na prezent dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineczkaasddsdsa

Polecam MEIKAPEARLS PL! Mają piękną biżuterię i ślicznie pakują na święta 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja mojemu facetowi, który jest brodaczem kupuję zestaw kosmetyków do włosów i zarostu Masveri. Na pewno się ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonika

Większość prezentów już mam. Miałam problem z tym co kupić rodzicom, ale postawiłam na dobre wino + Otwarty Bilet Podarunkowy na wybrany przez nich spektakl w Teatrze Rampa 🙂 będą zadowoleni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

perfumy - prezent, który nigdy nie wyjdzie z mody. Jak cos to polecam wam perfumerię online perfumik.pl - ogromny wybór oryginalnych zapachów, ale mają też u siebie perfumetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja się za to obkupiłam w weekendowej promocji empiku i jestem zachwycona, bo prezenty i na mikołaja i pod choinkę mam już załatwione 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystko zależy od danej osoby. Sama jakbym była szefem to na pewno bym się z takiego prezentu cieszył a(szczególnie,że nigdy nie miałam możliwośći w życiu spróbować prawdziwego szampana). Jednak druga osoba może to odebrać w inny sposób. Piszecie, że Wy na pewno byście tego tak nie odebrali. Ale każdy jest inny. To jaki bedzie najlepszy prezent zależy właśnie od preferencji. 
Tak więc alkohol na tak, ale nie sam, ale w duecie z jakims dodatkiem. Kawą czy czekoladkami. Można zastanowić się na przykład nad jakimś koszem prezentowym.

Zobaczcie jakie piękne kosze ma Nobilia

https://www.nobilia.pl/zimowy-sweterek/

Jak ten zimowy sweterek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna

ja już rozpoczęłam kupowanie prezentów. I tak też np. dla mamy kupiłam kilka kosmetyków Christian Laurent.Są normalnie dostępne w rossmannie. Ale wyglądają bardzo ekskluzywnie i są idealne na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×