Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Ciesze się Lady. Że mnie rozumiesz :p ale fakt, że do 1 w nocy i od 6 grzebalam w necie nie swiadczy chyba o mnie najlepiej co? A widzialas filmiki? Jak się go lekko sklada :p na you tube są :p ja dziś filmiki ogladalam :p poryrało mnie do resztę hehehhehe a Ty Lady sprzedawaj w takim ukladzie i będziesz miala kase na nowy :p ja boldera nie sprzedam bo wytlumaczylam m że potrzebujemy drugi wozek dla drugiego dziecka :D Aga Ty wozek musialas miec na szybko a ja wozek mam :p dobry, sprawny, nie mam się na prawde do czego doczepic ( choć szukam "zaczepki") ale mnie tak pogielo bo on mi się tak spodobal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się Lady. Że mnie rozumiesz :p ale fakt, że do 1 w nocy i od 6 grzebalam w necie nie swiadczy chyba o mnie najlepiej co? A widzialas filmiki? Jak się go lekko sklada :p na you tube są :p ja dziś filmiki ogladalam :p poryrało mnie do resztę hehehhehe a Ty Lady sprzedawaj w takim ukladzie i będziesz miala kase na nowy :p ja boldera nie sprzedam bo wytlumaczylam m że potrzebujemy drugi wozek dla drugiego dziecka :D Aga Ty wozek musialas miec na szybko a ja wozek mam :p dobry, sprawny, nie mam się na prawde do czego doczepic ( choć szukam "zaczepki") ale mnie tak pogielo bo on mi się tak spodobal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- no wlasnie chodzi o to ze widzialam to wszystko i czytalam te same opinie i dlatego tak teraz świruje;):) Musze przemyslec do jutra co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez strasznie podoba ten kosz bo zawsze taki chcialam miec, widzialalm taki w wozkach graco ale one mi sie nigdy nie podobaly. Zawsze jak ide na spacer to mam caly koszyk zaladowany a mam tylko taki marny koszyc na zakupy i do tego źle sie do niego dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kosz jest też super i jest do niego latwy dostęp!!! Podobaja mi się też te "sakwy" po bokach :D no i oczywiscie opcja podpiecia mp3 :p heheheh oczyma wyobrazni już cisne z młodą na spacer :D heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez to widze oczyma wyobrazni od niedawna;) Te kieszonki na rozne duperele spoczko! No juz o systemie skladanie nie wspomne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady czy mi się zdaje czy właśnie otwarłyśmy klub wspólnej adoracji jeepa :D. Heheheh mi odpowiada też ten Łopatologiczny system rozkładania oparcia! Pamietam jak moja sasiadka musiala mlodego z wozka wyciagac żeby oparcie polozyc :o nie pamietam co to byl za wozek ale nie szlo ruszyc oparcia pod obciazeniem :o ani w 1 ani w 2 :o a tu... Banalnie proste :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO! TNKS dokladnie! Fajniutki ten wozek, im wiecej filmow ogladam tym bardziej mi sie podoba! Chyba go kupuje! Musze tylko zoabzccy po ile chicco na all chodza, albo na tablicy go dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby co mam jeszcze do sprzedania lodówke liebher, to tez zawsze moge opchnąć bo stoi i juz dawno mialam to zrobic a tak akurat dostalam bodziec hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady! Eureka! U mnie lodówka stoi nieużywana :D hehehehh sprzedałabym nerke ale mam jedną :p Ja już nawet nie oglądam bo i tak napalona jestem jak wariatka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki kolor kupki robią wasze dzieciaki??? My od jakiegoś czasu mamy ciemny brąz twarde czasem ciemno zielone i nie jest to po szpinaku... Chyba coś nie tak z moją córą;( I pije bardzo dużo płynów... w zasadzie ile bym nie podała to wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoja moja też wiekszosc kup robi twardych, niektore nawet bardzo , kolory są przerozne od jasnozoltch, przez pomaranczowe, zielone do brazowych - pelna paleta barw :D lepiej niż w duluxie :p a jakie zapachy :o o ile mozna to nazwac zapachem :o jak nie wyniesiemy od razu do garazu tych pieluch to smierdzi w calym domu mimo że zapakowane i w workach :o nie martw się na zapas ;) a czym mala poisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoja moja mała tez dużo pije:) Potrafi wydoić butle 210 ml kaszki na noc i po tym jeszcze z 60 ml herbaty. W zasadzie ile bym jej nie dała to by wypiła:) W ciągu dnia wypija ok 200ml wody lub herbaty. Co do kupek to tak samo jak u Ciebie i TNKS - kolorowe:) Zielone, brązowe:) To nie zależy od szpinaku, tylko od poszczególnych elementów diety. Pytałam lekarza. Teraz np od dwóch dni daje małej tylko mleko, kasze i owoce bo coś mi ją znowu uczuliło:( i po mleku kupki ma żółciutkie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS taaak zapachy są powalające:) Hehehhe tylko maski gazowej używac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Gosiunia nie przepada za zupkami, na sile jej wcisne bo musi przeciez jesc. Pic nie chce w ogole, za to uwielbia mleczko i wszystko co na mleczku. Do kaszek dodaje jej czasem owoce dlatego kupki nie sa takie twarde i bardziej zółte. To na pewno kwestia diety i produktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie usiadomiłam, że napisałam 10 dni temu i od tego czasu nie miałam czasu, że tak niegramatycznie to napiszę ;) chciałabym pisać z Wami ale nawet brak mi czasu na regularne czytanie ale mocniutko się postaram :) - postanowienie :) cóż dziś ajk ja to nazywam "nie jest mój dzień" ale na szczęscie kończy się widzę, że temat wózków przoduje - ja nie mam tego problemu bo mamy 3w1 i w weekend przerobiłam go na spacerówkę - jestem happy :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam marnotrawne :-D jak nie macie czasu czytac to piszcie tylko co na chwilę obecną u WAs Lady a po co ci tyle sprzętu? wystaw na allegro czy gummtree co nie potrzebujesz i spokojnie ci się na jeepa uzbiera, a chłop nie będzie miał pretensji że kolejny wózek TNKS no to szkoda ze nie da się go pomacac. a jak z gwarancją? ps. ale się nakręciłyscie:-D i dobrze ja tez jak cos upatrzę to nie ma zmiłuj. koopy mojego młodzieża wczesnego są przewaznie zielone, konsystencja różna ale pilnuję dopajania bo jak mało pije to twarde produkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka z gwarancją ok, nie ma potrzeby wysyłania wózka do stanów a to najważniejsze :) koleś z allegro diluje tym tutaj, bierze bezpośrednio od producenta więc jak coś to on sprawe załatwia Ja już łaże po domu ipatrze co by opylić :p Chcę ktoś coś kupić? Hehehhe Lady mialam pytac - Ty też po budowlance? :D jaki profil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber ja myślałam, że mójj bernardyn to najskuteczniejsza broń chemiczna, ale koopy małej są "lepsze" :o Ja też mam 3 w 1 ale co z tego skoro jeep taki fajny? Hehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej TNKS znalazlam twoj wozek u nas na ebayu ale nowka chyba tansza wychodzi w PL: http://www.ebay.co.uk/itm/Jeep-Liberty-Sport-X-Urban-Terrain-Pushchair-/180844406759?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item2a1b2aa7e7 ten uzywany ale zakupiony 2 miesiace temu http://www.ebay.co.uk/itm/Jeep-Liberty-Limited-Urban-Terrain-Stroller-Pram-Pushchair-/130646453093?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item1e6b22ab65 a tutaj nowka ze stanów przesylka gratis jutro bede miec troszke wolnego to poszukam opinii na ten temat ale z tego to widze tutaj tez nie jest zbytnio popularny. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde TNKS mam stronke :) dzięki :) To wszystko dzięki tobie :) 🌻 wreszcieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;););) byle jaka ta strona ale zawsze coś. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Poruszył nas, znaczy mnie bardzo na facebooku Apel TNKS ;) Muszę poczytac kiedyś w końcu co piszecie, bo czytam raz na ruski rok ;) Nie wiem naprawdę jak Wy dziewczyny znajdujecie na to czas, u mnie z czasem jak na lekarstwo :) jak mam wolny czas, to oglądam coś z mężem, a tak to bez przerwy mam zajęcie :) Moje dziecię najsłodsze jutro kończy 7 miesięcy, a ja nie piszę tutaj regularnie już co najmniej 4 miesiące :( Nie wiem jak w skrócie napisać co u nas, ale się postaram: WSZYSTKO WSPANIALE :) (Natalka jest cudowną istotą :)) Nadal karmię piersią i mam zamiar karmić cały czas. Za 2 tyg wracam do pracy, co mnie nie nastraja pozytywnie :) Młoda je już dużo rzeczy poza mleczkiem :) 2 posiłki dziennie (jeden mięsny lub rybny plus jeden deser) Natalka przesypia noce, odkąd skończyła 3 tygodnie, więc nie znam na szczęście wstawania w nocy. Zawsze śpi 10h, jest dobrze wytrenowana ;) Mamy za sobą różne przeżycia, ale było minęło. Dziecię moje ma 2 zęby i wyczuwam, że na dniach będą jeszcze jakieś, bo humor zły :) Wózki - widzę ze zajmujące sa :D Ja mam spacerówkę od kompletu - jest dość lekka i na dniach będziemy się do niej przesiadać, bo ledwo się w gondolkę mieścimy. Nati ma 73cm długości bodajże :D Aga pytałaś o przerwę na karmienie, przepisy nie mówią, że trzeba dostarczyć zaswiadczenie od lekarza, powinno wystarczyć Twoje oświadczenie, ale pracodawca może np. w Reg Pracy ustanowić zapis, że musi być zaświadczenie co miesiąc, że nadal karmisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, LAdy, to się napaliłyście :) Ale dobrze - jak mnie coś 'weźmie' to też spać nie mogę, bo o tym myślę. M śmieje się zawsze wtedy ze mnie, że jestem jak małe dziecko, które na lizaka się napaliło ;) Dziewczyny, poruszę temat fotelików do samochodu - nie tych pierwszych a następnych od 9 kg. Wiem, ze Tymkowa kupowała już, ale ją wcięło gdzieś i pewnie się nie wypowie :o My musimy kupić, bo jak widzę jak 'mały' męczy się w tym foteliku 0-13 kg to masakra. Duży już jest. Poza tym jak nie śpi to się dźwiga i jedzie z podniesioną głową patrząc przez okno :o jagodka, jak miło że się odzywasz :) Super, że mała rośnie u u Was wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 😘 dzięki za linki 🌼 a na stronke nie narzekaj!!! Całkiem fajna stronka!!! 603 to prawie 606, a 606 to prawie 666 a my tu z ciotką na 666 polujemy :p hehehe gratuluje w każdym razie :D Jagódka!!! Babolku!!! Ty żyjesz!!! I jeszcze masz się "wspaniale" :) to cieszy :D widze że aga 15510. Skutecznie przekazala moja wiadomosc hehehe :D Odzywaj się czesciej!!! Koniecznie!!! I ucałuj Natalke!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villia ja też zaczynam poszukiwania fotelika :p chciałabym jednak jakiś z bazą iso fix... Ten koleś co wózkami handluje ma też duży wybór fotelikow na allegro! Zaskoczyly mnie foteliki od 2 do 45 kg! I ma foteliki w ktorych dzieci do 20 kg mogą jezdzic tylem do kierunku jazdy... Musze je poprzegladac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, to ze względu na ISo Fix masz trochę mniejsze pole do manewru ;) My nie mamy tego typu mocowania w aucie i nie mamy problemu ;) Myślałam o Maxi Cosi Tobi. M chciał fotelik z taką osłoną brzuszną (taką jakby poduchą) zamiast pasów, ale do mnie to w ogóle nie przemawia i jestem zdecydowanie na 'nie' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M jeszcze bierze pod uwagę Roemer (też 9-18 kg) - ten jest już z pasami. Musimy zobaczyć na żywo i zdecydować. Chyba w weekend się wybierzemy pooglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia, ja kupiłam Roemer King Plus (9-18kg) ze wzg. na bardzo dobre opinie o tej marce (z resztą pierwszy fotelik też mamy roemer) poza tym, jak się na coś "napalę" to nie śpię tez, a jak śpię to mi się to śni, masakra... pisałaś coś wcześniej o problemach ze ściąganiem mleka - napisz więcej,. moze Ci jakoś pomogę ;) Wkręcilam się mocno w temat karmienia piersią, chcę być Promotorem Karmienia Piersią ;) hehe TNKS, na razie żyję :) hehe, a co do fotelika, jest taka jedna prawidłowość, im na większą rozpiętość wagową jest fotelik tym mniejsze jego bezpieczeństwo, dlatego ja kupiłam 9-18kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka, razem z TNKS walczymy o mleko (ja tylko ściągam, a TNKS ściąga i dokarmia jeszcze bezpośrednio ze źródełka ;) ). Mam coraz mniej pokarmu, ale to wg mnie 'zasługa' rzadkiego ściągania. Walczę już tylko z laktatorem 2 x dziennie (rano i wieczorem) z racji rychłego powrotu do pracy. Ściągam po 130-140 ml (x2), chciałabym tak po 180-200 :D takie marzenia. Wcześniej jak częściej ściągałam mleko to tyle miałam (mój rekord 480 ml na jedno ściaganie!!!), a teraz zaczyna wysychać źródełko. Wiesz, że my zwalczyliśmy pleśniawki u małego dopiero po 4 miesiącach? A ja jeszcze dłużej walczyłam w grzybicą piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×