Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Ciotka! :D teraz się okaze że DJ jednak jest Tobą i Ty też nie jestes już fajną forumowiczką tylko dlatego że nie jesteś zakłamana i nie udajesz że jesteś święta :) bo tu dużo świętych ostatnio ;) DJ nie lubia bo się okazala nie w porzadku wobec obcej dla nich baby nie wnikajac w to dlaczego tak postapila uznaly za winna i ukrzyżowały :o Jeśli uda Ci się z DJ skontaktowac to pozdrów ode mnie ;) i dajcie znac na które forum się przenosicie :D wpadne pogadac ;) jak mogę :P Ps. Czy teraz obie jestesmy Dziadkami? Dziadek Jacek w 3 osobach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terminku ha ha Franka ustawiam do zdjec jako Macieja Bronka w tym czasie wpycham za wersalke co by w kadr nie właził i heja sle foty w swiat:-D Ty masz gorzej Kali za chiny nie wygląda na posiadacza siurka:-D wiec jej jako Franka nie przedstawisz... tak serio co mam udawac ze DJ nie lubie jak lubię? Kto mi zabroni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Tnks z dietką tak sobie,kolacji nie było ale na objad zjadłam zdecydowanie za dużo i to kalorycznego makaronu.A orbitek?Wlazłam wieczorem na niego,3minutki i m woła,bo ma problem z komputerem.Wchodze ponownie 3 minutki i znowu woła i tak 4 razy,aż się wkurzyłam i skończyłam tą jazde.Co do DJ się nie wypowiadam,bo nie wiemy o co tak naprawde chodziło.Nie wiemy na jakim to było forum i o co się tam działo.Może DJ to kłamczucha a może pomarańczka nie wiem.Nigdy nie wiemy kto siedzi po drugiej stronie i ile prawdy z tego co pisze.Hmm jeszcze się okaże,że ty TNKS jesteś super szczupłą laską i wcale się nie odchudzasz ani ja ha ha ha..............ale to wirtualny świat i każdy pisze co chce.Pozdrawiam wszystkie,DJ też oczywiście.Kawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hahaha hjk ale by było super gdybym mogla się okazac szczupla laske :P heheheh niestety nie :o ale faktycznie w necie to nigdy nic nie wiadomo :o ja pisze prawde bo taka mam w naturze ;) i zawsze biore pod uwage że może na takim forum np znajdzie się ktos fajowy jak Vilia kogo będę mogla w realu poznac? Byloby mi glupio sciemniac że dlugonoga z.e mnie szczupla blondynka a potem się okazac jako gruba baba ::D A dziś 3 dzien diety :D ale mnie kusilo żeby na wage wejsc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie TNKS ja też nie będę ściemniać,że jestem piękna i bogata,bo tak nie jest.Nie mam pięknego samochodu czy domu,nieraz kupuje używańce,bo nie stać mnie na nowe,żyjemy jak żyjemy ale się tego nie wstydze,więc nie mam co ściemniać na forum.A nie wiadomo kiedy się kogoś spotka w realu.Ale mam inny problem,wróciła chyba moja cukrzyca z ciąży.Zauważyłam,że zaczęły mi się pojawiać siniaki od lekkiego nawet stuknięcia,tak jak wtedy.Zaczęłam mierzyć cukier rano i nie jest dobrze.Muszę się wybrać do Pani cukrzycowej ale jakoś się boję tego.Jestem obciążona dziedzicznie ale miałam nadzieję,że choroba odwlecze się w czasie ale niestety chyba nie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hjk ja się ubieram tylko w lumpeksach i jestem z tego dumna :D kocham lumpeksy :D auto mam fajne ale i tak szczytem moich marzen jest polonez :D nie rozumiem po co mialabym tu sciemniac :) DJ miala cel i mysle że nie mamy prawa jej oceniac Kurde z cukrzyca kicha :o ja też mialam ciazowa :o naczytalam się że niestety 80% pan zyje z nijuz do konca zycia :o ja się nie badam :o ale objawow nie mam też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj widzę, że się zadyma na całego zrobiła. Szkoda klikania na klawiaturze na taką osobę, to trzeba być pozbawionym uczuć, żeby tak ranić ludzi. Nie dziwię się, że ma takie jazdy z tym facetem. Ja jestem grubaśna, mam kupę hipoteki, doła giganta i ani myślę komuś ściemniać,że jest inaczej, tylko mi przykro by było, że nie mam tak jak mówię. Laski, cóż trzeba się z tym pogodzić, pokazać czułego faka naszej byłej już koleżance i niestety, na fb jest to łatwiej ogarnąć, każdy się zna, widzi, a tu każdy może być każdym. Buziaki i szkoda gadać o takim gadzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Misiaczkowa 😘 kto dziś nie ma hipoteki? :o niestety są w mniejszosci :o. A jak Wasza sprzedaz domu? Mt czy w de są ciagle chipsy ruffles? Nie pamietam czy. Już pytalam czy nie :P w pl je wycofali tak dawno... A ja je uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mówicie, że nie wiecie jak ta sprawa wygląda i nie ma co osądzać ale nie ma też co ślepo bornić. Samo to, że wasza IZA znikneła powinno dać wam do myślenia, że ma coś na sumieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego właściwiee
DJ przestała tu pisać??? przecież tu ją wszyscy lubią niezależnie od koloru pod jakim pisze, wyglądu, sytuacji osobistej czy zasobów materialnych. I po co te sarkazmy? Nie ma nic złego w tym, że ktos ma mniej kasy, a ktoś inny ma nieco większe możliwosci finansowe, ktoś jest większy albo mniejszy itp. Bo co komu po urodzie, majątku i pieniądzach jak nie ma się szczęscia w życiu. DJ pisała, że to co się stało było przez nią skrupulatnie planowane (występowanie przez dłuuuugi czas jako kilka różnych osób też), dekonspiracja nie robi na niej najmniejszego wrażenia i co najważniejsze - wreszcie osiągnęła upragniony cel :D DJ wróć !!! Przejdź nad wszystkim do porządku dziennego i potraktuj jako kolejne doświadczenie życiowe. Przecież nie masz się czego obawiać. A może jednak cos poszło nie tak? :P Wyrzuć to z siebie, ktoś ci na pewno pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego właściwiee
hmmm .... a może jednak DJ dalej tu pisze??? :D Wszak nauczyła już wszystkich, że potrafi pojawiać się pod wieloma postaciami i kolorami i :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha HA ha jupi
:D:D:D:D:D:Dno tak Dj plan był taki że sama się nie spodziewała że ktoś ją rozpozna ha ha ha :D:D:D:D i jak rozpoznał to konkubent ją opierdolił i zabronił głupoty pisać ha ha ha MISIACZKOWA - JUŻ CIĘ LUBIĘ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Mikusia ja jej nie bronie :) uwazam że kazda z nas ma prawo miec wlasne zdanie na ten temat, jak na kazdy inny. W weilu tematach tutaj zdania byly podzielone - co do szczepien, zywienia, karmienia piersia i nigdy się o to nie klocilysmy dlatego fajnie by było gdyby i ten temat nas nie poroznil bo uwazam że nie warto!!! Ja nie będę jDJ krzyzowac za to co nawyrabiala bo calej prawdy nie znam. DJ nie przedstawila swojej wersji wydarzen i to jej sprawa... Oczywiscie rozumiem to że kazda czuję się tu oszukana, ale na to wplywu nie mamy... Wiem że rzeczywistosc nie zawsze jest taka na jaka wyglada ot co ;) a wyglada kiepsko to fakt , jak misiaczkowa ladnie okreslila wyglada na gada :P ale ja tam nie wiem jak było.. Wiem natomiast, że dziewczyny z tamtego forum też jej troche w zyciu nasmrodzily... Generalnie... Przykro mi że tak się to potoczylo bo lubilam DJ czytac... I może naiwnie ale wierze że wobec nas była w porzadku... Naiwna jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ale sie tu porobiło... zeby to nadrobic i byc w temacie musialabym chyba z 50stron przeczytac a niemam czasu... szkoda gadac forum jest na temat dziaciaczków naszych a nie DJ wiec po co ta wojna tu? mam nadzieje ze kiedys wam przejdzie ten temat :) pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Mikusia tu masz racje - jako osoba fair powinna się tu pojawic... Ach zostawiam ten temat bo szczerze powoduje on u mnie slodyczowe ciagoty ( zawsze zlosci zajadam) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że jak sobie dokłanie postudiujesz wypowiedzi to sama się przekonasz czy jesteś naiwna...ja również nie wytrzymałam i musiałam napisać, że zgadzam się z Misiaczkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aga ja jestem za :D jak się czujecie kochane? Jaka mala już duza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS jak byłam na skanie tydzien temu to malutka ważyła 563g :) termin non stop przesuwa mi sie do przodu ostatnio powiedziała mi w Pl ze bedzie na 11.02 ale w Anglii trzymaja sie 5.02 wiec juz coraz mniejsze szanse mam urodzic w styczniu teraz tak mysle ze to chyba lepiej. jesli chodzi o starsza córkę to dopiero co skonczyła chorowac, bylismy na 2 tyg w Pl odwiedzic dziadkow i przechorowala ten caly okres. ale juz jej mineło na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha HA ha jupi
MY dziewczyny z innego topiku nie zgotowałyśmy DJ piekła po prostu :) jak się sama podłożyła nikiem to zorientowałyśmy się kim ona jest:D:D:D i po prostu ją wywaliłyśmy na zbity pysk :D po raz kolejny mówię nic do was nie mamy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Oj aga a co było Nastusi? Mala już dddduuuuuuuza :D fajnie!!! A jak Ty się czujesz? Pomaranczko - być może gdybym znala cala prawde to tak jak wy obrzucilabym DJ blotem - ale nie znam dlatego dalej będę obstawac przy tym że i jej i wam zycze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha Ha ha jupi jak nic niemacie do tego topiku to juz przestancie sie udzielać. dziekujemy za chwilke rozrywki ale co poniektóre WIERZE chciały by wejsc tu i poczytac cos kontretnego a nie jakie to zycie DJ prowadzi, a co kogo to obchodzi co kobieta na drugim koncu Polski robi. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeziebiła sie, chyba nie przyzwyczajona do tamtego klimatu, oskrzela czyste ale miała gardło zainfekowane i tone leków których nie było sposobu jej tego podac, codziennie inna metoda hehe na szczescie juz koniec ja czuje sie wporzadku, brzuszek wyskoczył ludzie wreszcie zauwazyli ze ZNOW w ciazy jestem jak to kazdy mówi :) wieczorami jedynie padam bo Nastka ma niekonczaca sie energie i niesamowite pomyslły na zabawe trzeba ją non stop hamować mam nadzieje ze u Kali wszystko dobrze, ze zdrowa? ze u Ciebie dobrze z m? trzymajcie sie laski ciepło ;) pozdrawiam stare forumowiczki hjk 🌻 ciotka julia 🌻 amber 🌻 agajabi2011 🌻 MT 🌻 i reszte o których zapomniałam ps. lece sie szykowac do pracy całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak tu tak dużo dziewczyn z FB to może mi któraś odpisze jak się nazywa Wasza grupa. Chętnie do Was dołączę. Jakby co to moje inicjały EK. ;) Co do DJ to nie komentuję. Każdy jest kowalem własnego losu. Mam koleżankę, która po 4 latach okazała się fałszywą ciocią, która skłóciła wszystkich w pracy. ale ma też zalety. Podzieliłaby się z każdym ostatnią kromką chleba. Mi osobiście krzywdy nie zrobiła, wiele razy mi pomogła, więc nie mogę tak poprostu wypiąć się na nią. Nauczyłam się tylko że nigdy nie wolno pokazywać całej dupy. Nie ma ludzi tylko złych i tylko dobrych.Sprawy DJ nie znam inie zamierzam poznawać. Jak Aga pisała jest to forum o naszych pociechach a nie o tym co Kowalska spod 3 zrobiła. zresztą ani razu na ten temat się nie wypowiedziałam i radze tak każdej bo zostanie uznana za DJ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aga Kali już zdrowa! Od lipca ciagle chorowala aż się okazalo że to krztusiec :o już dobrze na szczescie i od pon do zlobka idzie znow :D z m ok choć jak to chlop - wkurwia mnie czasem :P a Ty pracujesz dalej? Efka 😘 jak dzionek mija? Ps. Barszczyk i krokiety z mieskiem - ktora chetna? Dla odchudzaczek omlet z serem i pomidorem - taki light ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szybko tak pracuje jeszcze, koncze chyba pod koniec grudnia zobaczymy na ile zdrowie i brzuszek pozwoli. co do FB to nieraz rozmawiałysmy tam o nowych członkach i wiekszościa głosów grupa postanowiła nie przyjmowac juz nowych dziewczyn wlasnie ze wzgledu na takie pomaranczki ze tak naprawde nie wiemy z kim gadamy a tam jakby nie patrzec nasze dane i pol zycia laski znają juz. moze sie to zmieni ale to juz nie tylko moja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ -dzieki i rowniez pozdrawiam TNKS - nie widzialam tych chipsow tutaj, niestety! pomarancze i dziewczyny z FB dajcie na luz, bo widze ze was to sledztwo bardziej interesuje niz nas. Ja wiem ze to otwarte forum i kazdy moze pisac, ale Misiaczkowa dopiero co ktoras z dziewczyn pytala o ciebie zebys dala znak co slychac, to ani slowa nie napisalas. Az tu nagle wpadasz i mowy wyglaszasz na temat, ktory dla nas jest zamkniety. Twoje kolezanki z FB podobnie. I dziwne to jest, ze za kazdym razem jak pomaranczowe cos maja do powiedzenia to od razu mamy FB przypominaja sobie o kafe. Mam nieodparte wrazenie, ze to wlasnie wy sie podszywacie, bo zawsze na biezaco w temacie jestescie co sie na kafe dzieje.Falsz i obluda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przeslijcie tysiac buziaków ode mnie dla pociech swoich. a Kalinka super ze juz zdrowa ;) paaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×