Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość finał5

podobno w ciąży ma sie takie same objawy jak własna mama

Polecane posty

Gość finał5

jak w temacie,prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna kobieta w każdej ciąży może mieć inne objawy i tak bardzo często jest moja mama była w ciąży 3razy, w żadnej nie wymiotowała. Ja jestem tak w pełni pierwszy raz, a wymiotuję wciąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy organizm jest inny jedna wymiotuje na samy poczatku ,druga pozniej ,a trzevia wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D niezły zart, albo zabobon :D - moja mama o każdej ciaży dowiadywała sie od lekarza, i gdyby nie brak miesiączki nie wiedziałaby ze w niej jest tak dobrze sie czuła - ja jeszcze przed terminem okresu miałam wyraźne objawy - moja mama w żadnej z 5 ciąż nie wymiotowała (no dobra 1 raz się jej zdarzyło) - ja wymiotowałam non stop do 4 miesiąca - moja mama w każdej ciaży miała bardzo duże problemy z ciśnieniem - ja miałam problem ale właściwie przez 1 dzień - moja mama ciażę przechodziła bardzo dobrze - ja miałam wielkie problemy z kręgosłupem i bólem bioder - moja mama tylko jedno dziecko donosiła do końca (do 40 tygodnia, niestety malutka urodziła się martwa), pozostałe kończyły się w 38 a nawet 36 tygodniu - ja przenosiłam synka i urodziłam w 41 tygodniu - porody - u mamy dość szybkie, max 6 godzin (nie licząc pierwszego gdzie rodziła martwe dziecko i ostatniego bo było cc) - ja rodziłam baaardzo długo to tylko kilka różnic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nawet nie organizm, a konkretna ciąża np. moja szwagierka w pierwszej jak skowronek, zero mdłości, a w drugiej z wc nie wychodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finał5
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×