Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Grays-możemy otworzyć klub strzelających cycuchów :) też tak strzelałam, nawet jak już przestałam karmić, aż szkoda mleczusia było ale Młody już był "niedożarty" na męskie jedzenie, misiaczkowa-Ty uważaj i miej oczy dookoła głowy, bo z takimi przewrotkami to nie są żarty...no chyba, że jesteś utalentowaną kaskaderką:) albo mąż podszkolił Cię w padach. Tekścikami się nie przejmuj...szkoda komentować takich słów, od podobno, " kobiety w ciąży", mama 8327- moja endo, stwierdziła, że taka dawka to do następnych wyników - za miesiąc- ale mam nadzieję, że będzie tak jak "wróżysz" Całuski raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam dwie fotki na swoim koncie ciekawe czy będą widoczne, a ja Kochane przyjgladałam się dość długo zdjęciu z 13 tyg i ja widze tam małego siusiaczka... Szczesliwa probowałam dostac sie na Twoje konto i zmienic Ci hasło, bo chyba Cie nie ma a tutaj juz wiadomo, że ktos się przybłąkał przywłaszczając, ale nie mogę się dostac, czyli przybłąkana chyba zmieniła Ci hasło, weź jakis nowy nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie z tym elektrycznym laktatorem jest tak, ze mozna bardzo szybko sciagnac mleko - tylko ze ono wtedy rownie szybko sie naprodukuje - to jest minusem i o tym chcialam napisac. To jest tak ze organizm produkuje mleko na potrzeby dziecka, w zaleznosci jak czesto i jak duzo ono wypija... Laktator elektryczny oszukuje nasz organizm i z tego powodu dochodzi do nawalu mleka w piersiach. Jest jakis laktator "inteligentny" z Aventu, ktory dostosowuje predkosc odsysania do predkosci jaka mu zaprogramujemy - taki wydaje sie byc odpowiednim. Sama uzywalam recznego laktatora firmy Avent - nie mialam zadnego problemu z nadwyzka lub niedoborem pokarmu, moge smialo powiedziec, ze sprawdzil sie rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o teraz chyba się udało, no to jestem teraz widoczna:) pierwszy raz korzystam z tego hostingu zdjęć Przepraszam wczesniej za literówke, jak szybko pisze, to zjadam literki:) oczywiscie przyglądałam się zdjęciu maleństwa i ja tam widzę więcej niż bułeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D!U!P!E!N!C!J!A! miało być. ja też już mam spory brzuszek ale inaczej u mnie wygląda pewnie z racji wzrostu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dziękuję:) no własnie ten brzuszek to sprzed 2 tyg, teraz to jest duzy wtedy jeszcze był pod pępkiem, taraz czuję maleńswo juz jak smyra mnie pod żebrami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays-farciaro nie dość, że jesteś w tej ciąży śliczna, to jeszcze masz brzunio nisko i możesz normalnie oddychać!!! (oczywiście nie zazdroszczę bo wiem po jakich jesteś przejściach, ale pogadać sobie mogę, no nie?...to i tak z sympatii:) ) Buziaczki! Jak zobaczyłaś siusiadło na fotkach z 13 tyg? ja nic nie mogę wypatrzeć, może podaj wskazówki na co dokładnie patrzeć i jak "to" powinno wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays-to raczej taka babska "buła" ale ja nie jestem lekarzem, więc raczej słuchaj tego co medycy sugerują...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays, niezla laska z Ciebie! ;) uroczy usmiech! no ja dopatrzylam sie siusiaka,ale nie wiem czy to troche nie celowo ze mialam go zobaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) nie no żeby sliczna...:)a juz myslałam, że rzeczywiście tak jak mówią, że dziewczynka urodę zabiera to uda się teraz, bo wyglądam naprawdę nienajlepiej, porównując tamte ciąże , ale to już wiadomo, wiek:( to na 2 miesiące przez ciążą http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a44130bf38799caa.html Moja siostra jest po dwóch invitro, ma 39 lat nie było jej jeszcze dane byc matką12 lat się starają. W tej ciązy czuję jakby odpływ sił witalnych więc, jak się czują kobiety jeszcze starsze? mam nadzieje, że jak jej sie uda, bo znowu podchodza do invitro w przyszłym miesiącu będzie tryskać energią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come, czyli też widzisz:) ja go widziałam od poczatku, mąż tylko twierdził, że to zamazane, cieni ze sto na tym usg:) ale ja swoje widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobawiłam się troche tym hostingiem:)ale ściągam zdjęcia, niebezpiecznie miec je chyba tutaj, dziękuję dziewczyny za miłe słowa:) szkoda, że nie możemy się widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays-o Ty, w szoku jestem. Wiedziałam, że są podobne ale że aż tak. Patrzę na fotki mojego maleństwa ale nic nie mogę wypatrzeć, widać jedynie dwie stópki bo leży bokiem ale pod kątem więc co między tymi płetewkami to schowane... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście również składam Wam wszystkim (i sobie również:)) najpiękniejsze życzenia i szybkiego nadejścia wiosny, i nieupalnego lata..., i dużo zdrówka dla robaczków , a dla nas sił niespożytych!!! i cierpliwości! Buziaki Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego dziewczynki dziś nasze święto:) A ja od wczoraj czuję ruchy maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!..Oczywiście wszystkiego naj dla wszystkich..a co do tej płci..no ździwiło mnie to troche..bo na moim zdjęciu usg z 15 tygodnia między nóżkami wystaje cś takiego jak pisiorek.lekarz narazie nic nie mówił, bo stwierdził, że niewiadomo,czy to chłopiec..ale ja stwierdziłam , że na pewno, gdyż tak dyze wargi sromowe nie mogą byc... a tu proszę..może jednak jeszcze będę miala dziewczynkę??..l;p;p...już 16go mam nadzieję ze się dowiem..:) a teraz zaczynam walkę z suwaczkami...bo chcę wam pokazac moje maleństwo z 15go tygodnia..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już...w sumie tu nie widać tak dokładnie tego pisiorka....ale zacznę działac dalej..:) aczkolwiek, jak ładnie się ułożył do zdjęcia?... Dzidzia tu miała 15 tygodni i dwa dni..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być nie złym kłąkiem - to tak delikatnie, żeby wstawiać na takie forum swoje prywatne, mega osobiste zdjęcia. Serio. Misiaczkowa, TY liczysz na medal za poświęcenie w tej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×