Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

grays o rany wex ty sie może skonsultuj z innym lekarzem to poważna sprawa nie ma co polegać na opinii jednego zwłaszcza jak chodzi o oddychanie. u mnas bez zmian pól dnia darcie i baki (dzis ten dzień bez kupy) ale jest mąż to inaczej to odbieram bo wczoraj byłam sama i nawet skorzystanie z wc urastało do rangi problemu ( wiecie można nie jeść jak nie ma jak ale np pęcherz nie zrozumie że teraz czasu nie ma:-))) pocahontas zdradz ten sposób bo napisałaś tylko że fajny może któraś skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays-no masakra! A nie możesz iść do jakiegoś polskiego lekarza? Tymkowa-chyba nie mam takich problemów z pochwą, w każdym razie ja mam chyba odwrotnie, mam wrażenie, że mi się zmniejszyło wszystko :o Znaczy nie w środku, na zewnątrz, dziwne to chyba.Moja Lena śpi z reguły w moim łożu. Jako, że dzisiaj w nocy karmiłam 2 razy, o 12 i o 4 rano to chcę ją już odkładać na noc do kołyski. W pn zakładam spiralkę, brrrr ponoć ten lekarz znieczula szyjkę zastrzykiem, na samą myśl robi mi się słabo :o Miałam dzisiaj gości i przepadł nam popołudniowy spacer. Zła jestem, bo mi szkoda takiej ładnej pogody. Mała i tak zasnęła w swoich porach u mnie na rękach ;) Mąż będzie dopiero w listopadzie :o Koszmar z tymi wylotami, ciągle mu przekładają. A tu Lenka już się przewraca z brzuszka na plecki, śmieje się od ucha do ucha i chcę, żeby był, żeby to widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he:D:D:D Tymkowa🌻 ja lookam na voice of poland:P:P;) Jak na razie pij ile wlezie aż będą jakieś rezultaty, potem możesz przystopować. Powoli z tym wszystkim. I z Twoim problemikiem intymnym też...daj sobie trochę czasu i miej zaufanie do męża:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays to mnie wystraszylas. A zaczelo sie od sapki hm.... Moj ma ja ciagle. Szczegolnie w nocy taki charch slychac i do rana by byl gdybym nie psikala frida ciagle. Czasem jak lezy w nocy lub placze utrudnia mu oddychanie. Wtedy sie dopiero stresuje. Dziewczyny czy oze byc nie widac po moim synku alergii na mleko krowie? Bo te bebilony zwykle jak i comfort mu nie sluza? Ale lek nic takiego nie stwierdzil bo on zadnych objawow nie ma. Problemy pojawily sie gdy zaczelam dokarmiac pod koniec 3tyg. Ta lekarka stwierdzila ze po nim zadnej alergii nie widac i nie ma sensu dawac pepti lub nutramigenu. Poczekam i sprawdze to comfort a potem znajde lekarze by miec druga opiinie. . . Sluchajcie a jak zywic pozniej bobaski jak np skoncza 4mce. Dawac mozna deserki ale czy mleko rowniez dalej jako dominujacy pokarm? Czy je sie z reguly odstawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Dawno nie pisałam ale codziennie tu zaglądam i czytam wasze porady. Chciałam was zapytać jak często jedzą wasze maluszki? Moja córcia pije mleko Bebilon bardzo różnie. Co 2 godziny a czasem co godzinę i niewiem czy to prawidłowe. Mam wrażenie że ona jest ciągle głodna. Za to w nocy potrafi przespać nawet 5 godzin bez jedzenia. Już jestem głupia w tym temacie. Moja starsza córa jadła jak w zegarku co 3 godziny. Grays77- moja malutka też zaczełam pocharkiwać i myślałam że to katar. Wpuszczałam sól morska i ściągałam fridą wydzielinkę ale pomimo tego że juz nic nie mogłam " wyciągnąć " mała nadal charczy. Poszłam do lekarki i ta stwierdziła że córcia ma obrzęk śluzówki i niemam nic z tym robić bo to minie. Dodam że Martysia jak pije mleczko lub śpi to pięknie oddycha , nie słychać charkania natomiast najgorzej jest po obudzeniu. No i czekam co dalej będzie . Tymkowa-moja pochwa wew też jeszcze jest rozciągnięta, niestety gorzej jak dlamnie wyglada zewnątrz wejśce do niej bo przy porodzie pękła mi blizna po poprzednim porodzie i to wygląda jakby nie dokońca się zrosło a i nawet cos tam wystawało. Moja ginka uważa że jest ok. AAAA no i oglądam Mam talent bo uwielbiam Chylińską. ( też jest gdańszczanką jak ja hehe ) Ale nie dlatego ja lubię . jagodka- jak tam poziom hormonów tarczycy u twojej córci? U mojej powróciły do normy i jestem mega szczęśliwa a miałam stracha jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny.Widze,że nie tylko my mamy problemy z kupami.Mam pytanie czy mozna podawac małej czopek glicerynowy? dziwne,że mała robi 1 kupe dziennie albo co 2 dzień./kiedys robila po kazdym karmieniu.to straszne.Dzis znowu byly wzdęcia masakra,Niedługo chyba pojde i zrobie usg brzuszka chyba podejrzewam pasożyty.Strasznie sie wierci przy karmieniu i jak spi. codziennie jest to samo masuje jej brzuszek i tak pryka jak dorosła osoba.Po moim pokarmie tak ma i po modyfikowanym nawet jak jej sie odbija.Przez to nie moze jesc regularnie w dzień bo ja brzuszek boli.Jestesmy na bebilonie pepti karmie ja w trybie mieszanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smallgirl - moja córci też robi 1 kupke dziennie albo co 2 dzień. Jako odwiedziła mnie położna to mówiła że niemam się czym martwić bo są dzieciaczki które robią nawet co 3 dni i to jest prawidłowe. Więc jestem spokojna. A i moja też się czasem wierci podczas karmienia ale nigdy nie pomyślałam że to może być związane z pasożytami. Myślę że ją brzuszek bolał bo niemogła sobie bączka puścić co uwielbia robić właśnie podczas karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga jabi
Tymkowa ja na chwile z kom.,nie mam opcji zalogowania tu albo nie widze jej, sama nie wiem ja mam dzis koszmar! To malo powiedziane, maly ryczy, teraz mu dalismy w koncu butle, maz daje, bo jadl niedawno teraz znowu i moje male nie nadazaja z produkvja wrr. Nie mam juz pomyslu na to co mu jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas dietkujesz? Dlaczego? Chyba przegapiłam troche Twoich postów... Czyżby skaza? Tymkowa głowa do góry !!! Nie dołuj się bo to nic nie da! Spróbuj smarować sutki i sprawdz te drugie nakładki z baby ono , może Ci bardziej będą odpowiadać! Swoją drogą dzięki za info o skoku rozwojomym... Tylko czy może on przypadać na 7-8 tydzoeń? Moja mała cały czas jadła ok 5-10 min (jedną pierś) a od kilku dni wcina ponad 10 min każdą przy jednym karmieniu , myślałam, że to przez tą diete - pokarm mniej wartościowy, ale może to kwestia tego skoku? Grays - współczuję!!! Też uważam że powinnaś skonsultować to z innym lekarzem Dziadek jak tam Twoje łobuziaki??? Kurde na spacerze buty mnie obtarły :/ czyżby mi noga urosła? Co do spania nasza mała śpi osobno, nigdy w łóżku nie spała z nami ( nie chcę jej nauczyć, bo wiem, jak później trudno się dzieciątka z łóżka "pozbyć". ) Na szczęscie udało nam się nauczyć ją, że sama w łóżeczku zasypia. Nie musimy jej nosić, bujać, kołysać etc... Czasem się zdarze, że po jedzeniu jak się tulimy to zaśnie i dopiero ją przekładam, ale z reguły zasypia sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny myslicie zeby zrobic usg brzuszka ?wiecie co ze 4 dniu po porodzie mała darła sie 7 godzin z małymi przerwami była jeszcze na cycu samym.i jak rano poszłam do pediatry to okazało sie ze nic jej nie jest tylko jest głodna i zaczełam ja dokarmiac.Ale zastanawiam sie czy wtedy nie miała juz kolki.Przez to straciłam pewnie troche pokarmu.Wpedziłam sie w kozi róg i chyba niedługo bede musiała przejsc na samą butelke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja starszą córkę też karmiłam w trybie mieszanym i miała problemy z bólem brzuszka i zrobieniem kupki. Jak przeszłam na sama butle problem zniknął. Myślę że dla własnego świętego spokoju możesz zrobić dzieciątku usg jamy brzusznej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smallgirl🌻 Ty weź nie panikuj kobieto;) Jeżeli Twoje dziecko robi kupę raz dziennie to klękaj i dziekuj bogu, mój robi raz na 4 dni i wg lekarza TO JEST OK! A też go dokarmiam. skąd pomysł z pasożytami??? Dziecko się pręży bo jest maleńkie i jego układ trawienno wydalniczy nadal uczy się pracować. TNKS🌻 łobuziaki? Toż to demony są...:O Jak ja te ich rogi ukryję pod czapkami?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wala 33 a od kiedy przeszłaś na sama butelke?i jakim mlekiem karmiłaś?karmienie mieszane jak u Ciebie wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula co 1h mm to za często.daj raz a wiecej i spróbuj przetrzymać choć 2,5h smallgirl czopek sporadycznie sie raczej stosuje dziadek demony ha ha a po kim sie pytam???????????????? pewnie po mamuni:-))) ;-))) :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Wikula 33 Dziadek Jacek jakim mlekiem dokarmiasz?cały dzień tak jest a jak w nocy spi i budzi sie na karmienie to spokojnie je i sie nie wierci nie wiem o co chodzi no i oczywiscie przez sen tez pryka,ale sie nie budzi a w dzień sie budzi i krzyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, wg mnie to wiotkośc krtani bo to charczenie odbywa się na wysokosci szyi a nie oskrzeli, mały nie przejawia żadnych objawow infekcji i wg mnie tcharczenie z chrzatski krtaniowej daje takie same objawy jak zapalenie oskrzelików, przy czym nie ma ani kataru, ani gorączki, wodą morską mu robię i w nosku nie ma nic, siedze w publikacjach bo lekarze z nhs to nieuki prawde mówiąc, daje mu salbutamol bo mu nie zaszkodzi a doszłam do tego co jeszcze przepisał ten lekarz, to prednisolone, i nie jest zalecany w zalpaleniu oskrzelików takze niech to szlag, że tez samemu trzeba tu dochodzić ze wszystkim!!! Polski lekarz jest ok 70 km stąd i jak sie wkurzę to pojadę, bo tam to chociaż podyskutuję a tu zawsze mówią ok i normal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka🌻 i Ty Brute???:D:D:D:D Small🌻początkowo dokarmiał Bebilonem i było ok, ale kiedyś go nie kupiliśmy, bo nie było w sklepie i wzięliśmy Gerber. I jest ok. To jasne, że się martwisz, ale skoro dziecko tak ładnie robi kupki to nic tylko się cieszyć:) Mój synalek np drze się strasznie PO zrobieniu w gacie. A to też nowość, bo wczesniej tak nie miał. Tymkowa🌻po 4 miesiącu mleko jest nadal podstawowym posiłkiem, wprowadza się gotowane papki warzywne...np. marchew, ziemniak, dynia. Raz dziennie. Bez mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daje mi to spokoju, znalazłam dr n med Jolantę Czyżkowską z Londynu i pojadę do niej w poniedziałek, nie dam się zbyć krótkimi informacjami, mały jest zadowolony, jakby mu wogóle ten problem z oddychanie nie przeszkadzął dlatego coś mi tu nie pasi z tym co mówił mi lekarz a tym bardziej z lekami, które przepisał, jakieś tabletki, co w wodzie mam rozpuszczać, na bazie hydrocortizonu i podawać, a jak się zapytałam czy ma pewnośc czy pomoze to minę zrobił jakby moje dziecko królikiem doswiedczalnym było, skoro szmery dlaczego nie antybiotyk, skoro twierdzi ze to nie infekcja to co? a leki daje, bezradna jestem, żałuję, że nie zrobiłam specjalizacji z pediatrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wierze ze sie obkurczy albo maz mi ta skore wepchnie z powrotem hyhy no co, jest po 23h Ale jak maly z nami spi to szybko do tego nie dojdzie. Kiedy w ogole to robic jak w dzien nie spi tylko zajmowac sie trzeba. Jak sie zejdzie z oczu to ryk. Smallgirl chcialabym aby moje robilo kupke codziennie lub co drugi. Przez mleko bebilon robi co 5 i to nie sam bo ma zatwardzenia i zaparcia wiec z pomoca czopka. Nie boj sie podac czopka ja podalam 3dni z rzedu nawet bo nie moglam sie zalegajacego kupska pozbyc i parcia u malego. Chce kamic piersia w tym wydaniu co karmie, ze butla 3razy na dzien. A slyszalam ze problemy sie koncza gdy sie przechodzi calkowicie na mm. Lae ja sobie maluszka nie wyobrazam odstawic, on slicznie ciumka i przy niej sie uspokaja. Tesknic bedzie. Podejrzewam alergie jakas lub nietolerancje laktozy ale wszystko bezobjawowe skornie. A lek nie podejrzewa. Ten debridat juz nie pomaga. Napilam sie przy karmieniu kompotu z jablek. Czekam jutro na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh jeny. On przy lezeniu na plasko na bok tak znow parl i skrzeczal, ze znow go do nas na brzuszek wzielam. Przynajmniej sie dziecko wyspi i my tez. Potrafi 5h tak spac. Teraz charczenie sapki sie odezwalo, oj bede czuwac na tym brzuszku. Oh swietosci w niebiosach niech maluch sie wyprozni po kompotach pliz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co sadzicie o bebiko? ja wczoraj kupilam zeby miec na wszelki wypadek do dokarmiania, bo mialo najdluzszy termin uzytecznosci po otwarciu opakowania... na kazdym bylo 3 tyg a na tym miesiac choc ja nadal nie rozumiem czemu, przeciez to jest proszek i jak jest szczelnie zamykane to przeciez nic sie nie powinno z nim dziac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. greys współczuje przeżyć z dolegliwościami małego, jest to poważne przynajmniej tak brzmi jak to przeczytałam i masz rację jak pojedziesz w pon do lekarza nie daj się zbyć byle czym, musisz być twarda i uparta w tym kraju aby coś uzyskać. Niech Was kierują na jakieś specyficzne badania które wykażą dokładnie co dolega małemu i jakie leki mu zaaplikować a nie takie zgadywanie. TNKS spacerek wczoraj udał się wyśmienicie słoneczko, lody, ja latałam z krótkim rękawem i kto by pomyślał że to połowa października. Zrobiliśmy Niuni trochę fotek :) ;) co do kupek to u nas dziś rano była następna, nie duża ale była ;) ;) a co więcej Szkrabek wdał się w rodziców śpiochów bo spała całą noc do 7 później karmienie i znów zdrzemneła się z nami w łóżku obudziła sie o 11 na jedzonko popłakała trochę ale jak już dostała cyca to pociumkała trochę i poszła dalej spać. A ja tylko czekam aż się obudzi żeby ją zmienić. Zawsze rano przebierałam ją w dzienne ciuszki a dziś z m zostawiliśmy ją w piżamce i może myśli że to noc że trzeba spać. hehe daje jej jeszcze z pół godzinki i ją obudzę :) aga jabi co do polskich mlek się nie wypowiadam bo ich na oczy nie widziałam na angielskich też jest ważne do 4 tygodni po otwarciu. Ale co ja uważam że jest to jedynie chwyt marketingowy żeby im więcej schodziło wiadomo że nikt na dzieciach nigdy nie będzie ryzykował. Ja nie zauważyłam tej informacji i podałam po tej dacie i nic się nie działo ja próbowałam to smakowało normalnie. Zyczę wszystkim udanej i ładnej niedzieli. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecony sposób na ciemieniuchę przez moją koleżankę, u niej zadziałał, a ja robiłam dopiero wczoraj pierwszy raz ( trzeba kilka dni na efekty). Smarujemy główkę oliwką obficie i masujemy opuszkami palców ok 10 min. Zostawiamy na 30 min ( można założyć czapeczkę). Potem myjemy woski mydełkiem i czeszemy delikatną szczoteczką we wszystkie strony. Powtarzać regularnie przez ok tydzień. TNKS - mam dietę bez mleka i wszystkiego co może uczulać. Mały ma skórkę atopową i w piątek zjadłam pierwszy raz kanapkę z ogórkiem i oczywiście cala buzia wysypana. Ma też uczulenie na buraczki. Normalnie dzisiaj wyszliśmy na spacerek a mały w ryk i powrotem do domku. Jakieś inne plany on miał. Tymkowa - alergia u takich maluszków objawia się zmianami skórnymi, śluzem w kupce. Smallgirl ale kupka raz dziennie to oki. Co do spania to Kacper śpi w łóżku a kołyska stoi ślicznie obok. Ale muszę się zmobilizować i zrobić eksmisją do kołyski, tylko przy karmieniu cycem to nie będzie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany co za weekend. Musialam sobie poplakac dzis a jak mi ulzylo niesamowicie. Wczoraj maly placzliwy non stop i dalej parl i parl i parl. Chociaz na tym brzuszku pospal od 20do 1 w nocy. A dzisiaj to poszlismy do rossmana po pieluchh babydream. I maly dawal koncert. W domu nie moglam skumac o co mu chodzi, nakarmilam piersia, butla a on dalej ryczy, to sie okazalo ze nie moglo mu sie odbic, maz go na brzuch i beknal z echem ze sie ujlalo i byl ciszej. W ogole go nie skumalam z tym odbiciem, ten placz taki sam jak inny, a wczesniej odbilo mu sie juz, i to mnie zmylilo. A on sie przezarl chyba. Nie podalam dzis debridatu bo chce zob jak bedzie. Gazow i kolek narazie takich jak kiedys nie ma, sa jakies dziwne parcia z ta gesta kupa, albo to nowy objaw kolki hm. Kupilam nowy probiotyk LacidoBaby dla odmiany niz biogaja. Od doby pije te kompoty, sliwkowy i jablkowy na zmiane, nic poki co swobodnie nie kupkuje ani nie pierdzi. Czekam wiec dalej. Ogranicze mu spozycie herbatki z kopru i rumianku bo one sa gazopedne i wymuszaja na nim baki i moze dlatego na sile tak je cisnie. takie mam nowo stworzone teorie jutro jade do innego pediatry posluchac jego opini i chce zeby zapisal nam bebilon pepti pomimo ze on alergikiem nie jest ale przepisuje sie po to aby wyregulowac prace jelitek i nastepnie wraca sie do normalnego gdy sie unormuje. Czy dobre jest mleko hipp? A dopajac bede zamiast herbatek woda z glukoza, bo on za chiny samej wody nie chce, to sproboje z glukoza. Rany, male cialko a taki skomplikowany mechanizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo tymkowa :) No moja mała wykąpana już "odpadła" w łóżeczku :) Szybko ją kąpaliśmy bo już usypiała... Jak tam dzionek Wam minął? Pocahontas to Co jesz? Co maleństwa nie uczula? Pytam bo moja mała też obsypana... A możesz gdzieś wrzucić zdjęcie tej atopowej skórki? Moja mała miała wysypke a teraz zosrały tylko suche placki... Za to na głowie ma mnóstwo plamek czy krostel :/ a gdzie Twój Skarb miał wysypkę? Bo moja tylko na buzi, głowie i troszke na szyjce Dziadku moja żeby była aniołkiem musiałaby się wdać w... Sąsiada :) także nie bój nic, będziemy wycina dziury na rogi :) Aga gdzie Ty mieszkasz że w krótkim rękawku mogłś "biegać"? Smallgirl jeśli chcesz karmic piersią to się nie poddawaj!!! Położna mi mówiła, że można rozkręcić laktację nawet po miesiącu niekramienia, także jeśli się postarasz to i Tobie się uda... Najlepiej poproś jakąs położną żeby Ci doradziła co i jak... Ps.czy Wasze dzieci puszczają takie mokre pierdki? Moja w kaźdej pieluszce ma malutki kleksik i nie wiem czy to normalne... Tymkowa jak zupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - bo zupa byłą za ostra;) mąz sie rozkrecil i zamiast papryczki chilli ktorej nie mielismy dodal lyzeczke zmielonej. Troche go fantazja poniosla. Skosztowalam koncowka jezyka i podziekowalam;) A takieeego mialam smaka, Chciał dobrze, coż jutro poprawka bedzie;) Moj marudek spi na tym brzusiu z nami w łózku. Ah jak mi szkoda ze nie moze spac w ten sposob na pleckach w swoim lozeczku. Musimy sie przemeczyc az to minie. Troche mi zanika zycie intymne z mezem przez malca. W ciagu dnia ni ma jak, bo maly nie spi i aktywny i zada uwagi. A w nocu spi miedzy nami.... Jak tu wykombinowac chwile dla siebie no. Jutro jak wspomnialam wczesniej chce pogadac o tym bebilon pepti. A przy okazji zapytam, co sadzicie o mleku Hipp? bo jest typowe jako uzupelnienie karmienia piersia niby, tak ladnie opisane na puszce bylo ;) Jakie te bobaski slodkie ze same odpadaja po kapieli. Moj to tak lubi wode ze nie odpadnie niestety, trzeba na sile uspac. Za pare tygodni chcemy chodzic z nim na basen i tam go wymeczymy to bedzie spał jak susełek ;) Dzemka w ciagu dnia murowana;) i chwila dla dwojga sie nadarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh :) ale nie biłaś męża z powodu zbyt ostrej zupki? Ja uwielbiam ostre jedzonko, ale wiadomo... Teraz nie można... W ciąży za to zdarzało mi się zjeść coś ostrego... Np. Orzeszki w polewie wasabi - UWIELBIAM!!! Co do życia intymnego, to ja już chyba jestem znów dziewicą :D tak dawno nic takiego nie robiłam... :/ chciałabym, ale po 1 w ciągu dnia nie ma kiedy, jak itp. A wieczorami z reguły oboje padamy jak kawki... Pewnie to byśmy przeskoczyli, ale ze mnie wciąż coś leci :/ a do tego ten mój brzuch :( masakra... Wielki, obwisły i cały w rozstępach... Sama na siebie nie mam ochoty - bleeee Basen fajny pomysł :) też bym z moją poszła... Musze się zorientować czy gdzieś w okolicy jest basen w którym można niemowlaka zamoczyć Mleko hippa - hipp bio combiotic czy jakoś tak - mała piła je w szpitalu i w domu kilka razy dostała, w przeciwieństwie do enfamilu po hippie nie wymiotowała i z chęcią je piła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) U nas od jutra ścisła dietka bez mleczka:( jak my to przeżyjemy) z powodu krostek na buźce maluszka ale już znikają także po tygodniu jak już znikną całkowicie mam zamiar spróbować coś wprowadzić żeby sprawdzić.Mam takie pytanie czy wasze maluszki też ulewają przy odbijaniu i wogole?? bo mojemu to rzadko się zdarza żeby ni ulał:( na wadze przybiera ładnie ale i tak chciałabym żeby się to skończyło i za każdym razem jak nie uleje po jedzeniu to ciesze się jak dziecko:) teraz właśnie jak jesteśmy na diecie bez mlecznej to pediatra przepisała mleczko bebilon peptti które mój mały pije ładnie ale ulewa strasznie.Jutro szczepienie u nas 6w1 i pneumokoki boziu żeby tylko było wszystko dobrze.Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×