Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Lady Ania do nas kiedys przyszedl piekkny pies i za dwa dni znalazl sie wlasciciel. Oddalismy go oczywiscie. Wie pewnie sie odnajdzie. Pochodz po okolicy i popytaj. U nas tez goroc,na aucie .mozna jajka.smarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Ania moje psy wcięło na 6 dni. Wróciły głodne i zmęczone i więcej już nie uciekły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_ania109 mam nadzieje (trzymam kciuki) ze znajdziesz swojego pupila. znów tu taka cisza... zazdroszczę Wam pogody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Dziadek jakby Ci zimno było to zapraszam do siebie - sypialnia od malej - 29 st u nas jeszcze więCej :/ Lady jak tam? Znalazl się west? Padam na ryja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz przestancie o tej pogodzie bo sie wkurwiam :( co to za jebany kraj ze nawet 29 stopni niema nigdy :( dziadek czuje sie narazie ok ale to sie zmienia z minuty na minute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga🌻 jak to nie ma:D u nas na południu tropiki dosłownie, oddychać nie ma czym. jest prawie północ, a jak mam 28 C w domu. Easy;)kobietko❤️ widzę, że masz niezłego wkoorva ciążowego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorkiem wczoraj i rano dziś miałam brazowe plamki i sie trochę stresuje na szczescie nie widze tego więcej... ... a UK to nie Polska nie ratuja ciazy do 12 tygodnia ... 11 tyg leci a ja dalej niemiałam zadnej wizyty ani USG strasznie tu nie lubie 1 trymestru nawet nikt mi ciąży nie potwierdził im test wystarcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga🌻 nie denerwować się, ale to już wiesz;) po drugie nic takiego się nie dzieje, po trzecie będzie ok. A że UK to dzicz pod względem prowadzenia ciąży to już mi mój ukochany doktorek mówił:O Babki w ciąży mieszkające w UK do niego latały na wizyty...masakra...Dziki kraj...prawie jak Ukraina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn dziadek nie taki dziki... ogolnie jest dobrze ale po 1 trymestrze, tu wychodza z załozenia ze zarodek powinien sam sie utrzymac do tego 12 tyg ale czasem mogliby przeciez pomoc. usg genetyczne to tu norma a w Pl tylko po 40 i to chyba tez za odpłata, badania na syndrom downa tez tu normalka a w Pl za drogie wiec wszedzie sa plusy i minusy, noworodki maja po urodzeniu maja badany słuch gdzie w Pl to tez za drogie jedynie poprzez jakies fizyczne macanki a tu wszystko cyfrowo wiec gdyby nie ten poczatek i brak kontaktu z ginekologiem to byłoby spoko. lece spac - dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pilyscie karmi w ciazyalbo pare lykow normalnego od czasu do czasu ,bo ja pije karmi czesto i.nie wiem juz co o tym myslec.. ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pilyscie karmi w ciazyalbo pare lykow normalnego od czasu do czasu ,bo ja pije karmi czesto i.nie wiem juz co o tym myslec.. ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Luiza karmi piłam ;). Jak zgagi nie miałam :p Aga u nas też słuch badają ;) przynajmniej tam gdzie rodziłam ;) a bad genetyczne większość kobiet w ciąży już robi ;) jeśli są przesłanki - wiek, obciązenia genetyczne to bad są bezplatne tzn refundowane przez nfz a jeśli nie ma przeslanek to mozna zrobic je sobie prywatnie ;) przeziernosc karkową i kosc nosowa ( pod kątem zespołu Downa) bada się u nas po między 9 a 11 tc :) wiec ja bym jednak się trzymala tego że tu źle w cale nie ma ;) ja Cię w poprzedniej ciazy podziwialam że Ty wytrzymujesz tyle czasu bez usg :) ja na kazdej wizycie ogladalam czy z mala wszystko ok i umarlabym ze strachu gdybym nie mogla :p taka ze mnie panikara ;) A Ty jak DJ mowi się niczym nie stresuj! Będzie dobrze :* DJ 2 stopnie - czy to oznacza że masz "powietrze" w pokoju? Bo u mnie zaduch :o Kali też spi w samym pampersie i nie mialabym sumienia jej czegos wiecej ubierax:o Ok pozdrawian Was i cisne się edukowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dołączam do tych co nie maja powietrza w pokoju :( Jakaś masakra a tu zapowiadaja taka pogodę conajmniej na najbliższy tydzień. Mój mały nic nie chce jeść. Wczoraj nie zjadł porannej kaszki, wcisłam mu pół zupki, potem deserka ani łyzeczki i dopiero troche kaszki na noc a tak to tylko pije wode z butelki bo wreszcie w cycusiu mu zabrakło i się nauczył. Teraz cały czas tylko chodzi z tą butelka zebu mu przechylać bo sam jeszcze nie zakumał że trzeba ja podnieść zeby leciało. A jak to jest u Was z jedzeniem w te upały?? Tylko mój tak reaguję czy to norma.U mnie o 8 rano termometr już pokazywał 29,5 stopnia, teraz boję sie iść patrzeć :P Temperatury iście z Egiptu. Lady Ania i jak tam piesek? Wrócił już?. Na pocieszenie powiem Ci ze gościu który zamówił u mnie szczeniaka po 2 tygodniach go odmówił, bo się mu psina odnalazła, wiec jest nadzieja ze się jeszcze odnajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ wczoraj bawilam sie w sherlocka Holmes'a i prowadzilam sledztwo caly dzien. Chodzilam po ludziach i pytalam czy ktos go nie widzial i taka wsiowa pijaczura powiedziala mi ze ja widziala jak po ulicy biegala i jakas babka ja zgarnela samochodem, pytala sie czy ktos wie czyj to pies ale nikt nie wiedzial, byla tez u weterynarza ale on tez nic nie wiedzial i nawet tel do niej nie wzial i nic o niej nie wiedzial. No ale zawsze mialam jakis trop ze pies jest gdzies w okolicy i zyje;);) Aaa i ona mowila ze podobno ma takiego samego psa tzn tez westa i ze na razie wezmie tego do siebie i poszuka wlasciciela. Po poludniu z m wzielismy rowery i jezdzilismy po wsi i pytalismy ludzi czy gdzies ktos nie ma westa az jakas mloda dziewczyna powiedziala nam ze jej sasiadka takiego malego bialego ma i tak trafilismy do Kleo:D:D Normalnie az mi sie łezka zakrecila w oku jak ja zobaczylam. Nie myslalam ze az tak sie do psa przywiazałam. A juz myslalam ze ja na zawsze stracilam bo jakby ktos do samochodu ja zapakowal i gdzies daleko wywiozl to by bylo po psie. U nas tez upały. Jedziemy po basen na stalezu do OBI to moze jakos do zniesienia bedzie. Badania sluchu w Polsce robia noworodkom bez problemu z tego co wiem, przynajmniej u nas. A do badan prenatalnych to mam dystans bo w zasadzie to trzeba sobie zawsze odpowiedziec czy bede w stanie zabić własne dziecko nawet jak bedzie chore bo w zasadzie to mają na celu te badania. Ja chyba nie jestem za wykonywaniem takich badan w ogole, nie umialabym zabic dziecka a jezeli nawet mialoby byc chore to wolałabym nie zamartwiac sie cala ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Lady super że pies się znalazl :D A co do prenatalnych to przesadzasz :p nikt tu o zabijaniu dziecka nie mówi!!! Badania te wykonuje się po to aby wykryc wady, nie tylko zespol downa!!! Mojej znajomej u dziecka wyktyli powazna wade serca i rodzila od razu w szpitalu gdzie byl oiom noworodkowy i gdzie dzieciecy kariochirurg czekal na porod żeby malego operowac!!! Gdyby nie prenatalne na bank by maly nie przezyl!!! Nie wspomne o tym, że dzięki tym badaniom duzo dzieci już w lonie matki jest operowanych i dzięki temu zyja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Ps. Prenatalne ja robiłam żeby miec 100% pewnosci że Kali ma "kompletne" i zdrowe nerki ;) i nie przeszło mi przez myśl, żeby usówać ciąże, ale chcial być pewna że wszystko jest ok, a w razie jekby nie było ok to żeby moc być odpowiednio przygotowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Pps. Mamy górną jedynkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×