Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

TNKS🌻 jeśli Twoje dziecię od zarania hodowane jest na powyższego typu lekturach to ja od jutra stoję pod Twoją chałupą z kołaczem, kwieciem, wódką i dwójką synalków. A niech se Kali wybierze lepszego:D:D:D Swatowo Ty moja:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
No cóż DJ... Bieremy obu :D m mi narzekał, że zamiast bajek puszczam jej synów anarchii tj serial o "gangu" motocyklowym - przemyty broni, walka o teren, wykańczanie rywali, handel bronią i walka z prochami połączona z wolontariatem i kultywowaniem tradycji, bezgraniczną miłościa do bliskich itp.... A teraz sam uznał, że kubuś puchatek jest dla mięczaków i jej uskutecznia historie o bimbrowniku :D ostatnio wspominał też coś o koszulkach z Jakubem... A w ogóle uznal że dla 2 dziecka Jakub zostanie ojcem chrzestnym... Musze wziac tego Jakuba i poznac blizej bo widze że m mój kocha go całym sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
no to coś was łączy heheheh ;) ja jeszcze do niego nie siadłam, ale przymierzam się wciąż... na razie znów sesja :o więc ciężko... a dziewczyny które czytały kwiaty na chomiku jest dostępny film kwiaty na poddaszu - polecam i jest też zgodnie z obietnicą -zajeeeee filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki. Moze komus piwko z soczkiem lub bez? Tnks- M wymyslilam sobie sposob na M. Jak tydzien bedzie sam w domku, to z tesknoty postepowanie zmieni. A ja naprawde nie zadam gwiazdki z nieba. A juz dzisiaj 2 razy dzwonil, a nie ma nas 8h. Ale jak.to nie pomoze to faktycznie przyjedz busem z grabuami i lopatami na pace. Oczka mi sie.zamykaja. Dobranoc laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas ja poproszę piwko z soczkiem!!!!Dziewczyny szukam taniej spacerówki ale nie typu laska,bo taki już mam.Muszę znależć coś taniego,bo przy moim ręce mi już opadają.Kasy u mnie brak,doradżcie coś taniego i dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeestem baby drogie! Czytam regularnie coo pare dni kilka stron.. Przerzucona na fb jestem totalnie. I love it po prostu Wszystkie dzieciaczki sciskam i tule dzis! Hjk moze coto baby, za 275pln kupila qmpela. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Pocahontas to co m nawyrabiał, że aż tak drastyczne metody stosujesz? Musiał być bardzoooo niegrzeczny :o Tymkowa!!!! Wpadaj małpko!!! Hjk znajome 2 polecają baby designe ponoć dobre i tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aga- kochana moja - dziękuję!!! żebyś Ty wiedziała ile ja się tego naszukałam... Dzień dobry!!! Miłego dnia - trzymac kciuki!!! Do widzenia :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga ;)) proszę bardzo ;) kciuki trzymam i tak wszyscy wiemy ze skonczysz z 5 w indeksie. miłego dnia wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk33 co do spacerówki, ja mam baby design pony, wózek ok, nie całe 300zł kosztował, na ojej wiosce daje radę więc mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja jak zwykle na sekundę :-p TNKS no ładnie o największym menelu dziecku czytacie:-D :-D :-D ale w sumie takie bajki braci grimm tez normalne nie były:-D z tym kubeczkiem to było tak że mały dostał do zabawy mały kubeczek plastikowy z uszkiem (pozostałosc z serwisu dla lalek mojej szwagierki:-D :-D :-D ) my patrzymy a on elegancko za uszko chwyta do buzi podnosi i przechyla...no to nalałam troszkę soku i wypił...oblał sie a jakże ale minimalnie. w ogóle to zrobił sie teraz bardzo "nasladowczy" - spiewamy mu "la-la" i powtarza nauczył sie dmuchac ale najbardziej nas rozwala jak ktos cos je a on w tym czasie mlaska:-D poza tym terminku odgapiłam twój sposób z rajtuzami na głowie dziewczeta polecam całej rodzinie ubrac i robic foto- zajebisty sposób na doły i smuteczki bo smiechu co nie miara....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz spadam na allegro obejrzec jak ten szpadel damski wygląda bo nie mam pojecia- pewnie przystosowany do kopania w szpilkach:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Oj kiepsko coś te kciuki trzymałyście :p A ja nadal w szkole :o do duopy dzien :o Hjk jak widac baby designe górą ;) ile chcesz kaski przeznaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w ten sobotni wieczór!Wróciłyśmy z córką z 2-godzinnego spacerku i nogi mi włażą do d....y.TNKS współczuje z tą szkołą cały dzień tak siedzieć...A co do wózków to też oglądałam te baby.Cena ok tylko jakie one mają siedzisko na długość,takie w miarę,bo różne opinie czytałam.Jest u mnie w sklepie angielskim trójkołowiec firmówka za 300zł ale jakoś nie mogę się przekonać do trzech kół.Narazie postanowiłam wyszorować mój wózek i sprzedać,jak się uda to kupie nowy,jak nie będę się męczyć.Dziś jechałam z pustym koszykiem,bez zakupów i było nawet ok,zobaczymy czy uda mi się sprzedać.Żałuje tylko tych kół dużych pompowanych,tak dobrze się na nich jezdzi.Może tak jakieś piweczko z soczkim w weekendzik?Ja juz chłodze,ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Melduję, że żyję i miłego wieczoru życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho przy sobocie?Vilia a ty to którą już stronke z kolei zgarnęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dobranoc. Dzisiaj mialam bardzo.ciezki.dzien. Umarla kochana babcia,o ktorej kiedys wam pisalam. Och jacy my ludzie wbrew pozorom jestesmy kruchymi istotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Ja nie śpię i jakoś zyję :o Zła jestem bo dziś na sprawdzianie mi baba pkt odjęła za to że umiałam zadanie rozwiązać :o serio!!! Stwierdzila że powinnam rozwiązywać łopatologicznie :o czyli jak 2 mam pomnozyc o 2 i jeszcze raz o 2 to powinnam podac wynik że to jest 4 x 2 a nie 8 :o ech... Co gorsza jutro 12 godz a mnie znow coś w plecach walnęło :o chyba nie wysiedze :o Hjk musze zapytac jaki model ma ta jedna moja znajoma bo ten wozek widzialam - dla mnie sredni bo Kali jest drobna i się w tym wozku "zgubila" ale po za tym wozek byl ładny, fajnie wykończony! Itp- jak chcesz to dopytam co to za model, wiem że ona go sobie bardzo chwali Ciotka u nas już nie tylko rajstopy na glowie, ale i spodnie, majtki od malej a nawet pampers :D a przymierzanie czapek wszelakich i kichanie z nimi na glowie tak aby spadly to zabawa godna chichrania się na caly glos :D A co do Jakuba to kurde sama się zaczynam zastanawiac czy aby na bank wszystko z nami ok... Czyta Jakuba, ogląda synow anarchii i ma już 3 flaszki swojego Jacka Danielsa i 2 butelki wina a ma dopiero 9 miesięcy :o ale wg wszelkich badan i wszystkich mądrych głów patologia szerzy się najszybciej i najbardziej wiec może dzięki temu się doczekam 2 dziecka? Pewnie nie z moim m :p ale co tam ;) Pocahontas a jak Twój m? Grzeczny? Vilia 😘 jak weekendzik mija? DJ te białe płatki z róż to Twoje? Wiesz nas caly dzien dziś nie było :) :p Ciotka zazdroszcze Ci że Maciej tak ten kubas sam złapał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas❤️ bardzo Ci współczuję i jestem z Tobą❤️ TNKS🌻 nie, nie, nie...nie posiadam odmiany z białymi kwiatami;), więc śmiem podejrzewać, że konkurencję mamy z Synalkami:D:D:D Kawa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas współczuję i przytulam cię bardzo bardzo mocno. pamietam jak pisałas ze babcia wasza to taki motorek co napedza i dba o całą rodzine.... ❤️ u mnie tez kiszka mały chory pojechałam niedawno do ambolatorium i zapalenie gardła i zawalone migdały dostałam siatę lekarstw. a macie moze jakies domowe sposoby na to cholerstwo? jakies inhalacje ze soli czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Pocahontas nie wiem czemu przeoczyłam Twój wpis...? Mocno Cię przytulam również!!! 🌼 trzymaj się dzielnie kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza? Vilia gdzie ty dzisiaj,zawsze ty otwierasz dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza? Vilia gdzie ty dzisiaj,zawsze ty otwierasz dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O niby się nie udało wysłać a są dwa wpisy.TNKS dopytaj o ten model jak możesz i zerknij jak tam z długością siedziska,żeby mu tyłek nie spadał,bo i takie widziałam.Pocahontas wyrazy współczucia.....Wszystkie pozdrawiam i miłego tygodnia życzę.A pogoda znowu się popsuła,zimno i zaraz będzie padać,już całą noc padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×