Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrzosik

Co lubicie w świętach Bożego Narodzenia?

Polecane posty

Fajnie mi sie rozmawia z Tobą :)...może to tylko rozmowa przez neta ale przynajmniej mozna sie wyluzowac i spedzic milo czas :) W sumie na kafe jestem od niedawna ale jakos sie rozwijam powoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypadkiem...szukalem odpowiedzi na pewne pytanie i wszedlem na tą strone :) No i jakos ten temacik mnie zainteresowal i zaczalem pisac...W sumie z Wrzosik najczesciej rozmawialem ale pozniej jakos zaczalem uczestniczyc w innych dyskusjach :) Zalogowalem sie i o to Jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie mam co robic to wchodze na kafe i patrze co tam ludzie pisza i ewentualnie sie dolanczam do rozmowy...niektorzy tak jak widze czasami maja rozne problemy albo szukaja milosci...Poprostu fajnie jest z kims pogadac czasem :) Wiadomo że pewne rzeczy jesli chodzi o internet trzeba przyjmowac z dystansem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście że tak bo to tylko net jakaś fikcja-ale bardzo dużo osób szuka tej fikcji-a moze raczej osób które podobnie myślą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn wiesz co nie lubie jak ktos pisze poszukuje dziewczyny/chlopaka itd i to w necie bo jak dla mnie to jest nienormalne a przynajmniej na kafe...albo te napalone nastolatki...w sumie to mnie to nie obchodzi bo kazdy ma prawo pisac co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest to trochę wkurzające-ale są ludzie co szukają przez neta bo nie mogą w realu nikogo spotkać i próbują choć tak... A tu na kafe jest czasem śmiesznie-jak sie kłócą albo są smieszne tematy np.prawiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co kiedys chcialem poszukac dziewczyny przez internet bo czulem i czuje sie samotny jesli chodzi o te sprawy ale internet a prawdziwe zycie to jest co innego...w internecie kazdy o sobie moze napisac w samych superlatywach a zycie pozniej pokazuje prawdziwe oblicze tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zamierzam sie bawic w takie rzeczy jesli tego nie czuje...raz sie ktos mną zabawil i to wystarczy bo dlugo lizalem rany :( Dlatego nie zmuszam sie do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że to są dwie różne sprawy real i net...ale pzrecież zdarzają sie osoby co sie pzrez neta poznały i spotkały w realu i im się udało być razem... więc jest to możliwe by kogoś spotkać pzrez neta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale coz ja wychodze z zalozenia ze tak musialo byc, przynajmniej wiem co to znaczy byc potraktowanym przedmiotowo i wiem ze to jest cholernie bolesne...A najbardziej nie lubie jak ktos mowi słowo "Kocham" nie wiedzac co to wogole znaczy :( Myla czesto przyjazn i miloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie nie ma co sie zmuszać...A do tego ze byłeś zraniony i dmuchasz na zimne-to jest normalna reakcja obronna-ale kiedys Ci to minie i będziesz gotowy na coś nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze to mozliwe i nawet znam taka osobe...ale to trzeba miec wyjatkowe szczescie...a Ja nie chce robic sobie tego typu nadzieji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pewna dziewczyne na oku ale jestem zbyt wstydliwy aby do Niej zagadac a po drugie nie wiem czy jestem gotowy aby byc z kims, Jak kazdy chcialbym byc Kochany przez tą drugą Osobe ale nie chce nikogo zmuszac bo nie mam prawa nawet komus narzucic swoich uczuc jesli druga osoba nie jest zainteresowana lub nie czuje tego samego do mnie co ja do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to ja na razie obserwuj i zobacz co z tego wyniknie....Czy Ona zwraca na Ciebie uwagę i czy wie o Twoim istnieniu?? A to pytanie to nie rozumiem za bardzo o co chodzi?Ze znasz kogoś kto poznał kogoś przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam Ją on mnie też ale tylko z widzenia...czasami Ją widuje np na ulicy...chodzi jeszcze do liceum ostatnio rok a ja w tym roku mature mialem wiec nie mam okazji Jej widywac na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale watpie ze cos z tego bedzie...kiedy mialem okazje to jej nie wykorzystalem...czasami mi sie wydaje ze jestem dupek ktory nie umie znalezc dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami jak Ją widzę to patrzy sie na mnie i usmiecha sie czasem az mnie to paralizuje ale Ja boje sie trcohe zadzialac bo nie chce zrobic z Siebie kretyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze że to już trwa od jakiegos 1,5 roku...jeszcze w szkole pamietam Jak sie tak na mnie wpatrywala :) ale Ja oczywiscie nic :) Sorry że tak gadam o Sobie i moze sie wydawac ze mam jakies kompleksy czy cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu uważasz że masz kompleksy?Nie masz po prostu Ona ci sie podoba a Ty byś chciał by coś z tego było ale boisz sie zrobić ten 1 krok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×