Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Witajcie.w niedzielny poranek. Ciekawe co dzisiaj będzie się działo. Źle spalam i plecy mam jakby ktoś mi łopatą przyłożył. Chciałam na giełdę się wybrać,zobaczymy czy się udA. Aga Oliwia ma już 7 lat wiec to nic trudnego pomoc jej wejść i wyjść z wanny,bo kąpiel się sama. A małego niewiem czy M by sam wykąpać,pewnie tak ale z wielkim strachem. Uciekam na jakieś śniadania,bo całą noc nie jadlam i głodna jestem strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! Tnks- chetnie skusilabym sie na te mazury ale 7 lipca to za szybko, gdybyscie3 jechali troche pod koniec lipca. Mamy w planach gdzies wyskoczyc na kilka dni doslownie, moze wlasnie mazury albo gdzies w gory tym razem nad Soline, mąż kiedys byl na koloniach jeszcze i mowi ze jest tam pieknie. Chce nas zabrac i pokazać;) aga- wkleje cos jak zrzuce zdjecia na kompa pozniej, popoludniu. A ze spaniem to tez doskonale Cie rozumiem, nie klade Gosi bo chce miec wieczor dla siebie, po 19 malutka jest taka śpiaca ze musze ja polożyc, inaczej placze a i ja sie ciesze bo moge odpocząć. Zreszta wkurza mnie jak nic kiedy ktoś probuje wmowic mi ze wie lepiej i jeszcze probuje na sile cos zmieniac. Nie cierpie takich ludzi wszystko wiedzacych najlepiej i nie dziwie sie ze Cie wkurza! Ja dzis robie zapiekanke:D:D Jutro do roboty, ale mi sie nie chce:O No ale jeszcze tylko ten tydzień, jakos musze wytrzymac;) Moj m kiedys bał się kapac Gosiaczka bo byla taka drobniutka ale teraz spokojnie daje sobie rade z nia i z Wojtusiem. Co prawda czesto tego nie robi ale jak mu mowie ze ona dzisiaj kąpie to sie słucha;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa z tą mszą i blogosławieństwem roczniakow to tez pierwszy raz slysze, ale pomysł bardzo mi sie spodobał. Ciekawe czy u nas w lubelskim sie tak praktykuje bo tez bym chciala zamowic mszę. Aha, i postanowilam, tez robie grilla i talerze jednorazowe daje. Ten pomysł przypadł mi strasznie do gustu, dzięki Bogu ze to akurat srodek lata to mozna pozwolić sobie na taka imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam czytac o tym w necie i to podobno na slasku tylko taki zwyczaj, u nas nigdy nie slyszalam o takim. A ksiedzu ile sie placi za taka msze? Ciekawe co by bylo jakbym poszla do nas do parafii i zapytala czy mozna zamowic taka msze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, to się umęczyłaś podróżą. U nas BArtekpewnie rozniósłby w pył auto ;) U nas też nie ma zwyczaju mszy dla rocznych dzieci. Ale wiem, ze na Dolnym Śląsku tez jest (mój brat mieszka w opolskim). Co do tego co potrafią wasze dzieci to wiszę, ze musze się wziąć w karby i nadgonić z edukacją ;) U nas tylko "papa" i "noski-noski". Nic więcej :o Ale nadrobimy, nadrobimy ;) Aga, my teżnie kładziemy Bartka po 16ej. O 20ej kąpiel i później już śpi na noc, więc nie zmieniamy rytmu dnia. Jakby się zdrzemnął koło 18ej to później do jakiejś 22 by wojował :o A swoją drogą 2 dni już maił tylko jedną drzemkę w ciągu dnia i od 13ej nie spał do 20:30. Mógłby nam tego nie robić i nadal spać 2 razy dziennie ;) Aga, co do matek na odległośc nie roumiem i nie wypowiadam się. Ja bym tak nie mogła... Temat teściowa :D moja dziś chciała do nas przyjechać. Mamy malowanie, więc bałagan jak diabli (mamy małe mieszkanie i z jednego pokoju meble poupychane po innych pomieszczeniach) - nie ma jak się ruszyć. Jak M jej powiedział, ze to nie jest dobry pomysł to stwierdziła, ze "zawsze mamy jakąś wymówkę". Bo ona akurat wczoraj wróciła z wczasów i dziś ma ochote nas odwiedzić. A wtygodniu nie może bo my za długo pracujemy i nie będzie tak póxno przyjeżdżać :D ehh :) Nie to żebym się smuciła, ze nie przyjedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Mt soco było i mnie nie wołałaś? Bestia bez serca z Ciebie :D A u nas też wczoraj imprezka - taka na spontana :o już właśnie mialam odpisywac do -agi_ gdy uslyszalam spiewy za sciana... Było chwile po 23. Spiewy nie ucichaly wiec postanowilam isc zobaczyc. Wchodze a tam moje dziecie siedzi w kącie łózeczka i jedzie z koksem "ajjjajajajja leeelele oleee aaaa" :o zasmiałam się pod nosem , położyłam ją i czekałam chwilke aż zaSnie... Chwilka trwała do 2 w nocy :o a o 5 już pobudka bo dziecko głodne, głodne aż na 3 łyki kaszki z mleczkiem :o i mama do szkoły a dziecię spać :o Vilia rozumiem, że wciąż płaczesz w poduszke z powodu braku odwiedzin teściowej :D Lady ja już jestem przerażona tym wyjazdem z Kali :o boje się jak zniesie tak długą podróż :+ szkoda że nie pojedziecie z początkiem lipca... My nie mozemy pózniej bo jedziemy ze znajomymi a oni maja urlop do 15 :o ale jak coś to na wrzesniej planuje weekend nad morzem :D może na ten krotki "urlopik" się skusicie? Jutro będę rezerwacje w hotelu robic wiec jak coś to dam Ci znac kiedy i gdzie i mozemy razem zaszalec :D hotel super, drinki robią dobre hehehh Pewnie wszystkim nie odpisze ale to dlatego, że już 18 raz się biore do odpisywania :o ciągle coś dopisuje :D Ciotka niebawem jest zlot czarownic, myslisz że jak tam nasze tesciowe zawieziemy to da rade je spalic na stosie? Aga- sorry ale we mnie chyba brak empatii :o chodzi mi o Twoja szwagierke - nie jest mi jej zal! Domyslam się że tych dlugow narobila sama - nikt jej w kazdym razie pewnie tym nie zaskoczyl :o i tak jak sama piszesz, skoro już to powinna jechac i zadupiac na 10 etatach żeby jak najsyzbciej splacic i być z dzieckiem a nie się "bawic"... Ja mialam kiedys przyjaciolke - bardzo bliską przyjaciolke! Mame 2 córek ktora za kasa wyjechala do holandii do pracy. Na chwile rzecz jasna... Nie będę się rozpisywac powiem tylko tyle, że nie ma jej w polsce od 7 lat, kiedys jezdzila w odwiedziny a od 3 lat nic o niej nie slyszalam... Dziewczynki zostaly z ojcem ktory co gorza jest slepo w zonie ( bylej już) zakochany... Patologia!!! Jak mozna dzieci zostawic? A wiecie, że znalezli się rodzice tego chłopczyka z Cieszyna? Na reszcie! Mam nadzieje że dostana dozywocie! Nawet jeśli jego smierc byla skutkiem nieszczesliwego wypadku to kurwa jego pierdolona mac!!! Porzucili ciałko jak worek po ziemniakach i przez 2 lata podstawiali inne dziecko u pediatry i policji jak się pojawila :o masakra!!! Czym trzeba być żeby takie rzeczy robic?! Ja wiem, że zaraz się tu obronczynie znajdą ;) DJ buziak dla Ciebie ! Ja jednak nie widze zadnego dlań usprawideliwienia! śmieci, gnój i marazm! żałuje że moje podatki pójdą na wyżywienie takiego gówna!!! Dziewuszki mam @ książkowo co 28 dni... Z tego wynika że na wczasach będę miala płodne :D może się tarfi jakis przystojny ratownik wodny? :D :D :D a tak serio to grunt że nie będę miala @ :p tym bardziej, że zabieramy moją chrzesnice jeszcze wiec będę miala co robic... Coś jeszcze chcialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany:D:D tnks pojechalabym w jednej chwili na te mazury ale moj m na pewno sie nie zgodzi, budowa akurat w trakcie, trzeba troche podgonić, zwłaszcza ze ten tydzien wszystko stało w miejscu. Mamy juz tynki w środku i ocieplony na zewnątrz. Jutro ma chlop przychhodzic i zadaszenie nad tarasem robić. Ciekawa jestem jak to bedzie wygladać A bylyscie w hajduszoboszlo na Wegrzech?? Mi ostatnio chodzi po glowie zeby tam wyskoczyc na jakies 5 dni, przypomina mi sie smak wegierskiego winka;);) Ostatnio pokusilam sie na zakup w bon prixie, kupowałyście cos kiedys? Ja pierwszy raz kupilam i jestem bardzo zadowolona, do tego stopnia ze zamowilam druga paczke i czekam na przesylke:) Oj kurde, od czasu tych wakacji zaczelam podjadac slodycze, musze zbastowac bo dupsko znowu urośnie;) hehehe tnks- no to sie usmialam :D:D Tego rodzaju imprezki należa do moich "ulubionych" zwlaszcza jak trzeba rano wstawać... A ile macie km na te mazury od was? Ode mnie jest ponad 300, jeszcze zalkezy gdzie dokladnie ale nie martw sie na zapas. Jak Gosia wytrzymala w samochodzie 12 godz to wasz dystans to pikuś, na pewno bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze się nade mną nie znęcać i już o tych urlopach i wakacyjnych wypadach nie pisać :P Ja w tym roku nigdzie nie wyjeżdżam :( Z M mamy osobno urlopy :o Może ktoś reflektuje jechać hdzieś ze mną jutro? Mam tydzień urlopu :D malowanie dobiegło końca :) Ale bałagan jeszcze jest. Ale mam to dziś w nosie. Jutro też jest dzień. Poza tym sama szaf i innych mebli nie przeniosę :) TNKS, to Ci dziecię imprezę zgotowało :) ale chyba coś wisiało w powietrzu. Bartolini za to płakał do 23:30. Nie wiem od czego. Tylko przy chorobie i gorączce mu się to zdarzało :o Ale widzę, że nad drugą dolną dwójką pęknięte dziąsło - zwalę na to ;) TNKS, to Ci się we wrześniu szykuje romantyczny wypad z M :) Fajnie :) Lady, ja zawsze się bałam zakupów w Bon Prixie. Ale fajnie, ze jesteś zadowolona. Dobre gatunkowo mają rzeczy? Bo w katalogach prezentują się niektóre nieźle :) Lady, ja też w pracy dużo podjadam słodyczy. Jakaś taka potrzeba nie do opanowania ;) Tłumaczę to stresem ;) Czasem herbaty nie mam kiedy sobie zrobić a na cukierka jest czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS wczoraj to tez taka imprezka bez zapowiedzi i nawet czasu nie bylo zeby pisac, takze sorki. Ale dzisiaj zapraszam wlasnie sacze drinka. Z czym ty to mieszasz bo ja wczesniej tego nie pilam i tak wczoraj ze Sprite a dzisiaj z Cola pije, Ale za slodkie Jak dla mnie. Moj M myslal ze to z red Bullem zrobilam Bo mu tak pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. vilia trzymam z Toba! na zaden urlop sie nie wybieram, dopiero w pazdzierniku. ale Wam zycze bawcie sie dobrze! a TNKS zycze bardzo płodnych dni podczas urlopu!! 👄 Wy tak o tych drineczkach a ja to niedługo abstynentką zostane juz praktycznie 1,5roku nie pije chyba jedynie piwko kiedys wypilam ale juz nie pamietam. zreszta nie lubie piwa tylko M mnie czasem tak meczy nim. a poza tym to mam masakre non stop chce mi sie spać, musze sie w dzien przespac bo nie wytrzymam wiec korzystam z małej drzemek ile sie da i razem spimy ;) swoja droga co to jest ten drink soco??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
vilia ja z Toba pojadę ;D to gdzie ruszamy? a po 2 juz ci pisaam, jak masz załatwic uw z mężem ;P codo spania to już ci chciałam maila pisać, że Bartolinii miał dyżur 1 a poptem pałęczkę przejęła Kali :/ Lady mój m myślał żeby we wrześniu na węgry skoczyć ;) ale ja już wymyśliłam jastrzębią więc nie będzie miał nic do gadania :D co do imprezki w nocy to myślałam że ją uduszę :D ona nie płakała (tylko jak ją chciałam zostawić samą) a tak to gadała, śpiewała, śmiała się :o a ja ledwo żywa mt nie wiem którego masz, ja kupuje limonkowego i pije go z spritem zero albo z colą zero do tego limonka i mięta - to wtedy gdy chcę się delektować ;) gdy chcę sie wstawic to pije go z lodem :d jak JAnis ;D a z czystej ciekawosci jakiego masz i ile u Was kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ to jest Southern Comfort TNKS ja mam tego zwyklego zielonego nie bylo. Tez pije z Cola light i lod do tego Ale limetki nie ma moze nie bylby taki slodki. Flaszka 0,75 kosztuje 16 EUR z groszem nie pamietam dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, trzeba będzie chyba Twoje rady wzielić w życie, bo tak się nie da non-stop oddzielnie urlopować :o A Jastrzębia Góra :D Ach, przypominają mi się stare-dobre czasy :) Taka młodość :D Co roku spędzałam tam wakacje :) TNKS wybieraj - gdzie chcesz jechać :) Ja się dostosuję :) Z racji tego, ze planów nie mam to pojadę wszędzie :D Mam nadzieję, ze nasze dzieci dzis dyżurów nie będą pełniły ;) Pora przekazać pałeczkę komuś innemu ;) Na zdrowie dziewczyny :) Ja dziś coś nie mam ochoty na nic alkoholowego. Wczoraj wypiłam Somersby i zaraz po nim mi się spać zachciało (po porodzie ekonomiczna jestem ;) ). A tu mały wykręcił mi taką niesodziankę ;) Dziś mam nadzieję prześpi do samego rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
mt czyli cenowo tak jak u nas ;) jesli z colą ci zbyt słodki a sam zbyt mocny to spróbój z woą lub tonikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze u mnie flaszka 0,7l kosztuje 14 funciakow, 1l - 21funtow a ten zielony 0,7l 13f jak nie zapomne to kiedys kupie sobie i sprobuje tylko chyba za jakis roczek. dzieki za odp ;) ciekawe czemu dziadek tak cicho?? nie zalamuj mnie kobieto ze Ty taka zajeta od rana do wieczora ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Vilia to może my się poznałyśmy w realu? Bo ja w jastrzębiej też szmat czasu spędziłam :D DW uśmiech :D mówi Ci to coś? Albo "natalia"? :D hotel ara na bank kojarzysz jak tam byłaś :D Aga ja też w ciązy byłam wiecznie śpiąca! Pamietam jak się zamykalam w biurze i kimałam na biurku :p kazdy mówił że to minie po 1 trymestrze a ja tak i w 3 mialam :D w 2 tylko bylam aktywna :) Vilia Kali się już kreci :o już m u niej raz byl :o a ja taka zmeczona :( i @ mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zapomniałam Was zapytać - jak idziemycie zębów Waszym pociechom? U nas było OK. A od jakiś dwóch dni wszystko się zmieniło. Mały zaciska swą szczękę i odmawia umycia swoich 'zębisków' :o Ani szczotką z pastą - ani tylko wodą :o Juz sama nie wiem od czego. Może mu jakiś ząb tak boleśnie idzie, ze go uraża? Staram się nie szczotkować mu tam na siłę, ale dwa razy dziennie musi mieć myte zęby. Choć 'z grubsza' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, oczywiście, ze Natalię kojarzę i hotel ara :) Jego przegapić się w Jastrzębiej nie da ;) Może smażyłyśmy dupcie na ręcznikach obok ;) hehe Niedobrze, ze mała się kręci. Oby dziś jej się na śpiwy nie zebrało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Vilia u nas to samo :o myśle że to kwestia wychodzących zęboli :( Aga widze że u nas soco tańsze wiec z pl sobie weź przy okazji :D Vilia mi generalnie blizej do "punktu widzenia" pracodawcy niż pracownika, ale to co się dzieje u Ciebie w pracy to paranoja wiec uwazam że nie powinnas miec wobec nich rzadnych skrupułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Vilia w natalii spalam chyba 2 lata z zędu ;) a po za tym jezdzilam na kolonie i obozy i wtedy spalam w uśmiechu a jak bylam już jako stara krowa to wlasnie w arze :D powiem Ci chyba malo tak fajnych hoteli widzialam :) ach.... Normalnie mi się marzy :D kurde może serio się tam kiedys spotkalysmy heheheh :D jestesmy w jednym wieku, wiec może kiedys razem uciekalysmy przez balkon z Natalii? :D wlascicielka Natalii byla Natalia i miala siostre w naszym wieku Olimpie :D tzw pimpusia :D ostatnio się zastanawialam co u niej bo kiedys utrzymywalysmy kontakt ;) wtedy jeszcze listowny :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, tak mi się teraz zachciało tej Jastrzębiej Góry :D ehh...Ja tam większość wakacji to spędziłam na polu namiotowym, ale wiem, ze są też domki tak mi się jechać zachciało. Stare kąty odwiedzić :) Dawno tam nie byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, jedźmy tam jutro :) Na tydzień :) nie ważne, ze ma tam padać :P A tak serio to moze faktycznie uda nam się kiedyś tam zobaczyć :) hehe to dopiero byłby numer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale mam zaległości. Myśle że jutro doczytam bo dzisiaj zaraz ide spać bo od wczoraj od 6 rano nie spałam. Wróciliśmy dzisiaj rano a mały wyspany nie dał odpocząć. Jechaliśmy zarówno do jak i z Rowów 8 godzin. Dominik zniósł podróż bardzo dobrze, większość przespał a jak się przebudził to siedział grzecznie i oglądał światełka. Wogóle morze bardzo mu służyło bo je teraz 2 razy więcej. Zupki wcina 220g i poprawia cycem. Normalnie nie to dziecko tylko ciekawe jak długo. Ogólnie mały zafascynowany piaskiem i kamieniami które jak narazie służyły jako lizaki. Teraz myśle żeby mu zrobić na podwórku piaskownicę tylko zastanawiam się jak ją zabezpieczyć przed zwierzakami, które jak znam życie zrobią sobie tam wychodek:/ A i jest jeszcze jeden plus wyjazdu bo nauczyliśmy zasypiania małego przy włączonym telewizorze więc wreszcie jak zaśnie będziemy mogli obejrzeć coś w telewizji albo posiedzieć przed własnym komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka, jeszcze Ty mnie tym morzem dobijasz :P No nic, nie prześpię teraz pół nocy, ale jakoś sobie z tym poradzę :P ;) TNKS, normalnie mi sie na wspomnienie wzięło ;) Ja tam jeździłam pod namioty na obóz harcerski. Kilka lat z rzędu (jako 'kadra'). Było świetnie :D Zmykam - do jutra :) Spokojnej nocy wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS ja w tamtej ciazy to mogłam latac non stop i nie spać gdyby nie wymioty to czułabym sie wysmienicie a teraz chodze jak snieta wszystko mi z rak leci i znow mi sie te mdłosci zaczeły na widok jedzenia :( porazka. Efka super ze urlopik ci sie udał 🌻 teraz powrot do rzeczywistosci niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam w jastrzebiej ale dobiło mnie to zejsice na plaze z dzieckiem kiedys. To tyle chciala dodac, teraz ucieka spac, całuje wszystkie z osobno. ps. ja tez taka spiaca chocdzilam cała ciąze, a w drugiej mialam do tego straszne mdłości, męczylo mnie okropnie. dobrej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po 2 ciazach doszlam do wniosku ze kazda byla zupelnie inna, ciekawe jaka bylaby trzecia;) Ale jakos nie mam ochoty sparawdzac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×