Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zszokowana dzikim krajem

to prawda że od nowego roku nie będzie becikowego?

Polecane posty

Gość zszokowana dzikim krajem

Oni chyba sobie jaja robia...w tym kraju nie ma żadnej polityki prorodzinnej a teraz nawet to głupie 1000zł chca zabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o odpowiedz osoby
zorientowane w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jak patrzy i słucha
na wszytkim oszczedzają tylko nie na swoich pensjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slucham i nic o tym
nie słyszałam. Becikowe ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeśli, to nie rozumiem o co ta afera. becikowe istnieje od 2006. tyle lat nie było tego świadczenia, i jakoś nikt nie był zszokowany dzikim krajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudnowa Pati
Słyszałam że będzie tylko dla biedniejszych ale tak naprawdę jak będzie dowiemy się po Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana dzikim krajem
w tym kraju nie ma żadnej polityki prorodzinnej a teraz chcą nawet taki ochłap zabrać? a równolegle puszczają spoty o tym że kraj się starzeje i należy mieć dzieci...czy to nie jest dziki kraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed 2006 też tej polityki nie było, ale nikomu becikowego nie brakowało. jeśli kogoś nie stać na dziecko, to mu 1000 zł nie pomoże. i raczej nikt też dla tych pieniędzy decyzji o o dziecku nie podejmie, poza patologicznymi sytuacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfff
To jest jeszcze nie zatwierdzone, napewno dostana kase matki ktore rodzą do kwietnia jak nie dłuzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
wam to trzeba wszystko dac - stad w tym kraju tyle chołoty , do roboty leniwy narodzie ! JA BYM WAM NIC NIE DAŁ ! ZOSTALI BY SIE TYLKO NAJSILNIEJSZE JEDNOSTKI reszta nie jest istotna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się coś o uszy obiło. Dzieci nie mam, ale Mnie to nie rusza. Co to jest tysiąc złotych jednorazowo na dziecko ? Becikowe nie pomaga. Dziecko to wydatki co miesiąc niejendokrtonie większe niż 1000zł. A czym startsze tym więcej kosztuje. Ale zgadzam się, że biednym rodzinom powinno być wypłacane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little frog
"Dziecko to wydatki co miesiąc niejendokrtonie większe niż 1000zł" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, tak, drodzy państwo,
oszczędzamy. Ma nie być becikowego, zniesiona zostanie ulga na dziecko i ulga internetowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komfort
matacz...taki jesteś mądry...a skąd wiesz,ze za kilka dni Cię paskudna choroba nie dopadnie?...i już nie będziesz najsilniejszym...hahhaha...co to za gadanie ,chciałbyś pewnie,aby Hitler się odrodził i z powrotem reaktywował obozy koncentracyjne?......Ale ty pierwszy do gazu...za takie przekonania...zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana dzikim krajem
w każdym cywilizowanym kraju na dziecko dostaje się jakieś pieniądze, patrz Niemcy. To się nazywa pomoc (w końcu to interes Państwa zeby się dużo dzieci rodziło bo tylko one sa przyszłością Narodu). Nie chodzi o rozdawnictwo tylko o pomoc właśnie. jeśli ktoś nie odróżnia tych 2 pojęć to jego sprawa. niby 1000zł to niewiele ale zawsze coś, na start, do wyprawki sie przyda. a teraz nawet to (i ulge na dziecko) chca zabrać. jesli według Was to jest spoko to ok:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy kobiety ktore zaszly w ciaze w tym roku czy w czasie obowiazywania ustawy o becikowym to tez go nie dostana?? chyba kazdy powaznie myslacy czlowiek zdaje sobie z tego sprawe ze dziecko to jest ogromny wydatek i napewno dla samego becikowego nie decyduje sie na nie ale niestety zyjemy w takim kraju ze od paru lat wszystko rosnie ceny podatki tylko niestety pensja maleje wiec te 1000zl do wyprawki jak dla mnie to jest duza pomoc i tak powinno byc. Jest dziura w budzecie panstwa? to niech diety sobie obniza i pensje na normalne a nie szastaja pieniedzmi podatnikow ze niby sluzbowe i im sie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×