Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

ok utworzyłam grupę na FB: Mamusie z kafeterii. Chyba o to chodziło? Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to chyba jeszcze nie o to chodziło...? Pokombinuję jutro bo dziś juz jestem za bardzo zmęczona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo zapomniałam że teraz mniej anonimowa się zrobiłam ;) te zdjęcia na kładziku to z superrr niezapomnianych wakacji w Grecji jakieś 2 lata temu. teraz mój priorytet to być laseczką w ciąży :D ale jak już pisałam jeszcze nie mam co pokazywać. a dzidzia to dla nas prezent akurat na naszą 7 rocznicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się Wam podoba moja dzidzia? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/98baa1229cc4c377.html ja się w niej zakochałam mam to zdjęcie wszędzie nawet na pulpicie w komórce widzę mojego skarba kiedy tylko mam na to ochotę. Strasznie mi się podoba jak sobie fajnie nóżkę na nózkę założyło. Mam nadzieję że jej nie rozpieszczę za bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to do jutra, ja tez padnięta, a na fb musisz wejść w ustawienia prywatności i wybrać, ze moga zapraszać wszyscy, ale tablica widoczna tylko dla znajomych, znajomi widoczni tylko dla znajomych i zdjecia tylko dla znajomych:)ogólnie profil prywatny, albumy tez, zobaczysz tam masz wszystko:) a najlepiej, bo jak Ty jestes włascicielka, to kazdy kto wysyła zaproszenie mógły napisac jaki nick uzywa na kafe, by jakis fikcyjny sie nie dostał, bo na kafe dac swoje dane to jak smierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka872
Nie robiłam wcześniej żadnych badań pod kątem jakichkolwiek wad, bo nie wiedziałam, że może to mnie dotyczyć... w rodzinie męża i mojej nikt nie chorował ani nikt nie miał specjalnych problemów zdrowotnych...Dopiero dziś się dowiem co i jak... mam nadzieję, że będzie tak jak mówicie.. Że wszystko będzie dobrze, że te torbiele nie oznaczają nic złego, no i że się wchłoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dobry pomysl z tym FB ale wlasnie prywatnym,mozemy sie jakos tam polaczyc jakby w jednym folderze ;) mama-no u mnie niby chyba tez patrzy na wszystkie,ale ja i tak zawsze widze najlepiej serducho,a jesli wymienia jakies inne to pewnie pol nie rozumiem ;) musze sie zaglebic bardziej w slownictwo. dostalam fajne materialy ciazowe i moze bardziej skumam baze ;) przyjmuje ze jesli ginka nie mowi ze cos jest zle-procz tego ze wzdycha jak potwierdza ze jest grzybek wciaz co rozumiem-to znaczy ze jest dobrze. my wczoraj zaleglismy w lozku o 23 i zamiast od razu spac bo maz byl padniety to polozylam mu dlon na brzuszku i kazalam czekac. mala sie tak rozchulala ze byl w szoku ze tak to juz czuc! i nie dowierzal,ze te ruchy to na pewno dziecko a nie jelita hehe u mnie ponuro juz drugi dzien. milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) mama8327 Fajne te fotki na fb :) Grys To teraz sie nie dziwie reakcji Twojej rodzinki ;) pewnie maja Cie nadal za niewinna dziewczynke ( zapomnieli ze masz juz M i dzieci ) gdybays wkleila tam takie zdjecia jak pokazala mama to by sie rodzina Ciebie wyzekla :) _aga_ Masz najladniejsze zdjecie z usg jkie widzialam :) i to w 13 tyg szok mum to come U mnie wczoraj starszy syn tez twierdzi ze poczul juz ruchy braciszka, byl zachwycony :) A mnie tak jak myslalam dopadla infekcja :( W weekend tez dodam ostatnie zdjecia z usg mojego synka. Z tym fb to swietny pomysl, fajnie jest widziec jak wygladacie :) chetnie do Was dolacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,u mnie też kolejny dzień jest ponuro,deszczowo no i strasznie zimno a było już tak fajnie.Ja równo za tydzien o tej poże będe miała to drugie badanie prenatalne.Mam nadzieję że wszystko będzie ok no i może dowiem się kto tam sobie rośnie w brzuszku.Ktoś pytał o cene cukru,u mnie najtańszy jest jeszcze w biedronce po 4,60 a tak to już wszędzie ponad 5zł.Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ Dopiero sie doczytalam ze Ty tez w uk mieszkasz :) Jak bedziesz chciala kupic piesia to daj znac, podam ci linki gdzie najlepiej szukac :) Jak bys chciala yorka to u Was sa tansze niz w Szkocji i wiecej ich jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzisjaj mam jakies dziwne pulsowania co jakis czas w macicy gdy sobie leze to moga byc ruchy czy poprostu sie rozciaga bo kurde nie wiem miala tak ktoras ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to ruchy dzidzi :)) szukam wytlumaczenia skrotow z ksiazeczki w sprawie pomiarow dziecka znalazlam takie stronki: http://noworodek.pl/index.php?sm=2&ope=1 zeby zinterpretowac wyniki oraz ile powinno dziecko wazyc i jaka miec dlugosc: TydzieńDługość(cm)Masa ciała (g) 831,1 12914 1616-18110 2025300 2430630 28351000-1200 3240-421800 3635-462200-2300 przy urodzeniu49-543200-3300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra2011
no własnie jak zaczernić nik? dziewczyny czy macie jeszcze wysypkę? u mnie nadal plecy straszne, na poczatku były drobne wypryski a teraz duże bolące prychole:( sama nie wiem co to do cholery:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam piekne pryszcze na twarzy co troche, raz silniejsze raz slabsze. zalezy od dnia :) ale sie wcale nie przejmuje ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wlasnie tez straszne zaczely wyskakiwac? myslicie ze to ma tez zwiazek z tym co jemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Dzięki za miłe słowa z FB. Chcecie to proszę bardzo nie ma sprawencji zaraz profil całkowicie prywatny będzie :). Wieczorem ustawiłam tylko zabezpieczenie, że tylko znajomi mogą widzieć znajomych, więc aga możesz czuć się bezpiecznie bo na razie widzę cię tylko ja. Grupę zrobiłam zamkniętą ale mogę później zrobić tajną. Jestem otwarta na wasze propozycje. Dziś o 15:15 mam kontrolę u gin; troszkę się od wczoraj stresuje chociaż nie wiem po co (tak działa chyba moja podświadomość); idę z mężem. U nas pada i są 2 'C mamuska88 którą ty właściwie z dawnych szczęśliwą jesteś? Pomarańczową czy zaczernioną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pomaranczowa ale pozniej ktos sie podszyl i nie wiem jakim cudem bylam czarna wiem postanowilam zmienic haslo i nowy nik . A dlaczego pytasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam tylko tak z czystej ciekawości...:O Pryszcze w II trymestrze mają związek z hormonami jednak jeśli matka nieracjonalnie się odżywia po zmianie diety na optymalną dla ciężarnych zmiany powinny złagodnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha koniecznie przed przystąpieniem na FB będę prosiła o nick z kafe dla naszego bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małp@
Wiecie co, ta sprawa z facebookiem jest trochę nie fair. Ja np. nie zarejestruję się ani tam, ani na żadnym innym portalu społecznościowym. Mam złe wspomnienia z przeszłości. Na pewno nie jestem odosobnionym przypadkiem. Uważam, że wiele mam z naszego topiku, które tylko go podczytują poczuje się odepchnięte przez was. Przecież przestaniecie się tu udzielać i będziecie na FB. Nie możecie po prostu ignorować złośliwych komentarzy i zostawić ten topik otwartym dla wszystkich ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×