Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

i jeszcze jedno wie może któraś z was jak zlikwidować powiadomienie na poczcie o nowej wypowiedzi na forum?? Przychodzi mi tego mnóstwo i tylko mi zaśmieca skrzynke. Dzięki za wszystkie porady, ja już sama próbowałam ale nie mogę tego nigdzie znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mi się udało wyłączyć te powiadomienia, znalazłam link na mailu :)) w końcu bo dziś to już miałam do skasowania ponad 100 maili tylko z jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia zgadzam się z tobą że płeć dzidziusia nie ma znaczenia. Dla mnie istotne było i jest aby dzidzia była zdrowa i robię wszystko żeby tak właśnie było. Wyobrażam sobie życie i z synkiem i z córeczką a później z następnymi dziećmi.Wydaje mi się, że ludzie mają różną mentalność odmienne potrzeby i marzenia i dlatego dziewczyna z naszego forum się tak zdołowała. Tak jak pisałam wcześniej moi rodzice mają tylko 3 córki a babcia miała 3 synów i nigdy nikt nie był tym zdołowany wręcz przeciwnie w mojej rodzinie dzieci to szczęście i skarby niezależnie od płci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec! Basta z tymi kłótniami!!! Wstyd, żeby się tak kłócić!! Mamy się wspierać. Nie każdy każdego musi lubić, ale traktujmy się z szacunkiem. Niech dyskusje będą na poziomie, bez złośliwości, przytyków. Dajmy sobie prawo do emocji. Czasem tylko tutaj możemy powiedzieć co nas boli, męczy, niepokoi. Miejmy do tego wszystkiego dystans. Powiem szczerze, że pisałam na wielu forach i takie rzeczy co tu się dzieją w końcu rozwalą ten topik. Ile można udawać, że jest cacy. Nie można tak radykalnie do wszystkiego podchodzić. Hormony hormonami, jednak bierzemy się w garść, bo to ma być miłe i sympatyczne miejsce a bez dobrych, miłych słów takie nie będzie, na wszystko jest miejsce, na odmienne zdanie też :) Tabelkę stworzyłam bardziej dla bajeru, bo wiele dziewczyn się powpisywało a w ogóle nie piszą, także nie bierzemy jej tak na poważnie. Dzięki niej widać, kto jest mniej więcej na jakim etapie, ale nie ma konieczności bycia w niej ;) Małp@ współczuję bardzo utraty maleństwa, nie wyobrażam sobie tego bólu, nie doświadczyłam go nigdy, ale naprawdę współczuję! I naprawdę proszę, by te osoby, które nas tu krytykują, czy są z naszego grona, czy z zewnątrz przestały jątrzyć. Nie podoba się, to proszę nie czytać, nie pisać. Skoro my wolimy delikatniej coś krytykować to nasza sprawa. Pewne rzeczy należy po prostu uszanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia wydaje mi się, że te wszystkie pomarańczowe posty pisała jedna i ta sama osoba tak aby utwierdzić samą siebie w swoich przekonaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale mojej dyskusji z małp@ nie uznaję jako kłótni... To zwyczajna polemika... Jeśli do mnie piłyście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małp@
mama8327 wiesz ja jestem na tym forum od grudnia. Napisałam tu, że mam termin na 18 sierpnia. Napisałam, że będę mieć synka. Zrozum, że wcale nie jestem anonimowa. Nie wpiszę się do tabelki, bo nie chcę nic zapeszyć. Dwa razy straciłam dziecko. Nie zrozumiesz mnie, bo nigdy nie byłaś na moim miejscu. Nie wiesz jak radość przeobraża sie w ogromny bol. Tym bardziej, ze mam juz swoje lata i nie mogę odłożyć sobie ciąży na później. Dla ciebie ważna jest tabelka i czarny nick. Nieważne, że wytlumaczyłam swoje postępowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi w pierwszej ciazy plec byla obojetna ale uwiezcie ze przy kolejnych marzenia sie wlaczaja :) I nie wierze w to, ze jak ktos jest w kolejnej ciazy to nie marzy o odmiennej plci !!! Mam dwoch synow i bardzo pragne coreczki, oczywiscie jesli bedzie to trzeci syn, bede go kochac tak samo mocno :) Jesli bysmy wiedzieli, ze bedziemy mieli syna nawet przed zajsciem w ciaze to i tak bysmy sie zdecydowali na kolejne dziecko bo bardzo chcemy miec jeszcze jedno :) Majac dwoch synow marzy mi sie coreczka, to chyba nic zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic złego!!! ja też chciałabym córeczkę a co Bóg da zobaczymy w przyszłości. to i to będzie dobrze. ponowie moje pytanie jest ktoś z Radomia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Ja witam wszystkie ze Śląska !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małp@ mylisz się; jednak mnie nie zrozumiałaś... Dla mnie ważne jest aby nikt nikogo nie denerwował, nie obrażał, nie przelewał swojej nienawiści na kobiety w ciąży już o tym ci pisałam. Nawet nie wiesz jak bardzo współczuję (a jedynie próbuję sobie wyobrazić) jakiego bólu doznały kobiety przy stracie ukochanego dziecka. Pretensje i zarzuty jak wcześniej pisałam miałam i mam do pomarańczowych agresywnych przytoczę tu moją wypowiedź z 73. strony " 14:52 [zgłoś do usunięcia]mama8327 popieram niech najwyżej zostaną tylko te pozytywne...." i chodzi tu właśnie o osoby z pomarańczowym nickiem. A ty agresywna nie jesteś. Myślę, że po protu nie zrozumiałaś mnie w taki sposób jakbym sobie tego życzyła. To moja ostatnia wypowiedź w tym temacie już kolejny raz nie będę się tłumaczyć czy roztrząsać. Jeszcze raz moja droga wszystkiego naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki! Ja jeszcze żyję, dopiero dziś wstałam bo w miarę doszłam do siebie. Przez ten tydzień leżenia tak mi urósł brzunio, że szok!!! Faktycznie mam trudności z oddychaniem, a to przecież dopiero początek...W poniedziałek mam wizytę u endokrynolog, ale moje wyniki (bo dziś robiłam) są już w normie więc mam nadzieję, że będzie ok. Mój dzidziuń szaleje choć nie cały czas. Kobietki ratujcie i poradźcie czym rozrzedzić katar bo mnie męczy, a nie bardzo mogę łykać acc lub inne takie (inhalacje robię ale bez efektu bo katar strasznie gęsty i zatokowy, robię też nebulizację z roztworu soli z kopalni ale efekt na krótko, oczywiście też płukanko kropelkami typu euphorbium, marimer itp). Słoneczka Wy moje, ledwo się trzymam na nogach tak mnie zmogła lektura z tych kilku dni gdy mnie nie było, a szczególnie ta na temat płci dzieciaczków i całej otoczki. Myślałam, że już dawno (przy pierwszej takiej jazdeczce) ustaliłyśmy, że najlepszym lekarstewkiem jest ignorancja... Pozdrawiam Was i całuję bardzo gorąco! Również "pomarańczowe" mamusie z dzidziusiami w brzuszkach i w sercach... Bardzo Was proszę wspierajmy się i nie wdawajmy w dyskusje, które jedynie podnoszą ciśnienie, a i tak nie przynoszą nic konstruktywnego. Witam też wszystkie nowe babeczki! Jeszcze raz buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przecież każda ma jakiś marzenia i to jest piękne i to nic złego!!! :) Jedne z nas marzą o płci, inne jak ja o kolorze oczu itp. Pewnie każda z nas marzy o tym żeby dziecko dobrze się uczyło było liderem z życiu to normalna sprawa... Bez marzeń świat byłby szary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazanka 3 maj się ciepło kochana. Wiem, że podczas kataru nie należy pić mleka i jeść takich śluzowatych potraw np kisiel itp bo ponoć sprzyja to dalszemu wydzielaniu śluzu. Całe szczęście, że z tarczycą już ok! Bardzo mnie to cieszy :D. Pewnie to była chwilowa niedyspozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Gdańska bo pytałyście... Kurcze ja prawie cały dzień on line...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 8327-poczekaj, już niedługo...a mój brzusio nie dość że urósł (w końcu bo wcześniej go nie było), to jeszcze bardzo się podniósł. Z Ziemkiem raczej miałam nisko, a teraz już od biustu>>>>szok>>>!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczkowa 1984
Najlepszym sposobem na uniknięcie takich rzeczy jest nie odpowiadanie na takie posty, tylko rozmawianie dalej tak jak dotychczas:-). Ignorować to co nam zbędne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazanka ja na katar i problemy z oddychaniem zawsze uzywam soli fizjologicznej i mi ladnie daje odetchnac :) a cos wiem na ten temat bo katar mam od poczatku ciazy. Fajnie by bylo gdyby te niemile i niepotrzebne dyskusje juz sie nie pojawialy :) Ja dziewczyny dawno nie pisalam bo mislam duzo klopotow rodzinnych ale juz sie unormowalo wiec wracam do codziennosci. Od jakis 3tyg czuje maluszks i z dnia na dzien coraz czesciej i mocniej, ale nie sa to kopniaki tylko takie uczucie jak by ktos mnie pstrykal palcem w brzuch :D 21.03 idziemy na polowkowe wiec moze dzidzia juz nie bedzie wstydliwa i zobaczymy co ma miedzy nozkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitia bardzo madry post
chociaz jedna okazala sie na tyle odwazna zeby napisac co mysli mamo-- trudno ci zrozumiec ze nie tylko jedna osoba moze miec podobne odczucia co do postow pocahontas czy mum? pisaly tu przynajmniej trzy osoby ktore sie z tym nie zgadzaly,a nie jedna przyjmij to do wiadomosci zreszta przypuszczam wiekszosc w duchu przyzna racje tym co twierdza ze najwazniejsze jest zdowie dziecka nie plec,i nie pisz tez ze ty tez to napisalas bo napisalas to po aniti wczesniej sama nie mialas tyle odwagi brawo anitia 🌻!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77, jestem w 16 tygodniu. Szyjkę mam 2,5 cm. Mam jeszcze czekać do następnej wizyty i dopiero wtedy zapadnie ostateczna decyzja. Ale nie ukrywam, że się trochę obawiam... Dziękuję za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KateKiss-dziękuję za radę, niestety próbowałam i efekt dosyć krótki, bo mam naprawdę gęsty ten katar. Mój M się martwi, że urodzę jak tak dalej będę musiała dmuchać nos... Pozdrawiam Wszystkie Kobietki i życzę miłej niedzieli. Pogodą zrobiła się piękna pod W-wą więc może wyjdę na krótki spacerek z moimi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, termin porodu mam na końcówkę sierpnia - początek września, więc mam nadzieję, że będę mogła dołączyć do sierpniowych przyszłych mam? :) Jestem z Warszawy, mam 27 lat i wraz z narzeczonym oczekujemy na pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danka27-zawsze serdecznie witamy powiększające nasze grono...fajnie , że nareszcie brzuszek z W-wy. Ja w W-wie pracuję, a mieszkam pomiędzy W-wą, a Pruszkowem. Jeszcze raz witam Ciebie z moim brzuniem:). Jeśli chcesz możesz się dopisać do tabelki...choć nie jest to przymusowe. Buźki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Czytam post Aniti i nie widzę tam nic nowego czego byśmy wcześniej nie napisały i nie wiedziały, więc skończ pomarańczowa z jątrzeniem Vilia u mnie też tak było, jak pojawiło sie skrócenie to kazali się połozyć i czekać do nastepnej wizyty, 16 tyd, 2,5 cm hmmm...chyba nie myślą zostawić Cie do końca ciąży z taką krótką szyjką, to troche ryzykowne, myślę, że Ci założą szew tylko że w Polsce rzadko kiedy zakładają tak wcześniej, poczekają do 20 albo 22 tyg pewnie. Także leż Kochana, na lewym boku i rób tylko to co konieczne. Ewelina kupiłam wczoraj na ebay ten dopler, dokupiłam jeszcze żel, czekam teraz na dostawę w ciągu 4 dni ma być, już się nie mogę doczekać, będę mogła posłuchać bicia serduszka kiedy tylko chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widziałyście kiedys tabelę planowania płci? Ja widziałam stare chińskie i wg nich nic sie nie zgadzało:) ale znalazłam nowe chińskie i wg nich zgadza się, że mam dwóch chłopców, zgadza się też u mojej mamy, a teraz wychodzi, że będę miała dziewczynkę....ciekawe:) daję wam link, trzeva spojrzeć na iliśc skończonych lat w miesiącu poczęcia a nie rocznikowych http://www.planujemydziecko.pl/Planowanie-ciazy/Planownie-plci-dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczowego gościa co tak wielbi anitę... To mój post ze strony 70. właśnie w temacie trzeciego syna naszej koleżanki przeczytaj i zamilknij w mojej sprawie bo nie masz racji: " 18:54 [zgłoś do usunięcia]mama8327 Szczęśliwa przyszła mama! mnie 2 gin powiedziała, że najlepiej będzie zrobić usg połówkowe w 22tyg. 2tyg temu jak byłam na usg genetycznym moja gin postanowiła, że dla mojej dzidzi te usg poł. zrobimy między 20 a 21 tc. No to teraz wiem czym sięróżni 3d od 4d. Bo ostatnio gin próbowała zrobić 3d (jeśli to jest to w ruchu) ale wyszła lipka bo dzidziuś w trakcie badania zasnął (fikał tylko na początku jak było 2d). olin_ka no co ty nie łam się! Najważniesze, że mały zdrowy!!! Dzieci to szczęście. Moi rodzice np: mają 3 córki i nie płaczą tylko liczą, że moje to będzie chłopak . "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama po co to
piszesz????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×