Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

ps. widziałam kiedys zajebista promocję w lidlu a propos chusteczek- w promocji kosztowały więcej o 1 zł i było ich mniej niz w normalnej cenie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Codziennie tu zaglądam ale nie mam czasu pisac . Przez powrót do pracy jestem tak zarobiona i zmęczona ze o godzinie 20tej marze tylko o spaniu :) ale że dzis piąteczek i jutro dzien wolny to mogę coś szrajbnąć :) Malutka od środy trochę kaszlała więc dawałam jej drosetux ale dzis rano miała taki brzydki kaszel, że poszłam z nia do lekarza. Na szczęscie oskrzela czyste ale dostałysmy inny syropek który ma pic przez 2 tyg. Jeju a ile dzieciaczków jest chorych masakra!!!! happy- ja równiez używam Dady 4 i sobie bardzo chwalę , tak samo jak i DADOWE chusteczki :) sylwka - moja córka jak chodziła do przedszkola to tez mialam wybór czy zerówkę ma tam kontynuować czy dać do szkoły. Ja zostawiłam ją w przedszkolu ale dużo rodziców ze względów finansowych zapisywało dzieci do szkoły. A mam do ciebie jeszcze pytanie bo pisałaś kiedyś ze twoj synek przechylał głowke na bok i z tego wzgledu jeździcie na rehabilitację. Czy te przechylanie jest tylko w jedna stronę? Pytam bo moja córa przechyla główkę ale raz w jedna raz w drugą strone i dostałyśmy skier. na rehabilitację która okazała się zbędna gdyż stwierdzono że córka niema kręczu szyi. Kurcze ona nadal przechylą ta główke i ja juz niewiem co robić. Czy ty jakoś ćwiczysz w domu z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze domek sie Wam podoba:) mam nadzieje ze tez bedziemy zadowoleni po zamiekszaniu. Chcielibysmy w tym roku, mam nadzieje ze sie uda:) Ja dzis juz po drineczkach(odwiedziny u siostry-sasiadki) mochito zesmy sie raczyly a teraz chwila rekalsu i spanie. Gosia cos tej nocy marudzila, nie wyspalam sie w jeszcze mnie bol glowy dopadl. Pwoem szczerze ze nienawidze sprzatac i jestem minimalistka. Mam nadzieje ze w przyszlym domku sie nie narobie. MAM NADZIEJE!!;);) Ide robic tosty, zaraz wracam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Misiaczkowa
Słyszałam że używacie luny (mamas&papas) zadowolona jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, odstąp mi chociaż ze 20 metrów ze swojego domku :D Plissss :D aga15510, my dziś przerzuciliśmy się na wiosenną kurtkę (mały wyrósł z kombinezonu :o ), ale w śpiworek go władowałam jeszcze (bez zapinania), bo powietrze mimo wszystko ostre. No w sweterku i bez czapki...hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski bylam dzis znow w jednym zlobku,ale po prostu niebo a ziemia w porownaniu z poprzednim...dobrze ze pojechalam,bo to mnie tylko umocnilo w decyzji ze chce ten z srody. wydawalo mi sie,ze to jakies slamsy, zlobek dla marginesu, serio, nieremontowany,ma ponad 20lat,wole jednak cos swiezszego dla dziecka.poza tym w tym zlobku maja taki program,ze duzy wklad maja tez rodzice,poza tym zlobek prawie 400euro! a tamten 260-280. masakra. wybieram wlasnie wozek spacerowke, chodzi mi o cos praktycznego lekkiego ,bo mam wozek spacerowke jak zamienie gondole na spacerowke,ale nie mam pasow bezpiecz i mala mi wypadnie,wiec chce cos w czym moze juz teraz siedziec,bo w gondoli juz nie potrafi wylezyc,a nie moga jezdzic z fotelikiem samoch na adapterze,co myslicie o tym? http://allegro.pl/producent-wozek-spacerowy-regulacja-podnozka-inne-i2197854596.html poza tym jutro planujemy basen,a ja potem ide na babskie zakupy,nie moge sie doczekac! mala dzis jechala pierwszy raz Ubahnem,ale miala frajde :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula-33 - tak widac było bo lubiał spać tylko na jedną strone ,główka tak zawsze przechyloną w jedną strone jak malutki był,teraz już lepiej bo rusza główke normalnie w obie strony , podkładać wałeczek z tej strony co główka leci podpierać pieluszką zrobić taki wałeczek . Za chwilke napisze reszte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, u nas tez dzisiaj bylo goraco, ludzie w krotkich rekawkach chodza. Ja sie zastanawiam nad kortka wiosenna, czy kupowac dla malej bo jakby tak juz zostalo to w sumie nie potrzeba. Ja dzisiaj ja ubralam w bluze rozpinana polar i cienka czapka na glowe. W spacerowce bez koca czy innego przykrycia. A na dwor wyszlysmy 14.30 do 18. Przez poludnie bylo jeszcze cieplej. Mum..-moja jak na razie zaliczyla kilka razy autobus miejski, to ty w duzym miescie mieszkasz jak masz U-Bahn. U nas niet, najblizej Mnchen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie maly spi,Oliwia u siebie, m cos tam robi to mam chwilke na kafe. Juz doszlam do siebie. Ja jezdze spacerowka po sciagnieciu gondoli,espiro enzo. Jest duza ale mi odpowiada,tylko ma maly i niewygodny kosz ma zakupy. Spacerowke lekka kupie pozniej i pewnie uzywana,bo pamietam jak bylo z Oliwia. Jak zaczela cchodzic to do wozka wlozyc jej sie nie dalo,musiala padac ze zmeczenia i wtedy ewentualnie ustapila. Wiec teraz jestem madrzejsza,pozatym dzieci dlugo w wozku nie lubia jezdzic. Kochane ktoras miala miec u maluszka kanalik lzowy udrazniany,ale nie pamietam ktora. Juz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monachium mialam na mysli, ciagle zapominam ze nie pokazuje niemieckich znakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwka- ja mysle ze to indywidualna sprawa zalezna od kazdego dziecka, kazde inaczej jest gotowe bo to nie jest prosta sprawa. My chcemy Wojtka poslac wczesniej do szkoly bo widze ze sie bedzie nadawac, ale z drugiej storny nie chce popelnic bledu zeby nie czul słabszy. Vilia- no kochana, wpadajcie chociaz na wakakcje:D posiedzimy pogadamy:D Niech sie tylko cieplej zrobi to zapraszamy do lublina:D Pamietam jak mieszkalismy w 40m2, oj bylo ciasno ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. Mozna sie przyzwyczaic do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy noszeniu obrócić go pleckami jedną ręką pod dupkę a drugą tak ręką kciukiem tą główke prostować żeby nie była na boku na prosto , chodzi głównie o to żeby ta główka i szyja nie leżały ciągle na tym skrzywionym boku tylko prosto lub na drugim jejku to też trudno opisać ;). I tam wiele innych . Wikula-33- jak się obawiasz to idz do innego lekarza da ci skierowanie do neurologa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwka- moja córcia śpi na obydwu boczkach i w obydwie strony kręci główką. U niej jest tak ze przez jakiś czas ma przechyloną glowę w prawą stronę , potem parę dni trzyma ja prosto a potem znowu przechyla ale juz w lewą strone . I juz sama niewiem czy ona poprostu tak robi dlatego że ma jeszcze słabe mięśnie szyi? Może z tego wyrośnie? Własnie też już myślałam żeby ją obejrzał neurolog. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja się dziś wkurzyłam na maxa,bo po kolejnym tygodniu diety na wadze nic nie poszło w dół.Ze złości zjadłam normalną kolacje i zagryzłam dwoma cukierkami i teraz mam wyrzuty sumienia.Na południu było dziś ciepło ale nie tak,żeby dziecko ubrać w sweterek i bez czapki,litości.My jeszcze jechaliśmy w kombinezonie tyle,że bez dodatkowego sweterka pod spodem i jakoś mały sie nie spocił.Co do pieluch to ja na noc,na wyjazdy i na spacery zakładam pampersa a tak pomiędzy to dady.Chusteczek z dady nie lubie,najbardziej lubie huggis te jasne z serii bawełna no i pampersa.Jak jest promocja to wychodzą mnie huuggisy po ok.3zł a pampers 4 zł więc cena fajna.Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spore miasto.Ale my na uboczu, w centrum sie nie da mieszkac :) Tak sie zastanwiam czy sie kiedys moze nie spotkamy na kawe ;););) czesto jezdzimy w gory pod Monachium w lecie. Autobusem jechala raz, w jedna strone spala, w druga wrzeszczala na caly autobus i byl mega tlok :):):) chyba wezme te spacerowke jako prezent dla mnie na urodziny od rodzicow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum ... - nie ma sprawy kawka zawsze:) a patrzylas na ebay czy sa jakies fajne, moze akurat cos trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- a z tymi skosami w domku to podnosilismy ta scianke wyzej zeby bylo funkcjonalniej. A moj M to w budowniczy z wyksztalcenia wiec on wszystko wie co i jak, ja jestem tylko od wykancznia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie patrzylam ale tu juz kompletnie nic nie ma,a jesli marka niemiecka to drozej niz na allegro,kupie ten za 100zl,nie potrzeba mi nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Lady zaskocze Cię ;) ja też z wykształcenia jestem budowlańcem :D ale ja się nie znam :) też byłam od wykańczania ;) u nas też te ścianki dzwigali, ale praktycznie w każdym pokuju mamy skos :o niestety ale w połączeniu z ciemną dachówką która "ściąga" słońce i sypialnią na północ to jest masakra latem :o a z ciekawości pytałam o to od jakiej wysokości liczą Wam powierzchnie użytkową, bo u nas od 1,8 m i przez to z 45 m liczy się 28... Villia ja Ci oddam nawet wiecej niż 20 m :o Olinka nie pałac tylko masa niezagospodarowanej przestrzeni :o ale podobno człowiek uczy się na błędach a 1 dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela a dopiero 3 dla siebie ;) coś w tym może być... Teraz tylko musze wygrać w totka i zbuduje dom marzeń :D parterowy!!! Po podglądaniu dziś projektu LA się rozmarzyłam i w głowie zaczęłam "projektować" :D ciekawe ile metrów by mi wyszło w parterze gdybym faktycznie chciała taki jaki chcę :p Pocahontas dobrze że Ci już lepiej! Ja dalej zdycham i chyba czuję się coraz gorzej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps dziewczeta kazda ma swoje zdanie ale ja nie posyłałabym 6latka do pierwszej klasy ( no chyba ze byłby wybitnie zdolny i sie wyrywał) jak dla mnie to jest odbieranie dziecinstwa a tym dziadom przeciez chodzi zeby wczesniej na emerytury zaczeli zarabiac:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Lady zaskocze Cię ;) ja też z wykształcenia jestem budowlańcem :D ale ja się nie znam :) też byłam od wykańczania ;) u nas też te ścianki dzwigali, ale praktycznie w każdym pokuju mamy skos :o niestety ale w połączeniu z ciemną dachówką która "ściąga" słońce i sypialnią na północ to jest masakra latem :o a z ciekawości pytałam o to od jakiej wysokości liczą Wam powierzchnie użytkową, bo u nas od 1,8 m i przez to z 45 m liczy się 28... Villia ja Ci oddam nawet wiecej niż 20 m :o Olinka nie pałac tylko masa niezagospodarowanej przestrzeni :o ale podobno człowiek uczy się na błędach a 1 dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela a dopiero 3 dla siebie ;) coś w tym może być... Teraz tylko musze wygrać w totka i zbuduje dom marzeń :D parterowy!!! Po podglądaniu dziś projektu LA się rozmarzyłam i w głowie zaczęłam "projektować" :D ciekawe ile metrów by mi wyszło w parterze gdybym faktycznie chciała taki jaki chcę :p Pocahontas dobrze że Ci już lepiej! Ja dalej zdycham i chyba czuję się coraz gorzej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Lady zaskocze Cię ;) ja też z wykształcenia jestem budowlańcem :D ale ja się nie znam :) też byłam od wykańczania ;) u nas też te ścianki dzwigali, ale praktycznie w każdym pokuju mamy skos :o niestety ale w połączeniu z ciemną dachówką która "ściąga" słońce i sypialnią na północ to jest masakra latem :o a z ciekawości pytałam o to od jakiej wysokości liczą Wam powierzchnie użytkową, bo u nas od 1,8 m i przez to z 45 m liczy się 28... Villia ja Ci oddam nawet wiecej niż 20 m :o Olinka nie pałac tylko masa niezagospodarowanej przestrzeni :o ale podobno człowiek uczy się na błędach a 1 dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela a dopiero 3 dla siebie ;) coś w tym może być... Teraz tylko musze wygrać w totka i zbuduje dom marzeń :D parterowy!!! Po podglądaniu dziś projektu LA się rozmarzyłam i w głowie zaczęłam "projektować" :D ciekawe ile metrów by mi wyszło w parterze gdybym faktycznie chciała taki jaki chcę :p Pocahontas dobrze że Ci już lepiej! Ja dalej zdycham i chyba czuję się coraz gorzej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie przegladam jeszcze co jest w naszym meiscie ba ebayu i mozna cos kupic od 1euro.ale zerknelam na te spacerowke ktora mamy i ona ma pasy :) to hartan vip xl, jutro zbudujemy go moze juz da sie ja w niego wpakowac.jak nie to kupie dodatkowo spacerowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula 33 - moja mała też tak robi, a ani neurolog ani lekarz rehabilitacji nie stwierdzili w tym żadnej nieprawidłowości:). Jednak jeśli Cię to bardzo niepokoi to Sylwka ma racje idz z małą do neurologa. Wiecie co dziewczyny ja to bym chyba z torbami poszła jakbym nie miała opieki medycznej w wykupionym abonamencie:) A tak płacę niedużo co miesiąc i mam każdego specjalistę i wszystkie badania:) Moja mała już wzdłuż i wszerz przebadana:) U mnie dzisiaj było 19'C, ale nie ubrałabym małej w sam sweter i bez czapki. Dla mnie to brak wyobrazni tej mamy. Pewnie 2 dni temu dziecko w kombinezonie, albo w puchowej kurteczce, a tutaj taki przeskok :o Aga miała racje ze taka marcowa temperatura nie jest równa takiej samej ale w maju. Misiaczkowa nie daj się w pracy:) Bedzie dobrze:) A jak sie sprawuje niania? Jak mała ją toleruje? Ja na szczęście na razie nie będę musiała brać niani, ani oddawać małej do żłobka. Na razie mała będzie z moja siostrą, a później zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×