Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Szalejecie z tymi wózkami :) Ale dobrze, dobrze :) raz się żyje ;) A tak apropos baranów i kretynów to ja od wczoraj nie odzywam się z moim M (tak jak zapowiedziałam) - odpowiadam tylko na pytania dotyczące małego :) Przecież dziecko nie może ucierpieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady to on się powinnien wstydzić że jest baran :D nie Ty !!! A skoro Ty mowisz że jest to ja Ci wierze :D choć mysle że oni po prostu baranami bywają a nie są ;) bo jakby byli to przeciez nie mieliby tak zajebistych żon jak my :D villia u mnie się ciche dni nie sprawdzja - ja tak nie potrafie :p u mnie jak jest źle to jest tzw chaja i warczenie, docinki na kazdym kroku itp. :D z mojej strony rzecz jasna :p ja jestem straszny zawzięciuch :p ale odpukać chwilowo u nas ok :P ciekawe jak długo? Lady napisze też ile przesylka bo ja mu wyslalam 100 pytan i może się chlop wystraszyl hehehe :D bo chcialam żeby mi jeszcze z brignt starts wyslal ten stoliczek edukacyjny :p może chlopina tego szuka? :p Aga daj znać czy chcesz black berry, bo jak nie to na allegro wystawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Dziewczyny czy wybieracie się w tym roku z maleństwami na wakacje?Pytam bo chce jechać nad morze ale mam prawie 600km i nie wiem jak to będzie.Musze się zdecydować już,bo tam gdzie zawsze jeżdzimy rezerwuje się bardzo wcześnie a zależy mi na tym miejscu,bo wszystko tam już znam.Poradżcie co robić,bo jestem rozdwojona.Bardzo chce jechać ale jak to będzie z małym,przecież jeszcze nawet nie będzie chodzić.Pomóżcie podjąć decyzje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjk my się wybieramy na mazury - też kawał drogi... Morze jest w planach ale zimą - wtedy tam ludzi nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia ogladalismy w sklepie ale nie wiem jaki model niby taki co juz wystarcza na wszystkie lata.sam fotelik fajny ale mnie tez ta poducha przeraza ze to bez pasow jest.niby w sklepie powiedzieli ze jest bezpieczny.ale ponoc dzieci nie bardzo lubia z ta poducha siedziec.i co wtedy nowy kupowac. TNKS a ty szukasz fotelika z isofix czy na baze familyfix.bo jak na baze to nie ma wyboru pasuje tylko jeden z maxicosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk ja jade koncem maja do Hiszpanii.1500km w jedna strone.:) i nie mam obaw.moja zaliczyla juz kilka razy podroz do PL i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hjk ja bym pojechała, o ile sa tam warunki dla małego dziecka. podróż cóż...to nie będzie noworodek tylko prawie roczne dziecko będziecie dłuzej jechac bo częstsze postoje no i auto penie zapakowane po sam dach:-D a trochę jodu sie przyda:-D ja tez mam ambitny plan jechac na wakacje tylko przed "sezonem" mysle o koncu maja powinno byc juz ciepło na maxa. w związku z powyższym usiłuję namówić m zeby zacząl kąpac się z małym pod prysznicem co by dziecko przyzwyczaic a on nie chce.(chyba się boi) w ogóle to ostatnio mam problem z kąpielą mały zawsze w wanience brykał ale teraz przechodzi sam siebie musze mu trzymac nózki tak chlapie - m jest po kąpieli małego cały mokry a podłoga szkoda gadac (kąpiemy w kuchni) niedługo ta podłoga zgnije! mam na to rozwiązanie zaczniemy go kąpac w wannie juz pal licho kregosłup!) ale intensywnie główkuję bo nie mam gdzie tzn na czym postwic przewijaka. muszę cos wykombinowac do wieczora. laseczki strasznie długo trzeba czekac na ten wózek jak wy to biedne wytrzymacie:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hehehe ciotka jakbym czytała o swojej małej:) Tak kopie nóżkami podczas kąpieli, że ja jestem mokra, m i cała podłoga dookoła:) A ile radochy przy tym:D Hjk moim zdaniem śmiało mozesz jechać. Ja np teraz na świeta jadę na drugi koniec PL 570km. Byliśmy też na Boże Narodzenie jak mała miała 4 mce. Fakt podróż była przekichana, ale myślę, że teraz będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka my już od dawna z młodą w dużej wannie ;) a i tak łazienka cała zachlapana :/ co do wózka to 14 dni to nie tragedia ale obaiwam się że koszt będzie z kosmosu ;/ Lady napisałam mu 2 wiadomość ;p w końcu się chłopina podda i odpisze chyba nie? hehehe znalazłam też mase innych rzeczy do sprzedania ;p teraz grzebie w necie co się opłaca a co nie;p fakt - chciałam tylko na wózek, ale mamy tyle zbędnych rzeczy w domu, że chyba serio zrobie wietrzenie magazynu :D i tak tylko przesłam po domu i się okazało, że ten zbędny "grat" ktory przestawiamy z kąta w kąt w łazience to mój wymarzony masażer dzięki któremu miałam być szczupła i bez celulitu :p może i bym była gdybym choć raz na ruski rok na niego wlazła :P i chyba też go opyle :p stoi i się kurzy a ja ciąle m mówię, że korzystam ;) głupio powiedzieć że kupiłam coś za pare stówek i stoi :P i takich "gratów" mamy mase :o i tylko bajzel w domu przez to, także chyba serio zrobie przegląd i powystawiam wsio w cholery na allegro :P ;) ps. wszytskie w maju zmykacie na wakacje? rozumiem że dostęp do neta będziecie miały? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek. mała mi sie non stop z placzem nie moze usnac a ja sie tylko wkurwiam mam nadzieje ze teraz usneła bo jak nnie to zwariuje :[ tnks zabiłas mnie cena tego telefonu za ile bys go chciala sprzedac po znajomosci ;);) aga15510 co za ojca tak zwolniono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS sorki zapomniałam,pisałas kiedyś, że pochodzisz z SY no to ja niedaleko,tak ok 35km od SY w strone Częstochowy a w SY rodziłam w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to nie jest telefon sensu stricte ;) to urządzenie wielofunkcyjne ;) m kupił go za 750 po znajomości a sprzedać mi go pozwolił za 700 ;) na necie są od 770 do 1200 także jak coś to za tyle je na allegro czy innym tego typu sprzedam ;) Natomiast przemyśl sprawe czy Ci się taki "fon" przyda? Czytałaś o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam bajerów ma co niemiara, dam ci znac wieczorkiem jak m wróci ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok spoko :) ja z bajerow nie korzystam :P ale z neta już tylko z bb i mala ma wywolanych 1000 fot zrobionych bb a m dla odmiany kocha w nim nawigacje i maila :D no i to że uzytkownicy bb komunkuja się za free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie tylko u mnie tereny okresowo zalewowe:-D :-D :-D dostęp do neta będzie:-D ale wieczorem bo nie lubię jak ktos mi czyta przez ramię:-D wieczorem nikt sie nie będzie interesił:-D a przyznałas sie że także polujesz na 666:-P? a zapomniałam przywitac Jagódkę:-D ok spadam na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj laski jestem padnieta dzis:(:( Tnks- to daj szybko znc jak Ci cos odpisze ten chlop bo tez czekam z niecierpliwoscia:D Ja juz danwo mam zarezerowane morze , 16 czerwca jedziemy na tydzien. Mam nadzieje ze jak wroce to nie bede jeszcze bardziej zmeczona niz przed wyjazdem:P O matko, ciekawe kiedy sobie w koncu odpoczne, juz mam dosc tego wszystkiego i tego zmeczenia wiecznego. mam ochote wyspac sie w nocy porzadnie i jakis rekals w dzien:( Ja ograniczam rozmowe do minimum bo juz nie mam zdrowia, to nie pierwszy raz takie jego zachowanie, taka sytuacje przerabialismy juz 1000 razy i wiecznie jest to samo co jakis czas. Pieprzony egoista!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczny. Tnks ale wymiatasz z tym sprzedawaniemnie xbox360 interesuje. Za ile.sprzedajesz i czy byl.duzo.uzywany. Z dyskiem twardym czy bez? A moze jakies gry.masz.ktorych ja nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie odesłali naprawioną budkę. tylko dziwię się że nic nie wpisali w kartę gwarancyjną. a teraz właśnie wróciłam ze spaceru i jestem załamana. słychać mnie na kilometr:-((( po kostce śmiga świetnie po polnej drodze zajebiscie ( tego się nie spodziewałam) tylko u mnie jest gdzieniegdzie taki dziwny asfalt i na tym sie tłucze okrutnie a muszę zjeżdzac z pseudochodnika który znienacka ginie albo rosnie na nim drzewo albo służy za parking. kurwa jezdziłam juz tym wózkiem w innym miescie i było ok. w opiniach nikt nie narzekał ze tak sie tłucze! najchetniej bym nic nie mówiła m ale sam sie kapnie jak pojedzie na spacer. i nie wiem jak jest u was ale na 99,9% to będzie moja wina jak również globalne ocieplenie i biedne głodujące dzieci w afryce. no chyba ze wszystkie parasolki tak sie tłuczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kochane pozazdrościć że możecie sobie laktatorem ściągnąć mleko;)))) ja za nic nie mogę, pokarm zanika w zastraszającym tempie a mała woli butlę bo łatwiej leci.... co za szit... jak ratować laktację???? a dodam że jak ją przystawiam do piersi to pije i coś łyka.... a jak przystawię laktator to gucio nic nie leci... blokada psychiczna???? nie mam pojęcia ale chyba sama się odstawi od cyca;)))) dla mnie dramat bo przez 6 miesięcy zżyłam się z pasożytem przy cycusiu i jest mi bardzo ciężko z tym się pogodzić Dzięki za pocieszenie w sprawie kup, myślałam że należy się martwić ich ciemnotą a to jednak matka ciemna;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ciotka kup sobie jeepa :D a tak serio nie wkurzaj się!!! Szkoda nerwów!!! Ps. Widze że chodniki u Ciebie takie jak u mnie :o Pocahontas mam z dyskiem, ale jak rozeznalam temat to doszlam do wniosku że nie warto go sprzedawac :o kupilismy go 3 lata temu za 1500 zl a dziś dostalabym za niego 500-600? Nie warto :p nie zbieram na chleb tylko na wózek ;) nasza sytuacja materialna jeszcze aż tak zła nie jest więc się wstrzymam :D gramy rzadko ( nawet bardzo), ale niech lezy ;) raz na ruski rok się go odpali :p nie zmarnuje się ;) dziś bysmy go sprzedali a za rok albo dwa pewnie kupowali nowy :p a gier nie mam zbyt wiele, my gralismy tylko w lego :p indiana jones, batman i gwiezde wojny :D mielismy jeszcze kilka, ale rozdalismy dzieciakom ;) ale jak szukasz x boxa to zajrzyj na allegro - widzialam kilka używek ;) Moje dzieci pospalo troche w ogrodzie i ma nadmiar tlenu :o rycy non stop :o Ciotka głodujące dzieci w Etiopii to moja wina... U mnie jest tak samo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoja a ręcami dasz rade sciagnac? Info dla wszystkich żon barnów i kretynów - jak się męzowi spuści manto w grze to zchodzi "ciśnienee" ja zawsze mojego "zabijam" mimo, że gramy w jednej drużynie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chicco nigdzie sie nie tlucze a ma juz wysluzone 5 lat;) NA razie nikt nie chce kupic mojego poczciwca... No wlasnie szkoda ze nie mozna tegfo jeepa nigdzie na zywo zobaczyc bo tez sie troszke boje zeby nie byl zbyt ciezki.Dawno z takim nie mialam do czynienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta jakby to był pierwszy spacer to moze nawet bym się nie wkurzała. ale pierwszy spacer był po róznym podłożu i taki fest długi i nic się nie tłukło. mam jeszcze teorię że piasek /ziemia powłaziło w łozyska. wieczorem przeczyszczę i zobacze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zostalam bez M do swiat. Pojechal 2godz temu i juz dzwonil. Hehe troszke dopoczniemy od siebie i stesknimy sie,a to dobrze nam zrobi. Tylko teraz wszystko na mojej glowie przez 24h. Postanowilam przez ten czas Kacperka nauczyc spac w swoim lozeczku,niech sie chlopinka usamodzielni minimalnie hihihi. Trzymajcie kciuki. On ciagle spi u nas w lozku niestety,a to juz niewygodne. Tez śpicie z maluszkami? Tnks ja szukam zapasowego xboxa bo Ten co mamy to tez 3latek ale uzywany prawie codziennie. Dzisiaj da lam malemu "chrupeczki ryzowe "z bobo vita ale sa chyba za malo rozpuszczalne ale on wcinal niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×