Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrzosik

Co lubicie w świętach Bożego Narodzenia?

Polecane posty

Gość Deadman
Macie jakieś zwierzątka? Jaśli tak to czy im też kupujecie jakieś prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Zapraszam wszystkich. Piszcie nadal o swoich skojarzeniach związanych ze Świętami Bożego Narodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się kojarzą święta
z obłudą ludzką, wszyscy sie kochają a po świętach nienawidzą, porażka, poza tym ta cała oprawka świąteczna, sklepy i całe zamieszanie, sprzątanie przed świętami, albo robienie żarcia, które wystarczyłoby na dwa tygodnie, wpierdolenie tego w 3 dni to jakaś pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztuczność , powierzchowność i obłuda oto święta made in Poland. Niedobrze mi się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta są w nas i jeśli nie potrafimy sprawić, żeby niosły radość i szczęście to tylko nasza wina, ew. tego jak zostaliśmy wychowani. Święta kojarzą się najbardziej z byciem dzieckiem, nieprawdaż?? :) Z tą naiwnością, beztroską, wiarą, że wszystko jest w życiu proste i ładne :) Jak śnieg za oknem, świecąca choinka i pięknie zastawiony stół ... Na pewno nie kojarzę ich z obłudą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Gosialska - to racja że stosunek do Bożego Narodzenia ale także do jakichkolwiek świąt zależy od wychowania i od wartości wyniesionych z domu :) Jedni Święta kochają a drudzy nienawidzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
A gdzie spędzacie tegoroczne święta u Siebie czy u Rodziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikolajxy
http://www.bobovita.com.pl/galeria/59339 zaglosuj na Karola , zobacz jaka ma biede, przyda mu sie wygrana, jedzonko na swieta:-) DZIEKUJE uszczesliwic kogose swieta, zrob to zaglosuj,prosze ja tez tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Pozdrawiam Wszystkich.którzy zostawili swój wpis w tym temacie :) :) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Witaj Wrzosik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Staram się utrzymać ten Topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisetka
jak ja kocham te Święta! właśnie umyłam okna, pachnie świeżością, w sobotę zrobię krokiety i zamrożę, prezenty już mam, nie mogę się doczekać....UWIELBIAM być z moimi bliskimi, blask choinki, "Swiętą Noc" śpiewana w moim kościele, Boże dzięki Ci za Święta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loquepaso
Witam ponownie :) Ja mam Yorka. Zazwyczaj wrzucam między prezenty jego smakołyki, ale w tym roku dostanie też nowe zimowe ubranko :) Przez ostatnie 7 lat do mnie nie przemówił w Święta, ale i tak będę próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
loquepaso - Witaj :) Ja podobnie wrzucam smakołyki pod choinke tylko Ja mam kotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Taka ruda kotka troche dzika ale da sie ją czasem pogłaskać :) a Ty masz jakies zwierzaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisetka
u siebie! będzie mój MĄŻ, MÓJ SYNEK i mój teść, moi rodzice niestety nie żyją i będzie cudownie - jak co roku. Będzie prawdziwa choinka którą jak zwykle przyniesie MÓJ MĄŻ i będzie cudownie....Jak można nie lubić Bożego Narodzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
To bardzo długo...Ja kiedyś miałem 9 kotów ale oddałem a kilka gdzieś zaginęło :) i teraz mi tylko została jedna kotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×