Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

tymkowa ja tez wspolczuje, to okropne przezycie i potrzeba czasu zeby dojsc do siebie. ciotka- rzeczywiscie 18 godz nie wydaje sie byc duzo ale pamietam jak mialam jeszcze na studiach praktyki to po 3 lekacjach gadania bolał mnie jezyk i mialam pozasychane w gardle. No zobaczymy jak to bedzie. O Małgorzate raczej sie nie martwie bo ona zostaje np w moim tatą jak chodze na korki dwa razy w tyg i jest grzeczna, w tym tyg ide do fryzjera w srode i ma zostac w ciotką wiec zobaczymy co sie bedzie dzialo. Na razie dostalam pelny etat po jakiejs nauczycielce co jest podobno powaznie chora i bardzo możliwe ze nie wroci po wakacjach. Nie wiem wiecej bo tylko z dyrektorka gadalam a ona szczegolow mi zadnych nie powiedziala ale na zdrowy rozum tak sobie mysle ze po co mieliby mnie przed wakacjami zatrudniac na tak krotki okres. Mam nadzieje ze jak pojde juz do pracy to sie dowiem wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAdy, fajny ten pchacz. Zastanawiam się i jakoś nie wiem czy kupić czy nie. Na razie chyba poczekam, bo nie chcę tak za bardzo stymulować małego do chodzenia. Chociaż on sam się rwie i w łóżeczku się przemieszcza czy przy meblach. Dziś nawet zagalopował się - trzymał się ławy (mamy taką niską), odwrócił się do mojego M, puścił sięłąwy i dał kroka w jego stronę z wyciągniętymi łapkami. Gdyby mąż nie siedział zaraz obok niego to runąłby jak długi :o Chyba się zapomniał, ze nie umie chodzić ;) Ehh..czemu jutro poniedziałek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, a dokładnie kiedy zaczynasz pracę w tym przyszłym tygodniu? Trzymamy kciuki :) Dobrej nocy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza? Wczoraj ostatnia, dziś pierwsza - nie zdarzało mi się tak ;) Kolejny tydzień czas zacząć :o Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce..(oczywiście z pracą). Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey. Dziewczynki, synek zrobil dzis duzą, ale cementowo zielonkawą kupice. Skad taki kolorek moglby byc? Dodam ze wczoraj do 23 budzzil sie co 10min z placzem zanim usnal na dobre? Czyli ząbki?? Czy mam podac jakis probiotyk? hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kolezanki tymkowa a moze dawalas.cos.w tym kolorze? Brokuly,szpinak? Jak to bylo jeden raz to spoko. Jak bedzie wiecej to obserwuj i dawaj duzo pic. Moj maly ma rozne kupki ,nawet czarna ale.on dostaje zelazo. Kacper o 3 w nocy dostal takiego katarku ze szok. Biedny zasnol tylko na rekach M. Dzis idziemy do lekarza, bo pokaszluje. Nowy tydzien sie zaczol,ale u mni jakos zimno. Mam nadzieje.ze.sie ociepli. Buziaki napisze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Pogoda u mnie przez weekend do d....y.dziś jest słonko ale jeszcze zimno.Vilia my dalej bezzębni!Ja już nie wiem czy kiedyś mu te zęby wyjdą.MT dieta?Daj spokój a już chyba za stara na te diety.Przez tydzień -2kg a dziś po weekendzie lepiej nie mówić ale kolejny tydzień szansy na schudnięcie przed nami.EFKa ja cię bardzo rozumię,moja córka była takim typowym niejadkiem i to jest koszmar.Jadła mini ilości i to przez przymus oczywiście,50ml mleka to był sukces o innych rzeczach nie mówiąc.Była zawsze chuda i mała.Na bilansie 2latków miała niedowage i niskorosłość,normalnie masakra.A teraz jest jest jedną z największych w klasie więc nie ma się co martwić ale nerwy puszczają przy karmieniu niestety.Pozdrawiam WSZYSTKIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Tymkowa to pewnie od jedzenia. nie wiem czy zeby maja wpływ na kolor kupy. predzej chyba a konsystencje:-P HJK znam dzieciaczki którym pierwsze zeby wyszły blisko skonczenia 12 miesiecy. a jak z córcia było? pamietasz kiedy u niej pierwsze zebole sie pojawiły? Lady pisałas ze dzieci w tej szkole grzeczne to tej wersji sie trzymaj:-D i zdaj relacje z pierwszego dnia... TNKS gdziezes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej JestemZe! Tymkowa współczucia!!! Tule Cię mocno!!! Mam nadzieje, że jakoś się trzymasz ? Hjk mojej kuzynki syn doczekał się 1 ząbka dzień po skonczeniu 13 msc ;) jest cały i zdrowy i zęby też niczego sobie :) Lady to fajny układ w pracy :) 18 godz - wypas!!! Cioteczko kiedy nas opuszczasz? Mt nie ważyłam się dziś bo grzeszylam :p zwaze się 23.05 - tak sobie zalozylam :D Bin laden u mnie jakby ktoś szukał :o jak ona się dre!!! Jaki nerwus!!! Nie płacze! Krzyczy! Wszystko na nie :o nie jeść, nie spać, nie bawić się, nie leżeć, nie siedzieć - wszystko NIE!!! Za to podczas karmienia ( prób karmienia ) widziałam pod dziąsłami białe kreski wiec zęby się pchają do góry... Nie wygląda to na cudowne "objawienie" się zęba za dzień czy dwa, ale na bank ma 2 z prawej strony i 3 albo 4 z lewej ( te pod dziąsłami widac) góry nie widziałam, ale jak sprawdzałam chwile temu to nic nie było więc chyba nie będą nam te zęby szły pokolei :o Dobra spadam bo się dre znow moje dziecię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski u nas weekend minal na imprezach u niemowlakow i basenach. wiec dzis padam ze zmeczenia. ale fajnie bylo. sama juz obmyslam jak zrobic malej 1 urodzinki. u malej bez zmian, co troche marudna, zebow wiecej nie ma niz 2. jak czytam artykuly o karmieniu piersia do 3roku zycia, to z jednej strony mam niesmak a z drugiej jakos mi lzej ze sama jeszcze karmie mala,mimo ze ma tylko 10miesiecy... mam nadzieje ze az tak daleko nie zajdziemy :) MT78-wczoraj mnie znajomi uswiadomili,ze mamy inna baze na fotelik niz ta family fix, mamy easy fix,a to chyba nie bedzie pasowac na fotelik pearl. kurcze, i co ja mam teraz kupic?? nowa baze czy juz sobie darowac? bo chyba ta easy fix to tylko pasuje na fotelik z grupy 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wczoraj znajomi powiesili taka plastykowa hustawke dla dziecka od 6m do paru lat. bardzo fajna, mala sie pierwszy raz bujala i miala wielka radoche!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a widziałyście wczoraj wieczorem na TVN Style "obsesja karmienia piersią".Normalnie masakra,żeby 8 letnie dziecko karmić piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjk widziałam urywki tego programu.masakra to az niesmaczne wyglądało:-P Mum to become ja mam taka hustawkę http://allegro.pl/hustawka-plastikowa-kubelkowa-mocna-plac-zabaw-i2328801607.html juz od jakiegos czasu mały bardzo ja lubi ale zeby mu było wygodniej no bo to goły plastik włożyłam tam wkładke z pierwszego fotelika i jest git majonez. TNKS mnie wszyscy mówią że chłopcy w odróznieniu od dziewczynek gorzej wszystko znoszą kolki zeby itd. ale z tego co piszesz wyglada na to ze to mit. ja sie w niedziele wyprowadzam ostatecznie ale zajrze do domu jeszcze w pon czy wt to i tu zajrzę :-D w tym tygodniu mam masakre bo musze opróznic pokój a zeby to zrobic to musze zrobic miejsce na strychu i garazu. i SAMA musze wszystko powynosic bo jak zlece to m to nic nie znajdę przez najblizszy rok bo mi przemiesza wszystko a potem i tak mnie bedzie pytał gdzie co jest. a że przy małym sie nie da no to czeka mnie praca wieczorami:-((( teraz narzekam : jako ze zaden remont u mnie nie przebiegł miło i w terminie to słabo mi jak pomyslę że w trakcie wyjdzie cos innego i wszystko sie przeciągnie, a ja u tesciów buuuu..... ok spadam pogoda sie poprawiła to jak mały tylko skonczy drzemkę lecimy po angorę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek ;) ciotkajulia odzywaj sie jak tylko bedziesz w domu - będziemy czekać na wieści i myśl pozytywnie że tym razem wszystko skonczy się bardzo szybko. tnks wspolczuje ząbków tzn bin ladena z tym związanego, mojej od kilku dni idzie ostatnia 2 - prawa dolna - pierwszą oznaką dupcia odparzona po kupci wystarczyło 10 min :( potem całkowity brak apetytu, niechęc do smoczka szczelnie zamyka buzie jak widzi go albo łyzeczkę czy tez mojego paluszka który chce sprawdzic czy to jakiś ząbek. Nie da się dotknąć. dziś miałam okazje rano i sprawdziłam rano, poczułam igiełke pod tą dwójeczką więc nie myliłam się że to ząbek. lady gratuluje pracy i tych 18 godzin - luzik mam nadzieje będziesz miała. olinka a jak tam Twoja sytuacja w szkole? też tyle samo godzin? hjk nie oglądałam tego programu i chyba sie nawet z tego ciesze też uważam że to nie jest normalne karmic cycem 8 latka czy nawet 3 latka. mum to come ja mam taką podobną hustawke choć troszkę ma moja wyzsze oparcie na podworku ale mała nie usiedzi tam długo boi sie hustać, moze kwestia przyzwyczajenia zobaczymy ale za to sprawdziłam w sobote i uwielbia zjezdzalnie ale mała miała ubaw aż sama kładła sie na niej jak zjezdzała tnks kiedy idziesz do fryzjera zgolić sie na łyso?? podobno tak miało być przy tym jak zgrzeszysz?? myle się?? tymkowa zielonkawa kupka może pojawić sie jak Tymcio zjadł cos nowego ale pojedyncza nie powinna Cie niepokoić będzie dobrze - a jak tam jego przemieszczanie się?? probiotyk? możesz dać nie zaszkodzi ale czy akurat na to zadziała to wątpie. vilia 🌻 MT-78 🌻 pocahontas 🌻 sprawdzałam dziś siatki centylowe mała moja jest powyżej 99,6 centyla jeśli chodzi o wzrost ;) wysoka pannica mi rośnie pewnie mnie przerośnie. pozdrówka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmić 8-latka...bleee..Aż nie mogę w to uwierzyć, że ktoś miał takie pomysły... Tymkowa, taka kupa może być od zębów. U nas BArtolini w sobotę miał stan podgorączkowy i zapodał dwie luźne zielone kupy. Ale to od zębów (tak myślę). Co prawda jeszcze nie wyszły, ale poszerzyło się pęknięcie w miejscu górnej jedynki. Także chyba coś kiełkuje :) nieregulaminowo góra, ale idzie ;) Królik Bugs zamieszka z nami :P Lady, ten pchacz w Realu od czwartku za 99 zł :) A tak w ogóle to zazdroszczę Ci tych 18 godzin pracy :) Ja dziś byłam 11,5 godziny...:o Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja!:D oo vilia to jest okazja kupic w dobrej cenie:) Gosia ma zabkow sztuk 4 , na dole dwa i na gorze dwa:) 18 godzin to ma kazdy nauczyciel jezeli jest na 1 etacie, niestety mam prowadzic jeszcze jakies kółko ang, 1 godz z jakims trudnym uczniem, 3 godz wezme nadliczbowe, no i na poczatku bede musiala w domu sie przygotowywac do lekcji, pisac konspekty lekcji i sprawdzac klasowki i zeszyty:O Z tym gorzej bedzie, zobaczymy jak bedzie w prawniu. Dzisiaj spedzilam ponad 3 godz na medycynie pracy na badaniach, co za popieprzona instytucja zeby tyle sie oczekac wszedzie. Masakra:O pozniej jeszcze musialam jechac podbijac ksiazeczke sanepidowska wiec normalnie caly dzien mi na tym zszedl ale mam juz wszystko zalatwione. Ciotka zdam relacje na pewno, przyjde sie do Was wyzyc jak mi nerwy puszcza;) Gosia tez robila bardzo luzne kupy i bardzo czesto, az jej sie zaczerienienie zrobilo na pupce ale smarowalam bepanthenem i przeszlo. no dziadek jeszcze lepsza niz tymkowa;);) ja tez ogladalam ten prpgram o karmienieu, bylam lekko zniesmaczona :O tnks- mocno sciskam Cie w meczarniach, trzeba to przejsc, kazda z nas ma podobne doswiadczenia, trzeba sie wspierac nawzajem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo...laleczki;) Kto podaje kawę???? bo ja tu z kubkiem czekam, a kranik jakiś pustawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!No to ja poleje kawki DJ.Vilia to co my sami bezzębni zostaniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Lady fajno, że masz już wszystko pozałatwiane i że masz z kim Gosiaka zostawić ;) Ja jak mała podrośnie to myśle że teściom będę mogla podrzucac , ale to musi sama jesc i nie miec pampersa... Także zostalo mi jeszcze troche czasu :p za to dziadek ( tesc). Ktory jest osobą bardzo powściągliwą, zdystansowaną mozna by mniemac że bez uczyc ostatnio się tak wzruszyl że się prawie poplakal jak Kali u niego na kolanach z nim dyskutuwala :D :D :D Hjk daj też kakwi co? Nie bądź taka :) DJ co u Was? Aga oj tam oj tam się czepiasz :) mówiłam, że jak przerwe diete to łeb zgole a ja tylko zgrzesyłam nie planowaną sałatką i dalej dietkuje także chyba nie musze łba golić co? Moje dziecko odkąd je kolacje łyżeczką przed kąpielą nie dość że zasypia w 2 minuty to jeszcze lepiej i dłużej śpi :D :D :D Aga a jak Twoje nocki? Jak Nastka? Budzi się? Aga15510 jak tam ? Aga_jabi jak Piotruś? Uspokoił się już? Donoszą, że ja wczoraj po całym dniu z bin ladenem i jego armią choć w jednej osobie to byłam tak zmęczona, że spałam o 22 co mi się nie zdarza :) Za to się wyspalam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej......... tnks odpukac narazie Piotrus spokojniejszy ale zmienilam mu znowu menu tzn wrocilam do starych nawykow, jemu po prostu chyba nie pasowala zmiana i dlategi byl taki niespokojny teraz go karmie tak: ok 6 mleko ok 8 jogurt, twarozek lub budyn ok 11-12 kasza ok 14-15 obiadek ok 16-17 deserek, czyli wooce ok 18.30 kasza ok 20 mleko i podobnie jak u Ciebie tnks zasypia po wypiciu mleka w 2 min tyle, ze moj spi ze smoczkiem, budzi sie codziennie ok 5,30 w nocy wstaje mu podac smoczka, ale juz nie tak czesto, dzis nawet nie pil herbatki wystarczyl mu smoczek, ale chlodniej jest to pewnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcówka ;)
Aga_jabi - rozmawiałaś ze swoim pediatrom na temat tego menu? Dwie kaszki, dwa mleka i jeszcze jogurt? To za dużo posiłków mlecznych. Dziecko w tym wieku powinno zjadać dwa, maksymalnie trzy posiłki mleczne, a w sumie do 5 posiłków na dobę. Siedem posiłków to za dużo. Porozmawiaj lepiej z lekarzem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dlaczego za duzo? prawie kazda z nas ma tyle posilkow w menu dziecka, przeciez owoce to nie jest posilek... a moja lekarka powiedziala, ze mleko to nie jest jedzenie tylko picie on nie wypija tego nie wiadomo ile, kaszek tez nie je porcji po 200 ml, tylko maks 150 ja znowu slyszalam, ze dziecko powinno miec jak najwiecej mlecznych posilkow....hmmm kobietki a jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcówko, mój syn budzi się o 5.30 i nie je w nocy, więc myślisz, że najadł by się 5.posiłkami do godziny 20.? wątpię... to czym ja mam go karmić skoro twierdzisz, że daję za dużo mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz co znalazłam "Co do karmienia 8 miesięcznego niemowlaka to prawidłowe dzienne menu to 4 posiłki mleczne (jeśli mleko lub kaszka ryżowa to porcja ok. 180 ml) + zupka + przecier + soczek lub herbatka w międzyczasie(najlepiej dawać przemiennie bo od soków bardzo psują się ząbki... dlatego jeden dzień soczek a następnego herbatka, koniecznie niesłodzona... i w dniu soczkowym podać maxium 1 buteleczkę dzinnie jeśli dzidziuś chce więcej to robić herbatkę niesłodzoną)." Więc chyba nie daję za dużo mleka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×