Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrzosik

Co lubicie w świętach Bożego Narodzenia?

Polecane posty

A ja tam sie nie przejmuje...lubie pojesc w Święta tym bardziej gdy jest tyle pysznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię w końcu święta sa tylko dwa razy do roku.... Skrystalizowanych jeszcze do końca nie mam...A Ty jak spędzisz ostatni wieczór roku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam zaproszenie od znajomych...ale wolałbym jakoś inaczej spędzić ten wieczór...cos szalonego innego :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie marzy aby ten wieczor z druga polowka spedzic...ale niestety nie mam nikogo takiego :( Dlatego lece do kumpla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciała jakiś spontan-nie wiem cos nietypowego ....ale sama do końca nie wiem co..chyba nie umiem tego sprecyzowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś wogole mi sie nawet nie kwapi iść na tą domowke...ale co bede robic w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nawet nie chodzi o kafe ale o to że samemu jest ciezko..a szczegolnie w sylwestra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego właśnie ide na domowke :) Też jestem ciekawy co u Niej...możliwe że wyjechala ale napewno się odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie mi bez roznicy bo i tak narazie nigdzie nie pracuje i nie musze isc po swietach do pracy jak narazie ;) Ale po świętach czeka mnie za to egazamin na prawko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymam kciuki:))) A ja to dopiero na wiosnę chcę się zapisać na prawko-trochę sie boję-ale w tych czasach bez prawka to jak bez ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy przejezdzie kolo przystanku :( Nie zauwazylem poprostu jak tramwaj podjechal i stanalem troche dalej niz powinienem :( w sumie pogoda tez byla do bani bo padal snieg ale coz w takich warunkach tez trzeba jezdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ogolnie to chce miec prawko bo lubie jezdzic...pamietam na pierwszej jezdzie jak sie denerwowalem i caly chodzilem bo balem sie ze w kogos przypakuje, i patrzylem sie caly czas do tylu zamiast w lusterka bo przyzwyczailem sie jak jezdze na rowerze i patrze do tylu...ale jakos potem juz sie nie stresowalem i bylo oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to ze przez glupi blad mozna nie zdac... np jak ktos tobie ustapi pierwszenstwo to np przejedziesz i moze zinterpretowac to tak ze wymusiales pierwszenstwo albo jak nie przejedziesz to powie ze utrudniasz ruch :( uwazam ze zdanie na prawko to kwestia szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje ale Ja wtedy pierwszy raz jezdzilem w takich warunkach...ale wiesz co wcale mi zle nie szlo tylko ten glupi blad ale dobra postaram sie teraz zdac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×