Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelinek91

"Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy"

Polecane posty

Gość //.....//
Myslimy ze jest to wybitnie tendencyjny,paszkwilancki material zrobiony przez komuchow.Takich jak obecni POlszewicy na przyklad.Blida byla zlodziejka.Wlasciwie to nalezala do komunistycznej bandy zlodziejskiej ktora kradla cale pociagi wegla.To ze jej kolezanki i koledzy z SLD tez nie wpadli-jest zasluga wylacznie ego ze w Polsce nie przeprowadzono lustracji i ze nadal rzadza POlszewicy-czyli komuchy.Tym razem przefarbowani na "chrzescijanskich demokratow".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaldi
mam nadzieję, że ktoś ten materiał filmowy nagrał i wrzuci do sieci, chciałbym jeszcze raz zobaczyć , bardzo dobrze że dziennikarze śledzą takie sprawy nie wyjaśnione , Biedrzyńska jako Blida - to była jej życiowa rola główna ta sprawa Blidy jeszcze przez wiele lat nie będzie wyjaśniona , natomiast osoby główne powinny beknąć nie tylko za głupotę , osiem lat za kratami za doprowadzenie do morderstwa i zakaz otrzymywania rent lub emerytur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaldi
tendencyjnie uderzono w gnidę Ziobro, tak uważam, że Ziobro to ostatnia gnida i mnie przypomina swoją postacią w tego łysego z peruką z serialu o Wilkowyjach , jak jemu tam - Czerepach lub podobnie , chciał pokazać władzę i pokazał (władzę) w stylu 'ten pan już nikogo więcej nie zamorduje' mówiąc o doktorze Garlickim znanym kardiologu , Ziobro i Kamiński , kto wie, może się razem bzykają ale to tylko moje przypuszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisisisisisiss
gdyby byla nie wienna nie popenila by samobojstwa, cos miala na sumieniu , wybrala "taka droge"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
nie umiem pisac PO POlsku umiem PiSac tylko po PiSdzielsku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam telewizora
ale chętnie bym obejrzała, gdybym mogła. Net też odpada, bo mam łącze dla ślimaków (dlatego siedzę przeważnie na kafeterii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
""""Ewaldi tendencyjnie uderzono w gnidę Ziobro, tak uważam, że Ziobro to ostatnia gnida i mnie przypomina swoją postacią w tego łysego z peruką z serialu o Wilkowyjach , jak jemu tam - Czerepach lub podobnie , chciał pokazać władzę i pokazał (władzę) w stylu 'ten pan już nikogo więcej nie zamorduje' mówiąc o doktorze Garlickim znanym kardiologu , Ziobro i Kamiński , kto wie, może się razem bzykają ale to tylko moje przypuszczenia"""" ----no coz.A mnie twoje wypowiedzi przypominaja czasy stalinizmu.CzASY W KTORYCH PRZESLADOWANO LUDZI UCZCIWYCH A RZADZILI POLSKA tacy WLASNIE"gnidy".Przepraszam-"blidy".Podobnie myslace jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
Barbara Gnida zwierzyla sie swojemu mezowi mowiac-"jezeli do mnie dojda to sie zastrzele".To jej oswiadczenie pochodzace z ust JEJ MEZA JEST OGOLNIE ZNANE.Oczywiscie mozna wzorem komuchow robic nastepna lewacka,propagandowa sensacje przeciw PiSowi-czyli przeciw POLAKOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
Cały świat przeciwko PO-lsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaldi
pamiętam ten dzień, gdy media podały, że Barbara Blida zginęła tragicznie i zmarła , nasze media wtedy ściemniały i mataczyły , sami nie wiedzieli co i jak , do słuchaczy tylko doszły informacje, że Barbara Blida nie żyje i prawdopodobnie pistolet wystrzelił gdy była w łazience i walczyła z agentką ABW , czy faktycznie dwie kobiety walczyły w łazience Barbary Blidy ? media wtedy nagłaśniały, że Bida jest wmieszana w aferę węglową i że kokosy zarobiła a ABW jak Gestapo weszło z samego rana aby kipisz zrobić w mieszkaniu Blidy i albo Barbara sama się honorowo zastrzeliła jako Ślązaczka dla której honor był nadrzędną sprawą albo ktoś jej pomógł aby się zastrzeliła a gnida Ziobro o tym wie, że niewinna Ślązaczka padła ofiarą jego głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądałem to
Widzieliście jaki czerwony zrobil się Ziobro i jak mu się noga trzęsła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz w życiu przyznałem rację premierowi Millerowi- gdy powiedział do Ziobry: - Pan jest ZEREM. A ś.p. pani minister jest mi po ludzku żal, stała się ofiarą manii wielkości pana ZERA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bancer
Ma ktoś ten film ? ustawiłem nagrywanie na kompie i niestety nic sie nie nagrało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj, waj... wielka starta dla Polski że ktoś taki się zastrzelił. :o Po przeczytaniu niektórych wpisów(filmu nie oglądałem) można stwierdzić jedno. Policja i organy ścigania powinny natychmiast zaprzestać dochodzeń policyjnych czy prokuratorskich, no nie daj bóg jakiś podejrzany się jeszcze zastrzeli. Ludzie nie stawiajcie świata do góry nogami. Ja rozumiem, gdyby ją nękano, bito i torturowano, to jej śmierć bez wątpienia byłby zasługą wymiaru sprawiedliwości. Tu o ironio losu, podeszli do niej jak do człowieka bo puścili ją do tej ubikacji, a robi się z nich co najmniej gestapowców. I czemu akurat w toalecie trzymała broń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he,he wszyscy jesteście tacy sami, bandytyzm się szerzy, jestem z radia Maryja a mój szef ......, a wszędzie po forach wypisuję głupoty na POlaków.kasiax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem takich ludzi, którzy tylko narzekają, plują, knują, skłócają. Przecież Blida od jakiegoś czasu widziała,że ją śledzą, i dlatego tak mówiła do męża. Ale nie, //....//, oczywiście wie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna aa
do mnie może nawet FBI wpadać w nocy ja tam się nie zastrzelę i nie posram po nogach:D nie ma co z przestępcy osoby świętej robić Ziobro = Czerepach :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
PiSze z psychiatryka gdyz udosteonili nam komputer na godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz kobieta sama sie zabila bo wiedziala, ze na dlugie lata pojdzie siedziec:) a dla takiej paniusi siedzenie w więzieniu to nie lada wyzwanie. Wybrała leopsze zło jesli mozna to tak nazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×