Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trudne to wszystko

Mój facet smsuje z kimś po nocy,a telefon ciągle chowa-co robić?

Polecane posty

Gość chyba zartujesz
ze mu wierzysz z ta 14stka.. laska, pewnie jest mniej wiecej w waszym wieku i musi byc zajebista ze tak z nia pisze, jakby bylo tak jak Ci mowil to by telefonu nie ukrywal, tylko by Tobie ze smiechem pokazal co ta gowniara pisze... zalosne, ze chcesz byc z nim. jak tak mozna siebie nie szanowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffffff
autorka z serii: "zemscic sie, przygadac, ale pod zadnym pozorem nie za mocno, zeby nie odszedł. ale niech wie, ze nie jestem głupia!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z osoba
powyżej w 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha to zem se humor poprawila
autorka jak pelikan lyka co mezulek jej powie hahahahha 3 minuty do namyslu hahahah 1 sekundy bym chwastowi nie dala i wykopala za drzwi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudne to wszytsko
Przepraszam,a gdzie ja napisałam,że mu wieżę?? Bo jakoś nie zauważyłam... To po pierwsze. Po drugie. Już kiedyś kiedyś zemściłam się na facecie który mnie zdradzał tylko,że wtedy odeszłam. Teraz też się zemszczę. Worki z jego ubraniami ma pod domem,wróci z pracy to mocno się zdziwi-niech idzie do tej swojej "14tki". Jak go znam już to go dobije. Znajomy informatyk już mi przeszukuje komputer w celu znalezienia czegokolwiek na jej temat co już wykasował. Rozmowy,maile itd. Jeśli tylko wpadnie na jej adres już ja pannę odwiedzę. Póki co obmyślam plan co dalej. niechsekazdyrobicosechce Na faceta nie będę nic gadać bo mam to w dupie. Jego zachowanie najlepiej świadczy o tym kim jest i głośno tego nie trzeba mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Trudne to wszystko
worki pod domem:) fajnie, nie daj się oszukiwać. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi trudne to wszystko ale wiesz co ci powiem... że kogos ma zresztą zajrzałaś do mnie i czytałaś u mnie to samo zaczęlo się od telefonów chował go teraz jest ciągle zablokowany... widzę od kogo dostaje sms u nas niestety rozwód ale mam nadzieję,że twoj facet sie opamięta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika28xxx
Hej! Jesli chcesz przeczytać SMSy swojego męża to polecam stronę http://www.szpiegsms.tk Znajoma mi ją poleciła. Dzieki niej przeczytałam wszystkie SMSy mojego męża bez dotykania jego telefonu i to zarówno te wysłane smsy jaki odebrane. Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autrorki : dziewczyno daj sobie z nim spokój ! Zerwij z nim i nawet po nim nie płacz ! Takie ukrywanie ciągle telefonu , rozmowy w drugim pokoju itd. tylko świadczy o tym że ma coś na sumieniu ! Oszukuje cię ewidentnie ! A z tobą siedzi w domu bo mu podasz , wytrzesz , powycierasz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaRoczek
Moim zdaniem powinnaś skorzystać z i-mobi pl!Będziesz miała dostęp do historii połączeń i smsów i wtedy wszystko będzie jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przez ciez wątek sprzed 7 lat...ale skoro ona, mimo tego ze odkryła zdradę, powiedziała ze się zemści ale jednak nie zostawi go :D (zero honoru) to pewnie do tej pory z nim jest, misii się wytlumaczyl, błagał o przebaczenie i dalej jej przyprawa rogi. Nic mnie nie zdziwi u takich naiwnych kretynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×