Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrzosik

Co lubicie w świętach Bożego Narodzenia?

Polecane posty

ciekawa-prze - też nie lubie jak ktos sie kłoci i to akurat przy Wigilii :( U mnie naszczescie nie bylo takiej akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie lubię,ale cóż jakieś zamierzchłe emocje wzięly górę ...ale po wyjasnieniu wszystko wróciło do normy:)))JA też się objadłam a teraz siedzę i dumam czy iść na Pasterkę czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dzisiaj rano musialem kupic nowe lampki bo sie spalily :( ale na szczescie jeszcze dostalem nowe w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa-prze - Nie Ja nie ide pogoda brzydka i pada az sie nie chce nosa za drzwi wystawiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno w Drugi dzień Świąt ma sypać i być mróz...ale nie wiem Jak to bedzie u Ciebie bo pewnie jestes z innego regionu Polski niż Ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no mowia że ma padac śnieg i ma byc mroz :) Wogole te zimy to takie jakies dziwne...Co rok to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te prognozy czesto sie nie sprawdzaja...teraz są takie anomalie pogodowe że hej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale już po świętach traci to urok...a tak to by był spacer po skrzypiącym śniegu...a nie po wodzie:((( Czekam czy mój pies "przemówi"do mnie...:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o cóż kocica ma do Ciebie pretensje?Mój pies o to że na nią warczę:)))i za dużo karmię słodyczami ale strasznie je lubi-choć nie powinna ich dostawać... O u mnie już dzwonią dzwony,strzelają petardy i zwierzęta coś szepcą....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem może czasami nie bylem dla Niej miły..niestety nie mam nawet mozliwosci jej poglaskac bo jest strasznie dzika i nie ufna...ale czasem do mnie podchodzi ale szybko ucieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czasem się przełamie i podejdzie i da się pogłaskać..potrzeba czasu i cierpliwości..pewnie jest po jakiś pzrejściach i stad takie jej zachowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×