Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

As🌻 ale wiesz, to że ona sama sobie winna nie usprawiedliwia w żadnym stopniu tej chęci linczu i samosądu ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas piękne słonko świeci także jak Martynka sie obudzi śmigamy na spacerek. Dziadku - moja córcia tez jest bardzo ruchliwa i sie mega umęcze za nim ja ubiorę a podczas kąpieli to mam całą łazienke mokrą bo mała fika nóżkami i wodę rozlewa. Jeżeli chodzi o pogrzeby to ja jestem przeciwniczką otwierania trumien w domu pogrzebowym bo nie jest to miły widok. Po takim pogrzebie mam nocne koszmary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania u mnie na podkarpaciu też tak jest ;/ że trumna jest otwarta przed pogrzebem ,dopiero przed samą mszą zamykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek ja nie popieram linczu bo to nie czasy polowania na czarownice,myślę,że ona już i tak zapłaciła ogromną cenę za to co zrobiła,ale nie jestem w stanie się nad nią litować ,że jest taka biedna,że rodzina nie ma spokoju i ciągle o niej głośno w mediach bo sama to spowodowała wymyślając porwanie i robiąc szum wokół siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mam przeczucie, że dopiero zaczną się czasy publicznych linczów:O Autorytety wymarły bądź upadly, ludzie nie liczą się z nikim i z niczym, spijają bezmyślnie wszystko co im podają media, albo internet. Elitą stają się celebryci, znani z tego, że są znani:O dlugo by jeszcze wymieniać...Wszystko i wszystkich można zmanipulować dla własnych celów. Człowiek patrzy na zdjęcie, niby widzi co widzi, a okazuje się ,że nie! W sumie...szkoda, że przyszło mi żyć w takich czasach...Myślę, że dawniej było pod tym kątem dużo prościej, choć pewnie pod każdym innym nie. Ale przynajmniej ploty i pomówienia ograniczały się do wiejskich staruch, a nie jak dzisiaj, do całych społeczności internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadku zgadzam się z Tobą niemal w 100%... Niemal, bo elitą już są celebryci Dziś już elita ma zupełnie inny wydzięk niż jeszcze 20 lat temu :o Na szczęScie i to się zaraz zdewaluuje bo ileż można "słuchać" o romansach, zdradach i nowej sukience w szafie "wielkiej gwiazdy" np.Kasi Cichopek :o żenua... Ale wiecie co? Gorsze od tego że oni - celebryci się tak "obnażają" jest to że jest na to popyt, gorsze od se na pogrzebie Madzi jest to że ludzie na tą relacje czekają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNkS ty cholero fiolotewo witam 🖐️ ale wam dobrze z tymi spacerami- u mnie pies odłożył nawet potrzeby fizjologiczne mówiąc prosciej jeszcze dzis nie lał bo nie da sie za drzwi wygonic tak wieje i takie zaspy:-D która tu dawała zdjecie swojego przed tv? moje robi tak samo wczoraj goscia wygrzebywałam spod kaloryfera bo tak sie majtał a kocykiem to sie nakrył. u mnie tez sie trumne otwiera. to takie ostatnie wizualne pozegnanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze ona nawet nie przypuszczala ze sie taki szum medialny zrobi i ja to zgubilo, wyglada mi na prosta dziewczyne a nie jakas tam manipulatorke. A media sie tym karmia, znieksztalcaja rzeczywistosc pod publike a spolecznosc polska- ciemnogrod jak dla mnie. A skoro powiedzieli A to musieli konsekwentnie powiedziec B zeby ten tlum nasycic, wytlumaczyc sie. Dopiero by ich zlinczowali jakby odeszli w cien i zostawili sprawe bez wytlumaczenia. Ja paczkow nie jem gdyz jestem na diecie, poza tym juz tak przywyklam ze ich nigdy nie jem bo w wszystko pozniej w dupsko idzie:O U nas tak zasypalo ze sie na pewno z wozkiem nie przebije po tym sniegu na spacer. Moze chociaz przed dom wyjde z malą, przy okazji ptaszkom do karmnika ziarna nasypie bo bidne nie maja co jesc tyle sniegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowa miało byc:-D a z tymi zmarłymi to teraz i tak jest lepiej, kiedys to były czasy ze sie zmarłego na stołku sadzało i cała rozdina sobie z nim zdjecie robiła. to dopiero masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka julia dokladnie. Dobrze ze przynajmniej w miastach zaniechali takich zwyczajow. Nie wiem co to za wiejska atrakcja. U mnie tez zasypalo. Jest kilka dni w roku ze chetnie poszlabym do jakiegos przytulnego mieszkania w miescie pomieszkac gdzie mialabym wszystko w dupie, odsniezanie i wiecznie palenie. Juz nie wspomne o wiecznym syfie bo sie z drzewa wiecznie sypie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ona miala do powiedzenia? dobrze wtedy zagrala ze nie wskazala od razu miejsca gdzie ukryla Madzie bo rutkowski podobno dzwonil do hien zeby szybko przyjezdzali bo wie gdzie jest dziecko. Wszystko by nagrywali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady to raczej nie była atrakcja tylko zwyczaj własnie, trzeba by poszperac w antropologii to by sie zródło wyjasniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na pewno byl zwyczaj ale nie wiem co w tym ciekawego po prostu zeby z cialem zmarlego robic zdjecia. Co sie w tym ludziom podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miała duzo do powiedzenia. tym bardziej ze sama chyba niezle wierzy tv. był wtedy jak jej dziecko porywali idento odcinek detektywów w11 czy innego badziewia. skąś inspiracje musiała czerpac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego to nie wiem skad inspiracje wziela, mozliwe. Mi sie wydaje ze nie siadoma tego co sie stalo rodzina prosila media o pomoc a ona juz nic nie mogla zrobic bo sama tylko jedyna znala prawdei brnela w klamstwo. bala sie przyznac a jakby sie na media nie zgodzila to jakby to wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a my dzisiaj spacer zaliczymy bo slonce swieci +2 i blekit na niebie. TNKS - takie kaszki jak ty szukasz bez mm, cukru i glutenu to chyba tylko te holle i alnatura. Z hippa sa bez cukru ale maja za to mm albo na odwrot. No chyba ze wezmiesz zwykly kleik ryzowy albo proso no to wtedy masz bez niczego ale to nie kaszka owocowa. Co do cukru to jeszcze taka wzmianka ze te wszystkie kaszki czy soczki sa bez dodatku cukru, czyli jakis tam cukier zawieraja ktory pochodzi z tych owocow dodanych ale nie sa slodzone dodatkowo. Ty raczej duzego wyboru nie bedziesz miala. Ktoras z dziewczyn juz chyba pisala zebys sama robila. Kleik na twoim mleczku do tego owoce i masz kaszke gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze szperam skąd sie ten zwyczaj wziął (bo nie lubie nie wiedziec) ale musze sobie przerwe zrobicbo mi te zdjecia wyskakują a co niektóre będą mi się sniły. a w ogóle zmienmy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tymi trumnami to jakaś masakra!!! Pamiętam jak w domu rodzinnym w szufladzie ze zdjęciami mieliśmy jakieś zdjęcie "babci" w trumnie :o to była chyba prababcia mojej mamy, zdjęcie czarno-białe i przerażające... Pamiętam że jako dziecko się balam tej foty :p Mt oglądałam wczoraj na necie hippa i są kaszki bez mm i cuktu ( wiem że wszystko ma naturalne cukry ale nie chcę białego), rozmawiałam już z kumpelą i mi przywiezie zakupy z de :D heheh a powiedz mi kupowałaś mięsko z hippa? Są słoiczki z samym mięskiem... Orientujesz się ile kosztują? Też chcę sobie zamówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady też czytalam o tym że jak jechał z nią żeby pokazała gdzie ukryła ciałko to już z auta dzwonił do mediów :o maaaaatko!!! Jak można aż tak? Taka tragedia , a ten sobie urządza zabawe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluszna uwaga, nie ma co bic piany. ide na chwile na dwor, biore spacerowke. ciekawe co gosia na to. Bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- no dokladnie! ta jego luiza pewnie nie wiedziala ze ma z taka swinia do czynienia, pewnie dlatego chciala zrobic to co chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotkqa pamiętam że temat nam się przewinął na studiach na antropologii kulturowej, ale kurde nie pamietam skąd się to wzięło :o Zazdroszcze Wam dziewczyny że wyjsc mozecie :o u mnie sniegu po kolana :o autem bida jechac także wozek tego nie uciągnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same warzywka 190g - 0,95 samo miesko 125g - ok.1,20 nie pamietam dokladnie obiadki mieszane 190g - 1,25-1,35 owoce 190g -1,25 kaszki bez cukru i mm sa od 6 miesiaca ale maja gluten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kto wie? Ale jak slyszalam że on spekuluje dlaczego chciala to zrobic i mowi o zazdrosci o jakas dziennikarke, o tym że już nie jest w ciazy itp. - KURNA niech jeszcze powie czy ma regulane miesiaczki :o żal dziewuchy! Nie wiedzialam że ona taka mloda aż... 27 lat - w naszym wieku :o A co do dziwnych rytualow to pamietaz z antropologii rytuał przejscia w jakiejsc kulturze... Chlopiec by stac się mezczyzna jest obrrzezany - i ok, normalne nie? Ale jego siostra żeby stac się kobietą musi zjesc to co po obrzezaniuj zostaje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! Każdy ma chyba w kolekcji zdjęcie kogoś w trumnie :o Rutkowski to lansiarz, no ale skuteczny. TNKS-termin----u nas widziałam, jak kobita przywiązała fotelik samochodowy do sanek i je tak pchała :D (miała takie z rączką do pchania-też takie mam, fajne) i małe było na spacerku :D Dziecko było dodatkowo okryte kocem. Zawsze to jakaś rozrywka ;) Od tego waszego peplania o gotowniu dzisiaj się zmobilizowałam. Jak zwykle wyszło na dwa dni ;) Z Hippa kiedyś były kaszki, pamietam że kupowałam małej, ale teraz nigdzie nie widziałam. Może w hipermarketach by były. Jak nie to allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt dziękuję Kochana!!! Musze sobie zamówić w takim układzie to mięsko bo widziałam w necie do kupienia 24 zl za 3 sloiczki + wysylka... Czyli 8 zl sloiczek... A tak wychodzi ok 5 zl przy kursie 4,2 za euro wiec oplaca się duzooooo bardziej!!! Skoro nie ma to będę robila kleiki z moim mlekiem i owocami - rzaden problem jak dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa! To nie jest głupi pomysł!!! Mamy też takie sanki! Mała dostała od chrzestnego z Tako - ale zajeeeeefajne! Różowe hehehe i do tego taki b.duży śpiwór! Taki do sanek! Kurde wiesz że pokombinuje jak jej fotelik zapiąć? :D heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×