Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tAKIE ZYCIE'PAW

Nie podoba mi się moja żona

Polecane posty

Gość gość
a ja jako baba powiem że większość z was osacza chłopa jak bluszcz,zatruwa życie pierdołami,nie potrafi zająć się sobą kilku godzin, jest nudna bez pasji ,widzi tylko chłopa dziecko i kasę ,no i to by było tyle,sama bym od was uciekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomylilas watki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jako baba powiem że większość z was osacza chłopa jak bluszcz,zatruwa życie pierdołami,nie potrafi zająć się sobą kilku godzin, jest nudna bez pasji ,widzi tylko chłopa dziecko i kasę ,no i to by było tyle,sama bym od was uciekała 000000000000000000000000000000000000000 uważam tak samo jako kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja zonka dogadala by sie z moim :D Wiecej pracuje, czesto wyjezdzam, a ten marudzi czemu nie znajde sobie pracy u nas hahaha W weekendy chce odpoczac to ten mnie wyciaga gdzies a jak nie to marudzi... W domu ciagle by sie przytulal, musze go odpychac, zeby cos zrobic. Telewizora co prawda nie wylacza ;) Byly taki nie byl, ale sypial z kazda chetna w odleglosci 100km, wiec wole obecnego. Obserwuje, ze nie ma nic po srodku, albo k*****arz albo przylepka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmitka210
Ja was-facetow nie ogarniam. Skoro Nie chcecie zaniedbanej to zacznijcie się oglądać za pomalowanymi kobietami dla których wygląd to podstawa. taka i da wam dziecko i będzie pięknie wyglądać. Ale oczywiście o takich się mówi że tapety, sztuczne itd a i tak de facto zdradzacie z nimi swoje żony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób tej kobiecie przyjemność i rozwiedź się z nią. Jesteś niewdzięcznym i egoistycznym gburem, tyle Ci powiem. Kobieta dała Ci dziecko a Ty ją nazywasz bluszczem. Wstyd!! Żenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
A wiesz ,że przy dziecku to jest harówka.Wyręcz ją przez tydzień,wyślij na wczasy a ty zajmij się dzieckiem i domem ,Ugotuj sobie obiad najlepiej 2- daniowy i zobaczymy jak jak będziesz gadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po Twojej stronie. Ty zarabiasz; ona ma dziecko. Mozesz jej pomoc troszke , spedzic troche czasu razem ale to jej obowiazkiem jako kobiety jest zadbac o siebie i dom. To jest moje zdanie. Ja bym w zyciu nie brala pieniedzy od meza i jeszcze robiła wywody wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi

Chlopie nie przejmoj sie te wszystkie negatywne komentarze sa od jebnietych bab. Baby po slubie i dziecku wariuja u mnie jest to samo staje na ...u zeby wszystkich zadowolic siedzi w domu z dziecmi ja zapierdalam przychodze do domu sprzatam i zbieram ten syf co na...y po kontach a ta i tak nie zadowolona. Powinienes ja dobrze o...ic zeby stanela do pionu pisza o kianch i restauracjach. Potem ... zazyczy sobie wycieczki w kosmos. Ja noczego nie zaluje mojej babie ona ponprostu nawet nie chce kozystac:) trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przeciez to K u R w a stary temat dziadzie gupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psssssst

To po coś się z nią zenil baranie!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×