Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Dziadek to pojemne masz to łoże ;) Jak Ty się kobieto wysypiasz? Poczęstujesz szamponem? Ja coś doła mam. Z M nadal się nie odzywam...do tego ta wysypka małego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski z GB mam takie pytanko, potrzebuje zamowic dla wojtka komplet bluzek i czapek na lato z Nexta, nie wybieracie sie na dniach do polski moze?? Tnks, mt78- wooow to widze ze mamy podobne gusta. Musze zobaczyc z perfumerii te lekkie na codzien, amor amor tez znam, mialam kiedys ale az tak sie nie zakochalam;) a z ta euphoria to bez kitu uzaleznia bo ledwo sie przed chwila wykapalam juz sie cala wypsikałam hehe:D:D ciotka- nie gadaj ze tez juz chce jeepa kupowac!??!!!! Moze zalozymy jakis fanclub???????? Oj ja juz nie moge wytrzymac, chyba tez go jutro zamowie i koniec! Dziadek- ja tez mam troche do prasowania, bede pewnie jutro ciotka🌻 dla macieja! gratulacje! Normalnie bysmy wypily do driniu ale widze ze ostatnio prawie wszytkie na dietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuck!!! fuck!! fuck!!! i jasny szlak!!! napisałam, napisałam, odpowiedzialam komu sie dało i zasrany plus wysiadł :o i qwa nie wysłałao :O ciotka gratulacje!!! moja dalej bezzębna :P szukaj tego czasopisma i dawaj namiary :P lady którego amora miałaś? bo jest ich kilka ;) dj co się czepiasz? w końcu w górach mieszkasz nie? :P villia jak Ci szkoda Twoich aut a masz ochote to podjade do Ciebie swoim i zaprosisz m na pżejażdżakę ;) ps. chcąc nie chcąc, z akcentem na nie pisze z kompa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, a masz jakiegoś tira albo busa? Bo przydałoby się mu walnąć czymś porządnie ;) Choć dziś zauważyłam przełom - chodzi koło mnie jak koło 'jeża'. Dotknąłby, ale się boi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia to pewnie kwestia czasu, przelamie sie. Co oni by bez nas zrobili, sa jak dzeci we mgle. U nas dzis nastapil przelom, m potulny jak baranek. tnks- mialam takie czerwone amor, a Ty o jakim mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAdy, to szybko małżonek skruszał ;) Hehe :) Dobrze, dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz rację, kwestia czasu jak skruszeję, ale ja :o A on teraz się stara (mimo, że nadal w nocy nawet mu palec nie drgnie jak trzeba wstać do małego :o ), ale jak długo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
villia a to ja nie mówiłam ze m dostał drzwiami z busa ? :D ale moja fura tez ma dobrą blache :) m dostał swoimi drzwiami ;) lady one chyba wszytskie czerwone ;) mnie podoba sie ten 1 ;) tez w czerwonym ;) euphoria lepsza, ale amor latem, wieczorem.... ;) a chanel 5 Wam sie podoba? ponawiam pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka Gratuluje ząbka u malego. Villa dzieki za pomysl z oszukanym mleczkiem,dzisiaj sprobuje oszukac tego glodomorka nocnego. Caly dzien jestem na pelnyh obrotach i juz wykapana w lozku leze. Nawet TV niehce mi sie wlaczac. Ale zauwazylam,ze jak M wyjechal to jestem super zorganizowana i mam o wiele wiecej w domu porobione,oprocz prasowania ciuszkow dzieci. Ta sterta rosnie i rosnie. Ostatnio musialam nieprasowanymi sie ratowac. Ale dzieci przezyly to wykroczenie. Dziadek Jacek albo masz wieksze lozko od mojego ( 180/220 ) albo jestes przystosowana do spania w warunkach ekstremalnyh. Ktora opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisaczek wszystkiego naj z okazji skonvzenia 7miesiecy maluszka. Problemy z chlopami macie? A piwnica daej pusta. A w miedzy czasie do rownania drobi ich zagonie,a mam jej az 800 metrow. Po powrocie do domku wstawanie w nocy,karmienie.itp to bedzie dla nich przyjemnosc. Ale ze mnie ostraba babeczka hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehehe pocahonrtas!! teraz juz wiem czego twoj chlop chodzi jak w zegarku i nie mozesz zlego zlowa o nim powiedziec:D:D ogladam ten filmik poraz 100 chyba i nie moge sie nadziwic, widzicie jak ten dzieciak siedzi spokojnie w tym woku?? albo numer z ta kierownica jak mu wypiela a ten leci z powrotem po nia, widok bezcenny!! :DD http://www.youtube.com/watch?v=Em7cnoPIpyU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahaha wariatko ;) akcja z kierownicą dobra heheheh widać że młodemu przypadła do gustu ;) ale mnie jeszcze bardziej podoba sie motyw ze składaniem wózka :) niestety z implastem trzeba sie bardziej "pomacac" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzisiaj w you can dance lublin pokazywali, chyba jakis casting tam ostatnio tnks-chanel 5 to juz dla mnie za ciezkie, jakos nie moge sie przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego pytam ;) bo chanel 5 jest uznawany za zapach tysiąclecia a dla mnie niczym nie różni się od smrou kadzidla w kosciele :O zawsze mnie to zmuli i albo rzygam albo mdleje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh ;) ale po co? ) i co znalzałaś coś nowego na temat jeepa? jakiś new filmik? a może już zamówiłaś i się nie przyznajesz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszelki wypadek zeby kogos nie urazic jakby co;) hehe Nie zamowilam jeszcze bo nie wiem jaki kolor, jutro zamowie z rana, moze mi sie przysni, szkoda ze nie ma od reki tego szarego co pokazywalas albo ten na filmiku tez ma fajny kolor. Bezowy mi sie podoba ale na bank bedzie brudny za jakis czas, wiec rozum mi podpowiada zeby zielony ale juz taki mam, najwyzej bedzie ten sam kolor. Szalenstwo normalnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja nie miałam problemu ;) teraz mam zielony więc torba w razie czego będzie pasować heheh a co do zapachu - jak juz wczesniej pisalam kazdy ma inny gust i to co mnie sie podoba to moze sie innym nie podobac i odwrotnie ;) to byla moja subiektywna opinia wiec mogla byc dobitna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady tak!!! ale to jest taki zapach.... kurde albo go ktoś uwielbia albo nienawidzi tak jak z chanel ;) ja przyznaje ze mam miękie nogi jak go czuję ;)achhh kiedyś szłam pół miasta w złą stronę bo jakiś pierdziel nim pachniał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dobre dobre! musze koniecznie zobaczyc bo uwielbiam jak za facetem ciagnie sie jakas sexi nutka zapachowa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to jest dla mnie zapach ponad wszytskie :P a mojemu m on śmierdzi :p fajny tez jest męski dolce & gabbana ten granatowy - zaraz ci poszukam linka na all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję 🌻 nie sądziłam że aż tak sie ucieszę. chyba chodzi mi o to że bedzie przez chwilę przerwa w bólach:-D wczoraj po południu jeszcze dawał mi w kość a dzis złote wesołe dziecko:-D TNKS pochwaliłam się na wyrost- mam parę kilogramów gazet przejrzałam 1/3 i juz nie daję rady. ale moja ciekawosc daje znac- znajdę. Lady ja nie zamierzam jeepa kupowac ale wam kibicuję:-D Pocahontas mój to akurat odpada jako zakładnik u Ciebie bo on piwnice lubi. jeszcze mu piec co załatwisz to moze nie wychodzic:-D vilia a co podejrzewasz a propos wysypki? jedzenie czy kosmetyki? moje dziecko srednio lubi chrupki kukurydziane, sto razy woli mamlac skórkę od chleba. ale chyba moge mu ją dawac skoro gluten juz długo dostaje? dziadek nie mów- śpicie z psami???? błagam o odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, zamowie sobie chyba probki bo jak pojde do prefumerii to na raz tyle nie uda mi sie "poczuc" i mi sie wszystko pomyli. Ciotka- nie ciesz sie , to dopiero pierwsze zeby, jeszcze tyle przed Wami;):P Niestety podejrzewam ze moj m tez by polubil piwnice. Zimne piwko, ksiazeczka, komputer i by sie pewnie jeszcze cieszyl ze ma spokoj. Tu potrzeba czegos bardziej drastycznego. ciotka- uwazaj ze skorka, zeby sie nei zadławił, nigdy nie spuszczajz oka ja je. Niektre dzieci maja straszna tendencje do zadławiania sie. Moja tez te chrupki tak srednio lubi, najwiecej zjadam ja jak zwykle :( Albo dojadam po starszym bo szkoda wyrzucic ale i tak od jakiegos czasu sie przelamalam i wyrzucam bo inaczej nigdy sie nie odchudze. Zwariowac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellloooo!!! Wieki mnie tu nie było. W ogóle ostatnio nie mam czasu na żadne przyjemności. Ale myślę o Was. Podczytuję Dziewczyny na fb i tam rozwiewam swoje wątpliwości - tu niestety nie mam jak ogarnąć :( Ściskam Was mocno i Wasze Skarby. Nie zapowiada się, żeby było u mnie lepiej z czasem w ciągu najbliższych kilku m-cy. Chciałabym do Was wrócić.. Najlepszego Kobietki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×