Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Misiaczkowa nawet mi nie wspominaj o celibacie, bo mnie od poczatku ciązy nie mozna:)a sny takie że hej:) wypijam 1 litr wody co 3-4godziny bo mam wód płodowych już na granicy, lubię wode, ale taka ilośc tu już ledwo wchodzi i chyba stąd tez ten brak snu. poukładałam już w komodzie ciuszki dla małego i dopiero jak poukładałam to widze, że wystarczy. a jutro mam z mężem jechac do jego pracy, bo coś tam koleżanki przygotowały, jakiś worek z ciuszkami i leżaczki, gdzie ja to pomieszczę? patrzyłam na leki przeciwkolkowe, wolę być przygotowana, 1 syn był długo na piersi, ponad rok i moja dieta była taka, że malo co mogłam zjeść a jednak miał kolki, drugi syn był krótko na piersi a kolek wogóle nie uświadczyliśmy, wię po doświadczeniach z pierszym gdzie ani masaże ani herbatka koperkowa nie pomogła, wolę sie zaopatrzyć w kropelki i uslyszałam tydzień temu jak zbawienny jest sab simplex,chciałam go sprowadzic do uk, ale okazało się, że w Pl został wycofany z powodu zawartosci rakotwórczego aspartamu. Choc na forach wypowiadaja sie mamusie, że to chyba jedyny który pomaga, jednak nie zaryzykuję kupnem, musiałabym wtedy z niemiec sprowadzac, nawet nie wiem czy w uk jest. Ale zakupiłam delikol, ponoć kolejny po sab simplex bardzo dobry, czy któraś o nim słyszała? to sa jednak nowości, kiedyś to tylko masażyki nic więcej, dobrze, że można zakupić jakiś srodek by się maleństwo nie męczyło. spokojnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 3 dni i odstawiam progesteron, już się boję, nospą się podratuję, chciałabym jednak jeszcze te 2 tyg spokojnie dotrwać do 37. Patrzyłam na tabelkę, już niedługo zacznie sie rozpakowywanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masakro. Zalogowałam sie z komorki bo laptop daleko. Grays witaj w klubie. Ja od 22nie moge zasnac. Mam pozycje polsiedzaca i nic. Głowa boli, duszno bez deszczu, suche powietrze i pobolewanie w dole brzucha bo dzis połaziłam z tym rozwarciem po tyg lezenia to teraz mam. Ciekawe ile kilobajtow mi zezarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masakro. Zalogowałam sie z komorki bo laptop daleko. Grays witaj w klubie. Ja od 22nie moge zasnac. Mam pozycje polsiedzaca i nic. Głowa boli, duszno bez deszczu, suche powietrze i pobolewanie w dole brzucha bo dzis połaziłam z tym rozwarciem po tyg lezenia to teraz mam. Ciekawe ile kilobajtow mi zezarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki ja też nie mogę spać,po prostu tragedia dzisiaj jade na ktg ciekawa jestem u mnie juz 36 tydzien :) jeszcze tylko troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie da sie spac.. Ide zaraz na pobranie krwi i oddac sisuki do badan.. znowu mi zrobia siniaka bo mam zyly jak nitki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobbry wszystkim Mamusiom :) Ja dziś nie spie od 5, bo M wstawał do pracy i zdecydowałam, że zrobie mu sniadanko do pracy :P... Do pomoarańczowej "bardzo proszę o radę" - ja jestem z Katowic, chce rodzić u Bonifratrów na Bogucicach ;) Byłam w sobote z M kupic komode i wreszcie kupilismy :D Dalismy co prawda 600 zł, ale jest super - długa, głęboka i idelanie wysoka jak dla mnie :) Także z 10 guzików mam zapięte wszystko na 9 :D;) Bo musze jeszcze apteczke zaopatrzyc dla mojej wierzgającej Iskiereczki :) Tymkowa - ja słuchałam muzyczki! Super sprawa :) Nawet sie troche pobujałam przy słuchaniu :) sabinka87 - to Ty z Chorzowa jestes? A ja myslałam, że nie ma nikogo z tych okolic :D Ja jestem z Katowic :D:D mum to come - ja tez dołaczam sie do podziękowań - Twoje rady są dla nas bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa........tak się napisałam i mi zjadło... Dziadek JAcek, już wiem co Ty czujesz w takich momentach :o U mnie dziś chłodniej, rześko i pochmurno na dworze. Oby tylko nie padało. Mum to come, ja wczoraj też miałam 35 tydz. i 3 dzień, czyli jest 35 (lekarze przy porodzie ponoć i tak liczą skończone tygodnie a nie zaczęte) - źle napisałam we wczorajszym poście - mam nadzieję, że jeszcze trochę wytrzymam z brzuchem :) Co do szyjki to na ostatniej wizycie miała 32 mm, więc całkiem nieźle. Teraz idę za tydzień do lekarza (o ile nie będzie żadnych niespodzianek) to się wszystkiego dowiem. Misiaczkowa, biorę no-spę, ale nie zawsze mi pomaga. Dziś już na szczęście lepiej się czuję. Wczoraj byłam tteż strasznie spuchnięta :o normalnie jak taka wielka wodna purchawa :o szczególnie lewa strona ciała mi puchnie... A Wam dziewczyny nie zazdroszczę tej bezsenności.. Ja też wstaję w nocy, ale wystarczy, że wstanę, pochodzę trochę po mieszkaniu i wracaam dalej spać :) Misiaczkowa, skąd Ty bierzesz tą energię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ brzuchatki! misiaczkowa- z jednej strony wiem w jakiej jestes sytuacji ale i tak podziwiam za zapał do pracy :) nie jedna kobita z lenistwa i tak by tylu rzeczy nie robiła nawet bez brzuszka :) Moim zdaniem dzielna kobita jestes i tyle:D:D pocahontas- na pewno macie wesoło i duzo się dzieje ale ja to ostatnio jakos "zdziczałam" pod wzgledem towarzyskim. Odbije sobie poźniej ;) U nas kolejny dzien upałów, ponoc na wschodzie burze zapowiadają takze pogoda nie sprzyja. Wczoraj strasznie mi nogi spuchły i zaczynam sie czuc jak male słoniątko ;) misiaczkowa- moze Lidka ma jakies predyzspozycje na lekarza :) Wspólczuje wszystkim bezsennosci, ja ostatnio dobrze spie, nie liczac ze 4 wizyt w toalecie w ciagu nocy. nelka gratuluje udanego zakupu. My tez ostatnio kupilismy komodę sosnową na allegro bo jak pojechalam do sklepow to ceny od 600 zl wzwyż. Na allegro takie same za 350 zł a wygladaja jak na obrazku. zadnych seków, gładziutka. Podaje link jakby ktos sie jeszcze zastanawial nad kupnem. http://allegro.pl/magnat-komoda-model-5-s-sosnowa-producent-i1681165037.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świtezianka*
Dziewczyny czy można się do was doczepić? Rodzę w sierpniu, termin mam na 8.08.2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays, Tymkowa, as-80, Oj dziweczyny współczuje tych nocy nie przespanych, ale może uda wam się w dzień troszkę na sen czasu ukraść. Nelka - gratuluję zakupu komody dla Maleństwa. U mnie dziś chłodniej, więc samopoczucie o wiele lepsze. lady_Ania - 4 razy aż wstajesz, a ja marudzę, że wstaje codziennie o 4 rano do toalety, musze swój pęcherz pochwalić. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, przyłączam się do nieszczęśnic które mają bezsenne noce ;/ mi się cholernie spać chce ale nie mam jak się ułożyc, na plecach nie wolno, prawy bok odpada a dziecko zaczyna się boleśnie wypychać jak leże na lewym boku. No i jak tu spać? :( no i oczywiście toaleta 3x na noc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, przyłączam się do nieszczęśnic które mają bezsenne noce ;/ mi się cholernie spać chce ale nie mam jak się ułożyc, na plecach nie wolno, prawy bok odpada a dziecko zaczyna się boleśnie wypychać jak leże na lewym boku. No i jak tu spać? :( no i oczywiście toaleta 3x na noc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świtezianka*
Spodziewam się syna :) Ciążę przechodzę całkiem spoko, ostatnie tygodnie tylko dają mi się we znaki. Ból krzyża, nieprzespane noce, spuchnięte stopy, ale nie narzekam, mogło być zawsze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Witam nowe mamusie:) ja dziś pierwszy raz się wyspałam:) jupi ciekawe kiedy znów taki moment nastąpi:) nelka872 miło że jest na forum jakaś osóbka która mieszka niedaleko:)))) Dziewczyny jakoś boję się czwartku co będzie jak odstawię fenoterol:/ czytałam że ok. 70% kobiet po odstawieniu rodzi. U mnie dziś pochmurno i chce mi się spać:) muszę odebrać dziś wyniki morfologii i moczu, ciekawe czy z moją anemią lepiej:( Pozdrawiam, trzymajcie się i uważajcie na siebie bo już prawie meta przed nami:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ja z miłą chęcią poczytam rad świeżo upieczonych mam i bardziej doświadczonych ode mnie, także piszcie jak tylko możecie:) no i serdecznie gratuluję Wam pociech i ze macie już poród za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świtezianka*
Również zazdroszczę już godziny zero za sobą. Z każdym dniem coraz bardziej panikuję a propos porodu... Dziewczyny powiedzcie czy dużo przytyłyście i jak z rozstępami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, krótko spałam, no ale wstaje bo chcę poprać już wszystko dla maleństwa Sabinka, brałam w dwóch ciążach fenoterol i urodzic przez niego nie mogłam, w pierwszej ciązy jeszcze 3 tyg chodziłam ale był sn(ciężki)a w drugiej 4 tg chodziłam jeszcze i w końcu cc zrobili. Może od razu nie urodzisz i jeszcze nacieszysz się chodzeniem w ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Ania - no musze Ci powiedzieć, że super komoda! I za taka kase to juz w ogole... ale ja musiałam konkretnie dobrać kolor komody do koloru mebli (bo takie miałam "widzi mi sie"), dopasować wysokośc do swojego wzrostu i głębokośc tak, żeby położyć na niej przewijak - no i udało mi sie - kupiliśmy w BRW. Ale ciesze sie, że mam to juz za soba ;) sabinka87 - ja tez cały czas brałam fenoterol, a odstawiam dopiero w przyszłym tygodniu. Teraz wkroczyłam w 36 tydzień :) Także coraz bliżej finału :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77 a brałaś fenoterol z powodu zagrożenia wcześniejszego porodu(bo w sumie nie wiem na co innego się go bierze)? Ja miałam już dwa takie zagrożenia za każdym razem leżałam w szpitalu, a szyjkę mam skróconą do 2 cm od 26 tygodnia więc może coś się ruszy. świtezianka* ja przytyłam 26 kg, przed ciążą ważyłam przy wzroscie 172 cm, 54 kg a teraz szok....no cóż dla dzidzi wszystko:) rozstępy zrobiły mi się na udach i tyłku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tam wczoraj z dzieciakami na basenie byłam ;) brzusio przykryłam :) ,powiem wam że kobiete w ciąży widziałam normalnie z odkrytym brzusiem byłam w szoku ,bo człowiek się zakrywa tu i ówdzie a inne ciężarne nawet nie zwracają uwagi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Sabinka, własnie z tego powodu i jeszcze miałam niewydolność szyjkową, ze szwem byłam na szyjce do 37 tyg, brałam fenoterol i isoptin i nawet po scignięciu szwu kiedy zrobiło sie rozwarcie, skurcze nie wsytąpily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! Też miałam bezsenną noc :( Przewalałam się do 3 nad ranem. Najpierw było mi duszno, potem czekałam aż mała przyjdzie, eee żałuję że ją wysłałam do łóżeczka, jak spała ze mną to było lepiej ;) No i w końcu obudziłam się po 9, z rozpędu poszłam do wc i tyle z badania moczu ;) Na morfo nie pojadę, bo już za późno, w sumie nie kazał robić, to nie będę się denerwować. Wizyta na 19. Grays-moja mama przywoziła sąsiadce z Niemiec ten SabSimplex, bardzo pomagał. Lady_Ania--hehe może ma ;) Bardziej to chodzi o to, że ona jest taka wrażliwa i lubi się opiekować, współczuć ;) Taki robak do przytulania ;) Śliczna komoda :) Bez Allegro bym zbankrutowała ;) Sabinka, w pierwszej ciąży urodziłam 5 dni po odstawieniu, ale jak czytałam to wiele kobiet przenosi ciążę. Moja przyjaciółka jeszcze 2 tygodnie się ciążowała po odstawieniu. Ja brałam na skurcze, miałam ich za dużo. Witam nową mamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tak zupełnie z innej beczki:) czy któraś z was ma tak jak ja nieodpartą ochotę na cole?? ja już jestem zła na siebie za tą zachciankę po którą sięgam choć staram się jak najrzadziej,ale po prostu nawet śni mi się po nocach:D jak mam ochotę się czegoś napić to pierwsza myśl cola:/ przed ciążą tak nie miałam,boje się żeby nie zaszkodziła mojemu szkrabkowi bo taka niezdrowa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Ja zaczynam dziś 37tc.Za dwa tygodnie o tej porze będe już w szpitalu no chyba że coś się predzej wydarzy.W srode mam ostatnią wizyte u ginki więc sie dowiem więcej.Ja badanie krwi robiłam w piątek a że musiałam zrobić hbs i hcv juz do szpitala potrzebne to skasowali mnie 60zł masakra.Jutro będą wyniki mam nadzieję że ok.Pogoda wczoraj super a dziś zimno i deszczyk sobie kropi od czasu do czasu.Chciałam poprać ciuszki maleństwa ale że pogody brak to wyczyszcze pozostałe okna bo jeszcze cztery mi zostały.Poluje na wózek na allegro może uda mi8 się wygrać aukcje bo nawet mi się podoba no i czas goni.Pytałam was kiedyś o tę butelke antykolkową tomme tippee z rurką,naprawde nikt jej nie miał jeszcze.Z ciekawości nalałam wody do niej i dalej nie wiem czy te gumowe kółeczko na końcu rurki ma być założone do karmienia?bo wtedy zasysa coś smoczek a bez tego nie.Pomóżcie bo nie było do niej żadnej instrukcji.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny:) zapytam sie was po raz drugi czy TR można używać także po CC na szew na brzuchu????ja na ostatniej wizycie miałam szyjkę na 1cm rozwarcie na palec,skurcze juz mam coraz częstsze. A dziś na obiad mam smaka na placki po węgiersku mniammmm no nic zmykam robic gulasz:):) Miłego dnia brzuchatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa__🌻 termin na 19.o8...więc chyba ostatnia..będę jutro toczyć walkę na śmierć i życie o cesarkę:D:D:D:D:D Nie opuszczę pomieszczenia bez skierowania;) Podobnie jak Grays ja też brałam fenoterol i równie podobnie nie mogłam przez to cholerstwo urodzić:O:O:O:O Ja na basenie przykrywam brzuch wyłącznie z obawy przed przegrzaniem:) Jakoś mnie nie rażą "gołe" brzuchy ciążowe, są wielkie i piękne:D Bardziej mnie razi chamstwo i totalny brak zrozumienia dla takich brzuchów ze strony otoczenia. Trzeba być normalnie chamem i upominać się o swoje drąc ryja na cały regulator....co za czasy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjk = niestety z butelką nie pomogę, sama jeszcze żadnej nie kupiłam. Znalazłam fajnie opracowaną ściągawkę dla mam karmiących piersią. http://babyonline.pl/niemowle_karmienie_piersia_dieta_karmiacej_mamy_artykul,1175,0.html Monisiacz3k - moim zdaniem jak wypijesz kilka łyczków coli, to nic się stać nie powinno, potraktuj to jak degustacje. Ochota pewnie szybko przejdzie. Mania - ja po cc niczym specjalnym rany nie przemywałam. Ale w szpitalu się dowiesz. Dziadej Jacek - trzymam kciuki za twoją walkę o cc. Jak byłam na plaży w wodzie to w stroju dwu częściowym, a niech sobie patrzą, brzusio piękny, kochany. Później jak na kocyku leżałam to go przykryłam chustą, żeby przypadkiem się nie opalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×