Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

vilia już ci wyslałam ;) sprawdz sobie poczte. te wykresy centyli mam w ksiązeczce zdrowia malutkiej i faktycznie sa inne dla chłopców inne dla dziewczynek. pamietam jak na poczatku połozna mi mowila zeby sprawdzac czy malenstwo moje po zaznaczeniu danych tj. waga wzrost obwod glowy idzie rownomiernie po linii jaka obrała po porodzie i nie ma nagłych skoków czy spadków bo wtedy nie dobrze swiadczy trzeba sprawdzic dlaczego sie tak dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki jeśli byscie chciały sobie sprawdzic swoje bobaski to w załączonym linku znajdziecie te wykresy centyli dla chlopcow i dziewczynek pod kazdym wzgledem wzrostu wagi obwodu głowy itp. Jedyny problem jest taki że jest to strona angielska ale mam nadzieje ze sobie poradzicie bez problemowo ;) ;) zrodło jest pewne bo jest to strona WTO swiatowej organizacji zdrowia. link ten to: http://www.who.int/childgrowth/standards/en/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ - czy moglabys wyslac mi tez tego maila z ksiazkami (grabosianr1@wp.pl) Bede bardzo wdzieczna:) A masz może te piosenki dla dzieci co kiedyś sobie wszystkie na forum przesyłały? Jeśli masz to bardzo prosze wyślij mi je też.. Co do centyli-to u mnie wykresy sa w ksiazeczce zdrowia dziecka. oddzielne dla chlopcow i dziewczynej, wiec mozna na biezaco sprawdzac, ale mi pediatra nie zmierzyla dlugosci ciala jak bylismy na szczepieniu.. tylko obwod glowki i wage..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zdziwiona wielce. On dalej spi. OD 14 sobie druga drzemke ucina. szok... a ja zamiast to wykorzystac i tez isc spac to siedze i sie dziwie ;) obiad zrobilam chociaz. Mysle ze to sab simblex ukoil te gazy w jelitkach i po prostu teraz z diabełka sie aniolek zrobil. Jak mi noc przespi to bede najszczesliwsza;) Z nudow posprzatałam slady zabrudzenia na scianach w mieszkaniu . I wiecie czym sprzatalam? Kolezanka mi zdradzila patent bo przyznam nie wpadlabym na to .Chusteczkami nawilzonymi dla niemowlat hehe;) boziu to czym one sa nasaczone ze chwytaja nawet zachniety silikon ;) Uzywalam te niebieskie z Lidla Softino .Polecam jesli ktos ma slady na ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa, moja tez dzisiaj duzo spi po 3h, pogoda jest do d, a i cisn niskie to ma dzien leniuszka :) przynajmniej moge cos porobic sierponiowa mama-no wlasnie nie jestem pewna czy moge w kazdej chwili wziac cerazette, zapytam ginekolog bo juz wole byc pewna jak wezme to swinstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come - mi lekarz wypisal cerazette i powiedzial ze moge zaczac brac po 6 tyg od porodu, ale jak chce zaczekac np 2 tyg dluzej to tez ok. potem bylam na wizycie w 6 tyg bo wciaz mialam krwawienie i wydalo mi sie to dziwne zwlaszcza ze mialam cc... dostalam leki na zatrzynanie krwawienia i podzialalo, ppwiedzial ze moge zaczac brac w kazdej chwili tabletki. ale ja jeszcze nie biore i chyba nie bede.. nie wiem czy ze mna cos nie tak czy to tyklko hormony ale libido u mne zerowe... a nawet ponizej zera:( w ogole nie mam na to checi.. M tez nie wspomina nic wiec wlasciwie bez sensu w moim przypadku brac piguly,, a jak od wielkiego dzwonu nam najdzie ochota to na taka okazje gumki w szufladzie leza i czekaja (o wlasnie! -musze sprawdzic czy jeszcze wazne..;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa mama-masz racje,u nas tez zerowe,ale moj maz nie lubi gumek,wiec jesli w ogole zaczynac to z tabletkami,choc nigdy nie bralam,ale te wydaja mi sie najbezpieczniejsze. tylko chce w dobrym momencie zaczac brac.wykupilam juz 6opakowan wiec je wezme :):) trzeba sprobowac,bo inaczej moje zycie seksualne z mezem runie na dobre :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz kiedys pisalam o wkladkach, dla mnie j&j, bella tez byly do d....y mialam tez TT ale tez kiepskie, najlepsze dla mnie sa lansinoh (mowilam juz kiedys) sa drogie fakt, ale postanowilam poki co w nie inwestowac bo jako jedyne nie przeciekaly i nic po nich na piersiach nie zostaje ktoras pisala, ze nie chodzi na spacery w taka pogode, trzeba chodzic jak najwiecej do minus 10 st, wiadomo jak jest wietrznie i mokro trzeba uwazac ale trzeba opatulic i isc, na pewno macie folie przeciwdeszczowe, ja dzis bylam a tez mży caly dzien.. ale godzinke pochodzilismy i babelek dalej spi :) co do ubierania ja tak jak dzis bylo 9st zalozylam na body i polspioszki welurowego pajacyka i bezrekawnik, okrylam go dwoma kocykami bo tez sie martwilam jak go ubierac, chyba bylo mu b.cieplo bo nawet raczki mial cieplutkie, zglupiec mozna z tym ubieraniem... tymkowa wyslalam Ci @ prosbe o te ksiazki, ale jesli nie masz to _aga_ ja tez poprosze na aga.jabi@wp.pl, z gory dzieki... aha tymkowa z tym ciemiaczkiem musimy chyba w necie poszperac, mnie tez to juz od jakiegos czasu zastanawia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wagi, to zostało mi jeszcze 4-5 z 18, wiec chyba nie jest zle, ale tamte kilkanascie zlecialo blyskawicznie a teraz waga juz od jakiegos czasu stoi w miejscu i wiecie co ja mam teraz straszne parcie na slodycze (przed ciaza moglam bez nich zyc, a teraz musze zjesc przynajmniej jedna krowke na dzien...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chej dziewczyny na usypianie macie jakiś cudowny sposób? A ja wczoraj specjalnie zjadłam pól danio, zęby sprawdzić czy Mały ma na pewno skazę białkowa i niestety wysypało go jak cholera. Jakieś doły mnie łapią dzisiaj, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__aga__ ja też mogę prosić o książkę? Mój mail jenix1@vp.pl Z góry DZIĘKUJĘ Też używam wkładek j&j, nie są rewelacją ale na pewno lepsze niż BabyOno, Bella czy Penaten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no nie wierze. Moj bobo znowu spi. Obudzony o czwartej i zasnal o 18. qrcze moze jakis osłabiony jest? Albo chory? A moze sab simplex go tak zalatwil? Boje sie czy noc mi przespi qrcze. hm... nie poznaje go normalnie. Przyznam ze w ogole sie nie prezy juz nic, go nie boli, te krople z trucizna ze tak powiem zdzialaly cuda. Dziewcyzny jak długo je sie podaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas-1984 - moj maly z reguly zasypia wieczorem przy piersi. Po kapieli gasze swiatla i przy nocnej lampce go karmie i mi tak zasypia. a jak nie zasnie to potrzymam go jeszcze chwile przytulonego i z reguly dziala. W dzien podobnie, lub jak widze ze marudny a jadl niedawno, to daje mu smoczek i przytulam w pozycji jakby do karmienia i tez najczesciej udaje sie go uspic. albo czasem w lezaczku-bujaczku go pokolysze, ale to rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa moj tez spi odkad wrocilismy ze spaceru w wozeczku, wyszlam z nim przed 16 jak sie obudzi to szybka kapiel (bedzie b.glodny) i karmienie i znowu spac (mam nadzieje hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewusxki jak sie nazywaja te pampersy na basen? Gdzie je dotane? W rossmanie moze? Wlasnie karmimy i lulu ja zamierzam dzis dotrwac do tap madl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa, ja stosowałam sab przez "całą butelkę" - do samego dna ;) A teraz odstawiłam i podaję tylko BioGaię. Te pampersy to chyba Swimmersy z tego co się orientuję, ale mogę się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymowa - na basen polecam pieluchy Huggies Little Swimmers, ewentualnie opcja tańsza, ale twardsza Babydream z Rossmanna :) Przy okazji, jeśli mogę :) Jestem tegoroczną Kwietniówką, choć Moja Pola zrobiła nam niespodziankę i pojawiła się w przedostatni dzień marca :) Jeśli są wśród Was Mamy z Warszawy i okolic, to zapraszam Was na nasz Wamusiowy profil na facebook'u :) Krótko o nas :) Wamusie, czyli WARSZAWSKIE MAMUSIE to organizacja zrzeszająca aktualne i przyszłe mamy z Warszawy. Nasza działalność polega na wzajemnym wspieraniu się w trudnej sztuce macierzyństwa. Pokazujemy sobie nawzajem, że bycie mamą może być wspaniałą przygodą. Uświadamiamy, że mama to atrakcyjna kobieta, która potrafi realizować swoje marzenia! Wamusie powstały z inicjatywy trzech mam: Agaty, Ilony i Magdy, które postanowiły pokazać, że mama może być zaradną, przedsiębiorczą kobietą, która świetnie organizuje sobie czas i rewelacyjnie godzi obowiązki mamy i żony z przyjemnościami i realizacją swoich pasji. Zapraszamy do polubienia nas na Facebooki :) https://www.facebook.com/pages/WAMUSIE/240023819379206 Jeśli nas "Polubisz" będziesz miała dostęp do informacji o: - bezpłatnych spotkaniach dla mam, które odbywają się w Warszawie - naszych cotygodniowych spotkaniach - wydarzeniach dla mam i maluchów - organizowanych przez nas konkursach - organizowanych przez nas warsztatach dla aktywnych mam Macierzyństwo to wspaniała sprawa. Cieszmy się nim wspólnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł Laleczki Mateczki:D:D:D🌻 (pamiętam, że komuś kiedyś strasznie te kwiatki i serca przeszkadzały:P) tymkowa🌻jak wyżej...huggiesy, innych nie próbowałam, a co? zabierasz Małego na basen? u mnie kazali przyjść z zaświadczeniem od pediatry, ze z dzieckiem wszystko oki pod kątem "skórnym". Misiaczkowa🌻ależ ty masz pałer i tempo kobito:P ale az mnie serce boli jak piszesz o tej staroci:O a potem o swoim nowym pięknym domku. Wiem coś o tym, choć ja zamieniałam odwrotnie, najpierw masakrycznie stare, paskudne mieszkanie M zero:P, a potem nowiuśki, piękny dom z ogrodem i cały mój❤️. I mam nareszcie psa i kota, piaskownicę dla dzieciaków, wędzak itd...ale fakt, mam też blisko wszędzie:O działaj babo❤️ A za zwykłą spiralę to ile dałaś, jeśli można? Olinka🌻gdzie łazisz? Bombastyczna🌻 jak tam Mała? poprawia jej się? ktoś pytał o Bebiko...stosowałam, jest ok, choć najszybciej się sbryla ze wszystkich, które próbowaliśmy. Jagódka❤️ odezwij się kobitko, wiem, że masz wkoorva, ale olej to, albo zastosuj następującą metodę: "Każdy problem traktuj tak, jak zrobiłby to Twój pies: Jeśli nie możesz tego zjeść lub przelecieć, odlej się na to i odejdź".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze moj bobo za chiny nie przespi calej nocki. Zaczal sie prezyc i przec, wiec kolejna nieciekawa nic. Buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak myslalam. Od 2 w nocy nie spalam do 6. Potwornie sie czuje. Czekam na mame wpadnie na dwie godzinki sie zajac malym a ja w kime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! No, mimo syfu modlę się, żeby babka się zgodziła na zamianę. Bank już ustawiony, zacierają ręce bo to dla nich niezłe wyzwanie z naszymi hipo i do tego mało spotykana transakcja bezgotówkowa ;) U nas fajna nocka, budziła się tylko 2 razy, a z reguły 4-5 potrafi :o I kurczaczki od rana wali zielone kupy, czy to może być od zmiany chleba? Bo zaczęłam jeść razowy a nie jasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misiaczkowa napewno przemysleliscie dobrze ta decyzje??, moze lepiej kup sobie samochodzik bedzie ci lepiej z tej wiochy sie gdzies dostac. Az zal czytac jak juz jedna napisala jak piszesz o tym syfie w domu. ksiazeczki wyslalam :) mam pytanko czy M pomagaja wam w domu lub przy dzecku, chce wiedziec czy ja mam tak duze wymagania. co u was wogole robia faceci po pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aGA🌻kąpie, karmi, przewija, czasem pomarudzi, ale tak naprawdę sam się wyrywa:P Misiaczkowa🌻 ja na miejscu tej baby spałabym pod twoim płotem i pilnowałabym jak Cerber, żebyś się tylko nie rozmyśliła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×