Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelinek91

JAKIEGO PIESKA DZIŚ KARMIMY????

Polecane posty

Gość majcie oczy na tabliczkach
o ja też kliknełam na jamnisia już, chociaż nie wiedziałam że jest na dziś zaplanowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzęczący korkociąg
dzisiaj nakarmimy krokodyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja klikam te
najmniej karmione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja klikam te
a dzis kliknelam ZNAJDKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie klikac inne pieski oczywiscie. Ja tylko proponuje tego, któremu najmniej brakuje do całkowitego nakarmienia:) Znajdka jest słodka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też kliknęłam na jamniczka
a niech ma psinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja klikam te
klikac ZNAJDKE - az 80% brakuje!!! pomozcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhku
Sluchajcie, bardzo latwo obejsc mozliwosc klikania tylko raz dziennie. Ktos chetny, aby sie dowiedziec jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja klikam te
wkurzaja mnie ludzie wyrzucajacy zwierze jak sie znudzi. Jednak czlowiek to potwor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvbkg
zgadza sie. Ja jednak nie wierze w to, ze te pieski dostaja karme. Pracownicy schronik, a w szczegolnosci ich kierownicy robia czesto straszne przekrety, a karme czy inne rzeczy, ktore dostaja za darmo sprzedaja na Allegro:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja klikam te
zeby dalo sie tych ludzi do odpowiedzialnosci pociagnac!!! huje ... za przeproszeniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje uwagi nt
a moim zdaniem nasze klikniecia pomoga, ale uwazam ze mozna kliknac 1 dziennie, nawet jak ktos oszuka i kliknie czesciej, to te glosy sa potem odliczane - ktos pisal ze jednego dnia jego wybrany piesek mial malo % klikniec potrzebnych do zakonczenia akcji a nastepnego dnia ten % sie zwiekszyl. co wiecej w moim odczuciu, nie jest tak ze tylko te wybrane pieski dostaja karmy, smakolyki, ale te dary wedruja dla calego schroniska, kazdy piesek w schr. dostaje swoja porcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiazpodlasia
rozjechanego przez walec drogowy !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja klikam te> kochana, zeby jeszcze tylko wyrzucil, ja mam psiaka ktory oprocz tego, ze byl wyrzucony, to jeszcze caly związany jakims sznurkiem, z polamanymi lapami i wyglodzony, ze czuc bylo wszystkie kosci :( parę lat temu zalozylam o nim topik, ze takiego to wlasnie plamanca przygarnelismy, co sie bal doslownie jak ktos kichal, tak byl bity ja z domu rodzinnego juz sie wyprowadzilam, ale wczoraj przyblede widzialam, pol mordy mial w sniegu bo gdzies kopal :P mial kilka operacji, ale lapy sie zrosly, gruby nie jest, ale upasiony ;)a teraz to w ogole wcina, nawet tej zimy nie daje sie mu wody tylko częsciej mleko, bo lubi :) brzydkie to to, bojaźliwe,szczekliwe, no ale kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja klikam te
Sweet - to straszne co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche_niesprawna
? jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×