Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

no fajna, zawsze mnie uspokaja :) stwierdziła,że tylko lekarze którzy niemają dzieci potrafią matkom ubliżać ze to ich wina że maluszek fiknął z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. zycze wszystkim samych udanych uniesień dzisiaj. ;);) tylko nie hałasować za bardzo bo dzieciaczki pobudzicie. TNKS kleik ryżowy i kleik kukurydziany jest bez cukru i bez glutenu więc mozesz smiało podawac. O Bobovicie pisze, na końcu tej ksiązki co mam z Bobovity jest pare ciekawych przepisów z ich produktów i podaje przykład dla Ciebie zrób kleik według przepisu na opakowaniu i dodaj do tego starte jabuszko badz banana albo inny owoc które lubi Twoje dziecko będziesz miała to samo co kaszke smakową tylko ręcznie robioną i zdrowsza. Ja musze przerzucić się na takie cos bo moja znów za szybko przybiera na wadze. do dziadka lub lady pytanko mam takie: nigdy nigdy nie robiłam szpinaku i mam pytanie bo kupiłam szpinak swieży ile mam go wrzucić a co najważniejsze ile takie cudo się gotuje? tylko jak te listki zmiękną? moja od 3 tyg leży tylko i wyłącznie na podłodze na 2 kocach i kołdrze więc ma miękko nie zostawie jej na łóżku bo widzę że: ja sie zdąże odwrócić na 5 sekund a ta juz na drugą stronę się przerzuciła. olinka jak Twój dziadek się czuje? vilia a jak Twoja noga?? dajesz rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula super że masz same dobre wieści i w sumie że dobrze ze poszłaś to i ty lepoiej się czujesz jak wiesz ze z dzidzią wszystko wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pytanko kiedy jest tłusty czwartek? ten czy następny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Moi teraz leżą na podłodze obaj i oglądają książeczkę;) NIe muszę chyba referować jak ta książeczka wygląda:O:O:O A Bronek co chwilę krzyczy do Franka: "Popatrz, popatrz!" Aga🌻 po pierwsze to jesteś wielka, że udalo Ci się kupić świeży. W każdym razie posiekaj dziada i uduś go w niewielkiej ilości wody, powinien zmięknąć po kilkunastu minutach, potem wrzuć do reszty warzyw i gotuj aż się totalnie rozpadnie...A potem blender.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek - wielka niestety nie jestem :( tutaj to dziadostwo jest popularne więc świeży zawsze mają. dzięki zaraz będe próbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek zazdroszczę Ci dwóch takich urwisów masz zawsze wesoło z nimi jeden może zaciąc się drugim ;) oczywiscie tak z przymrużeniem oka, jeden zawsze może uszkodzić drugiego hehe co do książeczki to jeśli przeżywa dwa razy więcej niż książeczka mojej to ach strach sobie ją wyobrazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta ja pierdzielę uprałam pilota!!!!!! na razie działa ale co będzie jak wyschnie? chłop mnie zabije...chyba ze się nie przyznam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka ja wiem że masz duży bęben ale żeby go pilotami zapychać? ;);) wikula dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to kiedyś pilota schowałam do lodówki i było wielkie szukanie. Poprostu tak odruchowo go tam włożyłam jak coś z niej wyciągałam. :))))) a pilota miałam w ręku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajniak jeden przyczaił się w poscieli. zawsze się chowa zwłaszcza jak jest potrzebny:-D przezywam to bardzo bo mój m ma schiza na punkcie tv. jakby mógł to by solbie telewizory poustawiał w garazu kiblu piwnicy i na trawniku zwłaszcza jak kosi. pilot gorszy bo od starszego tv mam nadzieję ze kiedys trwalsze robili. Wikula to juz jestes spokojna. a rozsadny lekarz to skarb. pamietam jak kuzynce 3 letnie dziecko fiknęło i rozcięło łuk brwiowy. pojechali do szpitala. lekarz jej strzelił 15 minutowe kazanie że nieodpowiedzialna, ze niektórzy nie powinni miec dzieci i tak w ten desen. jak skonczył to do niej "a co pani wtedy robiła?" a ona " zmieniałam pampersa drugiemu". zmknął się momentalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka ja notorycznie piorę kasę :D hehehe taka u mnie pralnia brudnych pieniędzy :D m zawsze w kieszeniach pozostawia a ja nie sprawdzam :D a potem między skarpetkami się suszą 100 złotwki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko o jakim Ty nadmiarze mówisz? Wyprane i starannie suszone co by nikt nie zakwestionował ich autentyczności!!! Czymś za "bochenek Jacka" trzeba zapłacić ;) Mój m ma portfel na dokumenty, a kase zawsze w galotach trzyma i taki efekt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski jestescie nieziemskie. Ja dzisiaj taki mialam humorek,ze najlepiej uciekac mi z pola widzenia bo atakuje. Ale jak sobie poczytalam wasze przygody z praniem pilotow,pieniedzy,suszeniem to az musialam sie usmiechnac. Dzieki. A ja tez musze isc na diete,ale niewiem na jaka sie zdecydowac. Kiedys bylam tydzien na diecie dukana,ale potem rzucilam sie doslownie na ziemniaki,miesko i surowke. O Kacper sie budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Dziewczyny help!!! Malej w. Moczu wyszly leu 500 :/ co to może znaczyc? Jeste jeszcze coś dlugopisem dopisane że liczne ale nie umiem rozszyfrowac : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Nablonki plaskie liczne Okragle 6-8 w polu Krwinki biale 4-6 w polu Leu 500 Ph 8 Sg 1.005 Reszta neg lub w normie A przy skladanikach mineralnych są 2 pozycje dopisane że liczne ale nie wiem co : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks- chetnie bym pomogla ale sie nie znam :( aga- ja tez kupilam swiezy i to w polsce:) Tez sie zaskoczylam ale jak ostatnio bylam w stokrotce i zobaczylam swiezutki szpinaczek to od razu go łyknelam gdyz sama go uwielbiam. Ja tam nawet nie kroilam, do gara, zalalam woda, podusilam. Do mniejszego garnka odlozylam mniejsza porce dla goski, dodalam warzywa, zagotowalam. Dodalam masla, zółtko i zmiksowalam na papke. Śmiac mi sie chcialo bo w mieseczce wygladalo jak algi, nic tylko maseczke robic;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Oglądalam obie te strony i obie podaja inne normy :/ liczylam że ktoras z Was się orientuje... Dzięki bardzo w kazdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
To też czytałam i troche się uspokoiŁam... Trzymam się tego że źle pobrałam mocz... Dzięki Aga!!! Jesteś kochana 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do TNKS
Liczba leukocytów wskazuje na infekcje układu moczowego. Moja mała też tak miała. Dlatego Twoja malutka nie przybiera na wadze, bo męczy ją jakaś bakteria. Moja miała e-coli. Musisz koniecznie zrobic posiew moczu małej żeby sprawdzić jaka to bakteria i na co jest wrażliwa. Pewnie dostanie antybiotyk w zależności od stężenia bakterii w 1ml moczu. Mam nadzieje, ze pomogłam. Nie martw się, ale najlepiej jak najszybciej umówić się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do TNKS
no i PH moczu 8 wskazuje na to, ze jest zasadowy, i na infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Dziękuje Ci bradzo "do tnks" tak wlasnie myslalam... Jutro zrobie jeszcze raz bad i posiew a wizyte mam na czw umowioną... Jednak kobieca - matczyna intuicja jest niezawodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do TNKS
No problem:) Mam nadzieje, że szybko wszystko się wyjaśni. Ja już jestem przewrażliwiona na tym punkcie. Ale właśnie zastanowiło mnie to jak pisałaś, ze malutka Ci nie przybiera. U mnie było tak, że w ciągu 2 tygodni przybrała tylko ok 100g i pediatra od razu zleciła ogólny mocz i posiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×