Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość TNKS-terminn
Hahaha MT kij z wyobraznia :D ale nos mój już pracuje :D My dziś z rana u prawnika bylismy i ledwo weszlismy Kali uwalila bombe w pieluche , ale takiego smrodu jeszcze nie czulam :P przebralam szybko ale nie było gdzie wywalic i mialam ja w torbie :P fujjjj Amber sprobuj a noc pomoze ;) i loda zjedz :P mi zawsze pomaga :) Dziewczyny wyslalam Wam foty na @ czekam na zwrotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka ze tez mi o tych KUPACH przypomnialas;)))) Oj czlowiek doswiadcza razem jak dziecko rosnie i stwierdzam ze tamte kupki byly perfumami w porownaniu z tym co mi mlody teraz funduje;)) Az czuc je pomimo worków antyodorowych;) Zdarza sie rowniez niestrawiona kupka, wiec chyba to normalne;) p.s Dzisiaj dałam mu cytrynke sprobowac;) az szkoda ze nie nagralam kamera jego minki;)) Pomimo tego sam pozniej ją oblizywal dosyc ostroznie:)))) Bezcenna jest mina zaskoczenia dziecka:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Tak, tak :) jestem Dziadkiem Jackiem :) Hahhaha Tymkowa znam ten bol :o a nam smieci raz w tygodniu wywoza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukam sensacji i nie wieje nienawiscią na pewno:) no ale nie znasz mnie, za to masz przeogromną wiedze na temat tego co sie działo u dj 2 lata temu, a nikt takiej wiedzy nie ma i nie miał z tego co mi wiadomo:) nie ma dwóch prawd ani mniejszego zła. A stare rany rozgrzebała sama bohaterka ostatnich dni wiec dlaczego az tak bardzo tłumaczysz tnks cos co przepraszam nie dotyczy Ciebie. Zajrzałam tu po roku :) kończąc miło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla taka sytuacja, ze aga jabi spytala Greys o zdanie i potem nam to opisala co tam Greys radzi. a pomarancza zeby przestac latac do niej z kazdym pytaniem i czy wlasnego zdania nie mamy, a Greys nie jest wszystko wiedzaca bo tylko szkole pielegniarska skonczyla. dobrze zorientowana byla bo mysmy sie dziwily skad wie ze akurat Greys pielegniarka jest czy tam byla, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Grays przeciez czytalas forum to jak to nie wiesz? Wystarczy poczytac to i owo ;) wyobraz sobie że ja od jednej z nas dostalam linka do konkretnych stron. Przeczytalam 8 i mi wystarczylo - nie będę się dalej wglebiac bo uwazam że sensu to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy szkołą pielegniarska = uniwersytet medyczny? Tak tylko dodam ze nie dowiedziala sie ta pomarancza wtedy dokładnie wiec niczym nie przysrała skoro nie miala rzetelnych faktow. hm... Skonczymy juz to? Uszanujmy kolezanke ktora o to prosila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Grays nie tlumacze :) nie opluwam a to roznica ;) a angazuje się w temat ktory dotyczy mnie chyba jednak bardziej niż Ciebie bo ja tu ciagle z DJ pisalam i jest mi przykro że jest jak jest... A Ty jak sama napisalas pojawiasz się po roku - po co? Po to tylko żeby napisac że DJ to szuja? Ok już wiemy co dalej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Mt dokladnie tak! Nawet ja pytalam czy na fb się takie informacje podaje jak ukonczone szkoly bo ja nie kojarzylam że grays jest pielegniarka ;) myslalam że doradza jako mama 3 dzieci :) Na @ wejdz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jest przykro że nagle pojawiły się podziały na dziewczyny z kafe i FB, ja się udzielam i tu i tu, czuję więź z Wami wszystkimi... Część dziewczyn które przestały się tu odzywać zrobiły to właśnie po złośliwych wypowiedziach pomarańczki, np taka jagódka gdy pomarańczka stwierdziła że ma brzydkie dziecko, dlatego nie dziwcie się że gdy wyszło na jaw ze na innym forum DJ raz atakowała jako pomarańcza a potem pod swoim nickiem broniła to odczuły to bardzo personalnie. Szkoda ze sama DJ przestała się odzywać. Myślę że po dwóch latach należy się Nam od niej kilka słów wyjaśnienia, tam miała osobiste pobudki żeby tak czynić, tu raczej nie, ale to milczenie jest jak przyznanie się do winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa tak pisala pomaranczowa, ja nie posiadam wiedzy na temat Greys zadnej oprocz tego ze ma 3 dzieciakow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt no spoko, wiem ze to nie Ty. Wyprostowac chcialam nierzetelne fakty pomaranczowej. Ogolnie głowa mnie juz boli. zmykam. Bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja też nie do końca jestem w temacie,ale widzę że to temat rzeka... :O Część z nas jakby mogla to by łeb DJ urwalo i jej nasikalo do szyi :-\ dziewczyny,w imię czego? Jak pisałam,nie jestem w temacie i nie chcę być. Nie oceniam,nie wnikam. Jeśli DJ faktycznie coś przeskrobala to pewnie jakies resztki sumienia ma i może żałuje. Jeśli nie to trudno. Każdy z nas postępuje jak uważa i na to wpływu nie mamy. Ja tu wchodzę nie dla intryg i sensacji (mam takowych pod dostatkiem w pracy :-\), tylko poczytać co u Was i dzieciaków :-) odpuśćmy temat DJ. Szkoda naszego forum i prądu :-) a prąd ostatnio w cenie ;-) A ja potwierdzam. TNKS nie równa się DJ. Chyba,że na potrzeby wypożyczyla Kalinke a Bronka i Franka zamknęła w piwnicy ;-) u Pocahontas :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz w sprawie kup bo już się martwiłam że coś nie tak z moim małym brzuszkiem. Czasem to całe menu można wyczytać z kupki :P Amber a próbowałaś płukać gardło solą?? Mi ostatnio na gardło pomógł taki kwiatek z doniczki co to niby na uszy jest ale nie pamiętam jak się on nazywa. Bo przy okazji bolało mnie jedno ucho i po nocy połówka gardła przy tym uchu przestała boleć. No i dostalam opiernicz od m że za głośno klikam i on filmu nie słyszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu dalej to samo.Grays przez rok nie miałaś czasu do nas zajrzeć a tu nagle tkie poruszenie?TNKS dostałam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiat Geranium
Na uszy :) może i na gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie o tego kwiatka chodziło :) TNKS czuję się pominięta. Podpadłaś mi :p bo nic od Ciebie nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Efka daj @ bo zgubilam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Efka @ poszedl ;) Ciotka! Z czym do ludu ? :) See you... Miłego everybady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...blebleble
Ciotka Julia, dobrze że wy niczego nie potępiacie bo takie wyrozumiałe jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...blebleble
Ciotka Julia, dobrze że wy niczego nie potępiacie bo takie wyrozumiałe jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.... I wielka du** z postanowieniem, że nie będę czytać i pisać nic. Bardzo bym chciała, żeby bohaterka całej afery napisała coś od siebie. Lubiłam styl DJ, ale cała sprawa i afera jest mocno podejrzana. Jako osoby jej nie znam, ale jak już napisałam to wszystko mi się kupy nie trzyma. MT - Ciebie zapamiętałam jaką osobę inteligentną i nie rozumiem za cholerę dlaczego oczerniasz osoby, które piszą do siebie na Facebooku? Nic o nas nie wiesz i wg mnie nie powinnaś tego robić. Ja poczułam się dotknięta opinią, że te pomarańczowe osoby, to na pewno ktoś z FB. Nie czytałam Kafe od przynajmniej 8 miesięcy, ale jak się zaczęła ta afera kilka dni temu, to zaczęłam czytać - ktoś napisał o tym co się dzieje właśnie na FB. Aga15510 - dziękuję, że o mnie wspomniałaś, bo rzeczywiście po tym, jak ktoś pod pomarańczową przykrywką wyzwał mi dziecko od grubasów stwierdziłam, że nie będę się denerwować i niczego pisać. TNKS - Ty chyba sobie sama sprawy nie zdajesz jak bardzo Twój styl pisania upodobnił się do DJ, nie byłaś taka na początku, bo ja widzisz Cię pamiętam jak do nas dołączałaś :))) I widać, że bardzo się zżyłyście, dlatego jej bronisz - i ja nie mam nic przeciw bronieniu, ja nie mogę DJ bronić, bo mi cała ta sytuacja wydaje się dziwna i właśnie przez tą akcję, że ona jako pomarańczowa gdzieś na innym forum inne błotem obrzucała, pomyślałam, że może u nas robiła to samo - chociaż nie rozumiem jak można być tak dwulicowym. Moje dziecko można zobaczyć na blogu dziecięcym mojego męża, do którego link mam w podpisie, bo jak widać niczego nie ukrywam. Natalia jest wspaniałą osóbką, która od wczoraj uczy się skakać (o zgrozo) z moim mężem :D Kocham moją córeczkę nad życie i będę jej bronić jak lwica i nie dam o niej złego słowa powiedzieć, stąd moja rezygnacja z kafe rok temu. Z Natalki jest teraz raczej chucherek niż pulpecik, ma 81cm wzrostu i waży 10,5kg. Ze względów zdrowotnych nie karmię już niestety piersią, ale udało mi się jakimś cudem przekonać ją do MM. Nati od sierpnia chodzi do żłobka :) I bardzo to lubi :) Co u mnie: Odchudzam się - i tu pewnie znajdę zrozumienie ;) Schudłam już 7kg, jestem 8 tydzień na diecie. Chodzę do dietetyka, nie chciałam odchudzać się na własną rękę, bo mam nadzieję na trwałe efekty. Od kwietnia wróciłam do pracy, czas zajmuje mi planowanie ślubu kościelnego, który bierzemy 4 maja 2013 :) OK, rozpisałam się :) Całuję niewymione powyżej, ale mnie pewnie pamiętające: ciotkę julię, hjk, vilię. Pozdrawiam też pozostałe dziewczyny oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, oj tam:) jagodka a gdzie ja napisalam, ze to na pewno dziewczyny z FB. Bo jak cos to pisalam, ze odnosze takie wrazenie! a jak juz takie spostrzegawcze jestescie, to nie widzicie ze sie powtarzacie, co dzien inna wejdzie i powtarza w kolko to samo. nie macie wlasnego zdania tylko powtarzacie narzucona z gory opinie innych pozdrawiam rowniez serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zapamiętałam, że wyrzucasz nas z kafe ;) i okazuje się, że my bezmózgie jesteśmy i mamy jedno zdanie: Alleluja nam za to. A nie wydaje mi się, że piszemy to samo. Chociaż może ja widzę inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko a wy ciągle to samo! FB dajcie już spokój.Jak prosiłyśmy żebyście coś tu skrobnęły to was nie było,nie chciało się wchodzić na kafe wtedy,więc po co teraz wchodzicie i siejecie zamęt.Gdyby nie wy ten temat już byłby dawno zamknięty.Pozdrawiamy i dziękujemy serdecznie za wypowiedzi ale już dosyć co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hjk wlaz babo na maila :P Dla reszty tylko serdeczne pozdro :) DJ a Ty tu jeszcze czytasz? Jak tak to odezwij się na mojego maila ;) albo do ciotki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fereterefereteferetef
NIE PYSZCZCIE TAK BO SAME WŁASNYM JADEM SIĘ UDUSICIE :O JAK MOŻECIE NA MISIACZKOWĄ I DZIEWCZYNY Z FB KTÓRE PISAŁY TU OD POCZĄTKU! TAK WCHODZIĆ ,PRZECIEŻ TO ONA ZAŁOŻYŁA TO FORUM I WCALE BYM SIĘ NIE ZDZIWIŁA JAK BY JE ZGŁOSIŁA DO USUNIĘCIA :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fereterefereteferetef
NIE PYSZCZCIE TAK BO SAME WŁASNYM JADEM SIĘ UDUSICIE :O JAK MOŻECIE NA MISIACZKOWĄ I DZIEWCZYNY Z FB KTÓRE PISAŁY TU OD POCZĄTKU! TAK WCHODZIĆ ,PRZECIEŻ TO ONA ZAŁOŻYŁA TO FORUM I WCALE BYM SIĘ NIE ZDZIWIŁA JAK BY JE ZGŁOSIŁA DO USUNIĘCIA :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×