Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Greys- no to jesteś kobietą z bogatą przeszłością! przyznam,że fascynują mnie takie historie! mama 8327- wysłałam zaproszenie na fb Ola Pe..... się nazywam małp@- nie potrafię wypowiadać się w tych sprawach, bo to trudne i osobiste, trzymam kciuki zeby dla ciebie zakończyło się wszystko pomyślnie. A o tym fb to nie chodzi o przniesienie się z rozmowami tam, chyba bardziej o zdjęcia, czy się mylę? Ten weekend mam wolny ale czeka mnie impreza urodzinowa mojego 2latka i kuzynka z IE przyjeżdża jeszcze więc będę miłą towarzystwo- mozemy gadać godzinami, jak mieszkalismy w IE to tylko ona byłą moją najlepszą przyjaciółką, mnóstwo wspolnych spraw, cieszę się na jej przyjazd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamyNAciebieKOCHANIE
vilia musze wytrzymac do poniedziałku ,mąż zwolni sie z pracy i pojedziemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta pierwsza setka poszła:-))) małp@ pseudozwiązki? emocje? ten dzidziuś już jest z nim w związku, jakby nie wiedział, ale gadzina. wykorzystaj ten czas jak on mieszka u mamusi i zastanów się nad wszelkimi za i przeciw. czekamy....to nic nie poradzimy musisz poczekać aż @ minie i iść jeszcze raz na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małp@
czekamyNAciebieKOCHANIE nie możesz pójść do innego lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamyNAciebieKOCHANIE
małp@ chętnie tylko tutaj jest 1 a na dodatek przyjmuje tylko 3 razy w tygodniu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamyNAciebieKOCHANIE
ok dzięki Wam dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małp@
Ciotka Julia na naszym etapie ciąży dno macicy jest jakieś 3 palce poniżej pępka. Więc wszystko co ci bulgocze albo puka w obszarze od spojenia łonowego do dna macicy to dzidziuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociaaaa
czekamy.... to TY w afryce mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka Julia, ja czasem mam takie bulgotania w brzuchu, takie pojedyncze muśnięcia od środka. Ogólnie to nie wiem czy to dziecko czy jelita. Zwracam uwagę tylko na te objawy poniżej pępka, bo te wydają się prawdopodobne. To moja pierwsza ciąża, więc nie mam porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamyNAciebieKOCHANIE
ciociaaaa hehe nie,ale jak widać służba zdrowia tu jeszcze gorsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to moje plum nie wim jak to opisać jakby taki bąbelek pękł to dzidziuś super doczekałam się i ja:-))) pytam bo mi w brzuchu wiecznie coś się przelewa bulgocze itp podobne bałam sie że przegapię, ale to było za nisko jak na jelita. małp@ nie mozesz mi wyjść z głowy a raczej twój mąż myślę i myślę i dochodzę do wniosku żebyś się nie przejmowała tym co on mówi bo pewnie chciał ci tylko dowalić uraziłaś jego męskie ego a najłatwiej zranić słowami. zmykam do sklepu pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małp@..ja miałam taką sytuacje z tata mojej córki,okazało sie ze nie dorósl.Zostalam sama i dalam rade majac 21lat,bylo ciezko ale dalo sie,moze nawet lepiej niz jakby mala maila patrzec na to wszystko:)Co prawda zmarl ale ja i ona jestesmy. glowa do góry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ ale pięknie widać profil buźki popieram postulat małp@ - ja też nie mam konta na żadnym społecznościowym portalu i nie chcę mieć. Ale widzę, że nie tylko my :) Map@ - pocieszam :( mimo 37 lat totalny brak odpowiedzialności i całkowita niedojrzałość dziś byliśmy w sklepie oglądać wózki i wybraliśmy model http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=353 tylko wolałabym w pomarańczy, jeszcze poszukam, jak nie znajdę to taki zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpa@ przykro mi, że masz taką sytuację. Co do profilu prywatnego nie uważam, by było to dla kogoś krzywdzące, bo na pewno nie dal tych co ryzykują ujawniając się. Razem z mamami, które nas tylko podczytują, nie chcąc się ujawnic, nie chcąc dyskutować z nami na tym topiku, są również osoby podczytujące tylko po to, by nas zdenerwować, obrazić i czasem wetknąć swoją bezczelność, Ważniejszy chyba nasz spokój i pewność, że nasze dane nie dostały się w niepowołane ręce niż poczucie, że ktoś poczuł sie obrażony a i tak nie ma ochoty się ujawniać, więc zwyczajnie o tym nie wiem. Na fb tak naprawde mało jest miejsca na wspólne forowanie, jednak zdjęcia nas i nasze dane pozostaja bezpieczne. Wysyłam zaproszenie:) Coś mi się zacina kafeteria dzisiaj, nie mogę otworzyć strony 100 z waszymi wpisami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małp@ Ja tez jestem po nie udanym zwiazku i z wlasnego doswiadczenia wiem ze takie zwiazki nie maja sensu :( przykro mi to mowic, ale moze lepiej ze to sie teraz stalo niz za kilka lat, bo wtedy z Toba ucierpialo by na tym tez dziecko :( Jestes mloda z jedym dzieckiem na pewno sobie zycie ulozysz i znajdziesz kogos kto bedzie godny twojej osoby :) Jak ja slysze takie historie o nie dojrzalych facetach to az mnie skreca :( Mot Wozek kupujesz z allegro czy ze sklepu ?? Na allegro mozna niektore wozki taniej kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grays Ty naprawde jesteś taka
naiwna? Uważasz, ze Wasze osobiste nazwiska i dane nie wyciekną? Proszę Cię, wpisały się tam dziewczyny i imienia i nazwiska, tak naprawdę znające się od trzech miesięcy tylko z ników a tak sobie zaufały... Nie chciałabym Ci udowodnić, że nie byloby najmniejszego problemu dostania się na zablokowane konto na fb, (nie mam tu na mysli hakera ;):) ) więc dla mnie do grupa naiwnych dziewczynek/kobiet, które są wstawić swoje prywatne dane, zdjęcia, po to żeby usłyszeć, no właśnie co?? ehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię się, że mąż eweliny
A kiedy Ewelina miałaś czas na ten nie udany związek?????????????? Podobno to trzecie dziecko Twojego M. to jak miałaś 12 czy 13 lat miałaś nie udany związek? To tak dla jasności bo wczoraj kazałaś czytać ze zrozumieniem, ze to 3 ciąża i dziecko M? a teraz piszesz o nie udanym związku... OJ dziewczyno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i własnie dołączyła do forum jedna z mam podczytujących. Mam konto na fb 2 lata i dane nie wyciekły, nikt nikogo do niczego nie zmusza, jest to dobrowolne tak jak pisanie tutaj, jednak pomarańczowa wieksze prawdopodobieństwo, że to Twoje dane zostana tu ujawnione niż na profilu prywatnym.Nie uważasz że to naprawde nie na miejscu najpierw pisac z nami podszywając sie pod kogoś innego by potem zwyczajnie wylać obraźliwy syf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pomaranczowa :) Z toba dziewczyno naprawde jest cos nie tak .... Przyznaj ze masz cos z glowa, ciagle sie wpieprzasz w to co piszemy . Znajdz sobie ciekawsze zajecie, moze na drutach zacznij robic to zabije to twoj cenny czas ... Co cie obchodzi czyjes zycie, mam ci je ze szczegolami opisac zebys szczesliwsza byla czy moze ksiazke piszesz o kafeterii ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina - jeszcze nie podjęłam decyzji. Na necie są tańsze ale jesli kupimy od razu łóżeczko z zestawem pościeli jak planujemy to dostaniemy 5% zniżki a z netu dochodzi jeszcze koszt dostawy. Musze to wszytsko przeanalizować i przeliczyć i nie reaguje na pomarańczową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jakiś czuły punkt
Widzę dziewczyny, że został poruszony drażliwy temat dla Was. Ciąża w wieku 16 lat i w piatym miesiącu "prawie zakonnica" do slubu szła... Tak teraz już wiemy, że macie po dwóch synków :):):):):) Teraz to chyba norma, nie wiem jak 13-14 lat temu. Tzn. ciąża 17 letniej koleżanki z liceum była szokiem, iść do slubu w ciązy - co kto lubi, jak mus to mus :) Ważne, że chłopaki zdrowe :):D:D To się liczy a to, że ja mam inne spojrzenie na pewne rzeczy, że dla mnie ważne było skonczyć liceum, studia w tym czasie praca, slub i teraz czekamy na Maleństwo :) Jak czytam kafe to tu większość ma dzieci samotnie, bez wsparcia męża/faceta, albo slub biorą w ciąży - norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię się, że mąż eweliny
Ewelina, mój post to nie zarzut tylko pytanie. Ksiązki jeszcze nie pisze :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha w 5 miesiącu do slubu? chyba coś żle obliczyłaś:) naprawde sie nudzisz, bawisz w matematykę, nie wychodzi Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez wyslalam zaproszenie na fb. mam dwa fikcyjne konta. jedno ze znajomymi-w tym z pracy, ktorzy nie powinni wiedziec ze jestem w ciazy. a drugie zalozone zeby podenerwowac eks kuzyna,ktora nie chciala sie od niego odczepic, ale w koncu sie udalo. ale konto zostalo,wiec na nim moge podawac zdjecia. jestem jako Agnieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 lat temu kończyłas podstawówke i niewiele dało ci kończenie szkół, skoro jede zajęciem dnia to obserwacja naszych wspisów:) ja tez już wysłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jakiś czuły punkt
:D:D:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra zlać pomarańcze i proszę o ocenę mojego wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście pomarańczowa wiele ci sie może wydawać i nie ma to nic wspólnego z rzeczywistoscia:) Mot nawet ładny ten wózek, a bierzesz z czarną ramą czy srebrną bo widzę, że masz do wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×