Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

justikkkkaaa ja jestem prawie w 20 tyg a ruchy mojego synka sa znikome, a to 3 ciaza, tez sie martwilam. Ale sie nie przejmuj jeszcze cie skopia pozadnie tym bardziej ze jest ich dwoch :) Gratuluje :) _aga_ doppler super sprawa :) Gdzies czytalam ze zalecane jest uzywanie 2 x w tygodniu, ale mi sie nie wydaje by to bylo szkodliwe dla dziecka, w koncu w szpitalu po kilka razy na dobe sprawdzaja wlasnie dopplerem :) Staram sie troche lezec ale przy moim synku jest to trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a by Ty masz juz więcej pociech niż ta jedna oczekiwana, więc rozumiem że odpoczynek może być trudny ale spróbuj. Doppler również uważam że chyba nie jest szkodliwy ale może przy dłuższym i częstszym używaniu wpływa negatywnie. Wiesz w szpitalu muszą używać więc używają jak tylko jest taka potrzeba. A my tak naprawdę używamy go tylko i wyłącznie dla naszego świętego spokoju. Czasami jedynie tak naprawdę mamy faktyczne powody aby go użyć. Mój M już mi zakomunikował że będzie mnie kontrolował jak często będę go używać - i chyba to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej jak czujemy ruchy to nie ma az takiej potrzeby uzywanie dopplera :) Bo wiemy ze z dzidziusiem jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dziewczyny,najlepiej nie meczyc malucha i dac mu wszelki spokoj :) mozna zapytac ginekolog ile mozna uzywac w tyg. u nas tez paskudnie, ponuro od rana, wiec wzielam sie za prace. 9 stopni, a moje bratki na balkonie, mam nadzieje ze przetrwaja niedogodne warunki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha witam! U nas pochmurno 6'C :O. Mężu Eweliny nie jesteś jedynym najszczęśliwszym tatuśkiem... mój mężuś też podczytuje forum ( często z pracy dzwoni, że wie już co będzie na obiad - gdy napiszę co pichcę). ;) :P Mamuska88 witaj ponownie! :) Aga ja mam termin na 28. więc płeć poznamy pewnie w tym samym czasie (myślę, że usg będę mieć najpóźniej 15.04 ale jutro na wizycie się jeszcze dowiem). Mum to come bratki przetrwają na 100%. W zeszłym roku moje dopadł śnieg i mróz i było ok! Mój tata zawsze powtarza, że bratki to chwasty i zawsze przetrwają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. Mum to come gdzie ty mieszkasz że masz już bratki? w ogóle to starszcnie wam zazdroszcze że znacie już płeć mi gin powie jakoś pod koniec kwietnia na połówkowym w 23 tyg nie wiem czemu teraz nie może nie widział ostatnio mam wrażenie że on ma jakieś przedpotopowe to usg. chciałbym juz zacząć kupować bo raz że nie lubię wszystkiego zostawiać na ostatnią chwilę ( a i tak przeważnie wychodzi) a dwa że coś mi świta że od maja czy czerwca podwyzszają vat na ubranka bo unia każe. i miej tu człowieku dzieci przy takiej drożyźnie. tak z ciekawości po ile u was sprzedają cukier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama i tu się mylisz- bratki nie przetrwają w kontakcie z moim psem:-))) w tamtym roku ciężko mi to pojąć było i on roznosił je w strzępy ja dokupowałam nowe i tak w kółko bo ciągle miałam nadzieję że to jednorazowy wybryk. teraz juz wiem ze kupowanie bratków jak i równiez wrzosów w moim przypadku jest bez sensu. nic innego nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja kupilam gotowe sadzonki, chcialam siac, ale mama mi odradzila i bardzo dobrze bo bym wieki czekala! Ciotko Julio, mieszkam w Niemczech, tu juz znalazlam w ogrodniczym mase kwiatow doniczkowych, 2zl za sadzonke bratkow. hiacynta tez kupilam i slicznie sie rozwinal az pachnie w calym mieszkaniu. psa nie mam ;) mojemu mezowi opowiadam co i jak na forum sie dzieje,bo on czasu nie ma czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam konto na facebook: Mamakafeteria Ciaza żeby wam pokazać zdjęcie mojego dzidziusia, pieska i sesję foto ciążową mojej przyjaciółki. Zobaczcie koniecznie! Grays77 moja przyjaciółka specjalnie dla ciebie pozwoliła mi pokazać to zdjęcie żeby udowodnić że twoje ciążowe to nie zgorszenie. Oczywiście to jest jedno z ocenzurowanych zdjęć. Wieczorem konto na fb usunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka julia ale to teoria mojego tatuśka :P :). Ja też mam bratki a mieszkam w gd. Żółte ze środkiem i bez środka- gotowe sadzonki z rynku kwiatowego - mężuś kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M to mnie wczoraj zdziwil tym postem :) Ja go tylko poprosilam by mi przeczytal bo przy garach siedzialam a on sie wczul, pisac zaczal i jeszcze sie na pomaranczowo zalogowal, troszke mu sie oberwalo za to ale co tam :) Podekscytowany jest ta ciaza :) U mnie bratki od zeszlego roku stoja w ogrodku w koszyku na stole, moje pieski tez je uwielbialy kasac :) i chyba przetrwaly zime bo sa zielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jak tak piszecie o tych kwiatkach-bratkach to normalnie wiosnę mam przed oczami :) Ale za oknem jakoś mało wiosennie... Pada, wieje i dość nieprzyjemnie. Już bym chciała słoneczko, min. 15 stopni :) Jakoś wtym roku bardzo tęsknię za ciepłem i słoneczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czułam wiosnę jeszcze dwa dni temu-teraz czuję listopad jest mokro zimno i ogólnie paskudnie. ja jestem ogrodnikiem-amatorem działeczkę mam malutką ale uwielbiam kwiatki i jak zaczyna się sezon najchętniej wykupiłam bym wszystko co kwitnie oczywiscie popełniam masę błędów ale rosnie wszystko i cieszy oko:-))) w tym roku nie zamierzam szaleć bo chyba nie dam rady za duzo przy kwiatkach robić postawię na te kwiatki które są "mocne" i nie wymagają ode mnie wiele uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz już powinno to konto zdjęciowe na facebooku działać: Mamakafeteria Ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak poznajecie płeć swoich szkrabów to coraz większą mam ochotę aby zyskać tą wiedzę :) do tej pory mi się nie śpieszyło ale sytuacja już się zmieniła jagodka ja mam holtera w przyszłym tygodniu. Napisz jakie to doświadczenie, na co mam się przygotować. A kazali Ci zbadać tarczycę? Mi tak, to też może być powód kołatań ale wyników jeszcze nie mam mama8327 - ja na pewno będę rodzić w skarpetach choćby chcieli mi je siłą zedrzeć bo też mam lodowate :) ewikos - gratulacje, fajnie, że będą chłopcy tak jak chcieliście happy - co to za burak z tego lekarza, zawsze taki jest czy humorki ma? to chyba Ty jesteś w ciąży a nie on? ale dobrze, że już humor lepszy :) Mężu Eweliny - witaj i pozdrawiamy :) meeg - a czy lekarz powiedział coś więcej czy tylko stwierdził ten fakt o którym piszesz z tym żołądkiem ? a to położenie miednicowe to źle? ja myślę, że lekarz na siłę się czegoś doszukuje i nie martw się. w przyszłym tygodniu idę na wizytę - jeśli będzie wtedy początek 17 tygodnia to można już poznać płeć? _aga_ - ja mam na 29 sierpnia więc dowiemy się razem na końcu co do wózków kolejny raz - tak się zastanawiam - zamówiłabym najchętniej przez net ale może lepiej pierwsze zobaczyć wybrany na żywo bo co jak na zdjęciu i w opisie będzie cud a w rzeczywistości będzie tandeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot Jesli lekarz jest dobry i ma super sprzet to jest szansa dowiedziec sie juz nawet w 16 tyg :) Ale najlepszy termin to od 19 tyg ciazy :) A jesli nie mozesz na miescie zlokalizowac wybranego modelu wozka to poczytaj opinie ludzi w necie :) Ja tak zrobilam w poprzedniej ciazy, bo wozek byl nie typowy :) Teraz zreszta tez w necie opinii szukalam i juz wszystkie wady i zalety znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię się, że mąż eweliny
taki podekscytowany. To "jego pierwsza ciąża" ?? Czy w wieku 16 lat tak nie przezywał Twojej ciązy??? Facet na cafe - rzeczywiście rozczulajace jak cholera :D:D Ma czas podczytwyawać i pisać - no "super" :D:D Pozdrawiam piszących i podczytujących nudzących się tatusków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka872
Witam wszystkie mamy. Też mam termin na sierpień. Niestety nie jest tak pięknie jak chciałabym żeby było.... na ostatnim USG dowiedziałam się, że w główce mojego maluszka są torbiele wielkości ok 4mm. Jestem w 17 tygodniu ciąży. Ogólnie to nie mam za wesoło, bo po raz drugi trafiłam do szpitala z krwawieniem. Lekarze sami nie wiedzą z czego to jest... najpierw mi mówią, że łożysko się odkleja, a zaraz potem, że się jednak przykleiło... W 15 tc nie było żadnych torbieli... nie wiem czym to się może skończyć... jutro idę do mojego lekarza prowadzącego i mam nadzieje, że okaże się, że wszystko jest z maluszkiem w porządku... Jeśli ktokolwiek ma podobny problem albo wie jakie są skutki niewchłonięcia się takich torbieli to proszę, odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ci ktos napisal ze kretynka z ciebie. Nie zamierzam sie przed toba tlumaczyc ile mialam lat ja lub moj M, bo wydaje mie ze gowno powinno cie to obchodzic, pilnuj lepiej swojej DUPY !!! I sie nie wpieprzaj do naszych postow, jak ci sie nie podobaja to je pomin. Gdybys umiala czytac poprawnie wiedzialabys ktore to dziecko !!! Dobrze ze ciebie Bog nimi nie obdazyl bo moglyby geny po tobie odziedziczyc, a tego im nie zycze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko - nie warto reagować, szkoda Twoich nerwów, zlej to sikiem prostym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię się, że mąż eweliny
Ewelinko, właśnie Ty swoim postem pokazałaś jaka z Ciebie prostaczka i kretynka! Pisząc taki post. Ja swojej dupy pilnowałam i pilnuję, widzę, że Ty miałaś z tym problem. Nie musiałaś robić wczesniejszego posta na pomaranczowo a potem powtarzać się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot..w sobote miałam połówkowe ,i lek. to zauwazył ,kazał zrobic raz jeszcze za kilka dni..zrobiłam u niego w gabin.i zrobił je inny gin. stwierdził to samo,moze to z powodu ze mało jem a jezweli teraz w pon.bedzie to samo to musze zrobic jakies specjalne bad.które wykaze jaki jest tego powód.czy to czasem nie niedroznosc zołądka ale ja i tak w to nie wierze!!A ułozenie?? to dopiero polowa ciązy wiec jeszcze moze dzidzia sie odwrucic tylko ze u mnie jest ten mankament ze jest w połozeniu miedniocowym,poprzecznym czyli dosc ze nogami w dół to kregosłup jest w strone "nas" czyli pleckami do zewnetrznej strony brzucha a powinno byc buzką a kręgosłópkiem w strone mojego kręgosłópa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ja tez próbowałam wejść i mi nie działa to konto, w przegladarce pokazuje się, że nie ma takiego wyniku, a może dasz link do tego konta, tak sie zastanawim to tak wogóle fajna sprawa to konto , moze nie kasuj:)byłoby takie prywatne Ewelina, nie przejmuj sie, ale to naprawde musi byc bezczelność, żeby wchodzic na topik ciężarnych i je obrażac, nie jest to ani miłe, ani kulturalne i świadczy tylko o pustocie kryjącego się za pomarańczowym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Grays :) jest tak jak mowisz :) i gdyby byla choc troszke inteligentna zauwazyla by ze wpis na pomaranczowo nie jest moj bo ja nie mam polskich znakow ;) Ale to taki maly szczegol... Nie warto takim odpisywac bo zeczywiscie szkoda nerwow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×