Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyyiimaagiinoowaanaa

CHŁOPAKOWI!

Polecane posty

w tym roku to już naprawdę nie mam pomysłu. W zeszłym na urodziny dostał perfum z pumy a pod choinkę koszulke z najki. W tym roku na urodziny dostał zegarek a na święta nie mam pojęcia co mu kupić. prosze o rady co Wy kupujecie itd. chłopak ma 17 lat, ale wbrew pozorom jest bardzo dojrzały i do tego bardzo wrażliwy. Prosze o propozycje jaki upominek mogłabym mu sprawić, albo co wy faceci chcielibyście dostać albo co wy kobiety kupujecie swoim facetom. Kwota to około 100zł może być mniej ale może być też troszke więcej. Więc jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kal'buir
Kup mu grę PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika fika
nie pisze sie "perfum", a "perfumy" nie "Najki", a "Nike" Jakie on ma zainteresowania? Co lubi robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o tym wiem, ale zawsze dla wygłupów w miare możliwości pisze w ten sposób angeilskie słowa. dla przykładu : słit. ;) gra w piłke nożna. a tam po za tym zadnych, lubi spedzac ze mna czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika fika
jesli gra w pilke nozna, to pomysl o nowych korkach, czy skarpetach, ochraniaczach, rekawicach (jesli bramkarz), dobrym dresie, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no on wszystko ma do tego, w zasadzie nie mialam zamiaru mu kupować nic co się wiąze z piłką bo wszystkie rzeczy potrzebne ma i to w dobrym stanie. naprawde nie mam pomysłu :( a czasu coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika fika
hmm... moze jakas modna bluze? Czy cos elektronicznego? Faceci lubia gadzety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmssssmmmmmmm
zafunduj mu skok na bungee :) za 100-150 zl juz sa. ALbo skok na spadochronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmssssmmmmmmm
zrob mu fajna sesje fotograficzna i stworz z tego album albo kup duuza antyrame i powklejaj tam wasze fotki,lub Tylko Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmssssmmmmmmm
moze jakas gre nowa na kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmssssmmmmmmm
o jeju, jaka jaka jaka? nie wiesz jakie gry lubi Twoj men? gra w pilke, to moze jakas sportowa? albo jakis gadzet , faceci je kochaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie jak o tym mysle to gra to jednak zły pomysł :( on już tak nie gra w gry, jest dojrzały i to strata czasu... dziewczyny co wy kupujecie swoim chłopakom na święta???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvdsfjn
kldsjgnerklg kcxnv x,mv xvm csvn dfvm x c g cdfvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka szklanka pur blanka :)
a czemu mu po prostu loda nie zrobisz ?? ,pytam serio to najbardziej go ucieszy ,uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego chłopaka nie ucieszy, nie pozwoliłby mi tego zrobić nawet gdybym chciała i nie pisz tu takich pierdól. dziekuje za ta stronke z kubeczkiem naprawede fajny pomysl :) piszcie co jeszcze moge mu kupic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam w necie coś fajnego. mianowice pilot do sterowania kobietą! mam poczucie humoru więc coś takiego mogłabym kupić mojemu chłopakowi ale mam jeden problem z tym związany. mianowice znalazłam dwa rodzaje pilotów tylko i na tym pierwszym nie podoba mi sie jeden przycisk 'masz jakieś ładne koleżanki?' a na drgim znów nie podoba mi się 'obciągaj, połykaj!' czy ktoś może potrafi nzaleść inne piloty? bo ja szukam szukam i cały czas tylko te dwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydwajedenstart
poszukaj tu: www.toys4boys.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×