Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrzosik

Co lubicie w świętach Bożego Narodzenia?

Polecane posty

Boje sie i wstydze sie tego ze nie mam pracy, nie studiuje, nie jestem przystojny, nie mam nie wiadomo ile kasy. Wstydze sie tego czasem. Czuje sie gorszy. Nie udalo mi sie spelnic mojego marzenia a mianowicie chcialem byc pilkarzem ehh dlugo by mowic boje sie ze dla kazdej dziewczyny jestem niczym bo praktycznie nie mam nic do zaoferowania oprocz siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem i chce podjac walke z tym bo musze nie chce stac w miejscu albo sie cofac...czasem poprostu nie mam sily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopie ale co TY gadasz jestes młodziutki wszystko przed Toba-zrobisz prawko,znajdziesz jakąś pracę,na studia pójdziesz w lutym lub w pazdzierniku i co świat sie zawali od tego...a dziewczynę obserwuj dyskretnie,jeśli nie ma nikogo to możesz spróbować coś zadziałać...powolutku i delikatnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro chciałes być piłkarzem tzn,ze jestes wysportowany pewnie nie masz nałogów i jestes miły i spokojny.To sa duze zalety-uwierz mi i nie przesiakaj głupimi stereotypami ze jesteś biedny-róża dla dziewczyny kosztuje 4 zeta a nie tysiące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Ja o tym wszystkim wiem tylko poprostu w pewnych momentach mam takie myslenie glupie :( Wiem że wszystko ma swoj czas i miejsce...Ja sie ciesze ze mam przyjaciol ktorzy mnie wspieraja :) w sumie dzieki Nim udalo mi sie zapomniec o tamtej dziewczynie :) A Tobie Dziekuje za Miłe słowa otuchy :D 🌼 Masz racje w tym co mowisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz siły-każdy nie ma są gorsze i lepsze dni w życiu...masz uwierzyć w to że małymi krokami dojdziesz do tego...Ważne jakim jestes człowiekiem a nie ile masz w portfelu-oczywiśćie kasa jest ważna ale nie jest wyznacznikiem tego ze sie ma dziewczynę czy nie-bo to są jakieś głupawe gadki... A jak znasz chłopaka z jej paczki to nie możesz kiedys np.wybrac sie z jej paczką do kina itp.i zobaczyć jaka Ona jest jak sie zachowuje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj sobie ostatni cytat z mojej stopki...Pamiętaj że zawsze ktoś będzie od Ciebie lepszy ale i Ty od kogoś tez... I ja wiem ze to jest ciężko sie nie porównywać do innych bo ja też z tym walczę i to z marnym skutkiem(choć sie staram:)))ale to ciągłe porównywanie powiduje ze traci sie energię na działanie...w jakims tam stopniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale musisz przyznac jedno że w tych czasach ciezko jest trafic na kogos normalnego dla kogo osobowosc jest wazniejsza niz to co posiada materialnego ...wiadomo to zalezy tez od gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest cięzko to prawda,ale nie dajmy sie też zwariować...A poza tym sami sobie urzadzamy taki wyścig i porównywanie..my ludzie sobie i innym...niestety człowiek moze być dla siebie i dla innych największym wrogiem... A co do materializmu-jestesmy społeczeństwem konsumpcyjnym,gonimy za kasą ale tak naprawdę w głębi duszy każdy marzy o tym by móc z kimś iść za ręke,mieć pzry sobie kogoś bliskiego by go rozumiał i doceniał....niby proste ale jak trudne...ech życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że musze to zmienic...oczywiscie bez pospiechu i jakiegos obledu ale musze i to jest moje postanowienie noworoczne. Koniec obijania i sie i filozofowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki...czasem jest dobrze porozmawiac z kims kogo sie na codzien nie zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie plan działania i sie go trzymaj np.(28.12.2010-28.06.2011) 1.prawo jazdy 2.szukanie pracy 3.spróbować nawiazać kontakt z paczką tej Dziewczyny 4.studia 5.Wiara w siebie I powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie masz kasy
to jesteś zerem i nawet nie miej złudzeń ze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Ja lece spać :) Dzieki jeszcze raz za rozmowe... dla Ciebie 🌼 Dobranoc i Miłych Snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja już odpływam w ramiona mego przyjaciela Morfeusza:))))) Trza zregenerować szare komórki... Słodkich snów-już ostatni dzień świat:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzisiaj ostatni dzień świętowania :) Ps; Deadman - :) jesteś tak sympatycznym młodzieńcem ,że na pewno spotkasz kogoś fajnego.Życzę Ci tego szczerze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ciekawa.......-mój brzuszek wytrzymał, bo za bardzo go nie rozpychałam .:)A Twój ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×