Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SyLa N

Wielkie oczekiwania na 2 kreseczki

Polecane posty

syla bo masz sluz bezplodny.. to normlane ze jest bialy i kleisty.. ja mam taki zawsze w 3 fazie cyklu i @ zawsze dostaje... tempki wieczorem sie nie mierzy! po co sie nakrecac? jak bedziecie tyle o tym myslec to Wam sie nie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) ja rowniez czekam :P 10tego mam dostac okres szczerze mowiac mam nadzieje ze go nie dostane i zrobie test :P chociaz kusi mnie juz bardzo zeby zrobic ten test juz dzis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... sama nie wiem nie chce sie niepotrzebnie nakrecac :) bo jak nie wyjdzie to bede zawiedziona wiec staram sie o tym nie myslec chociaz piersi mnie strasznie bola i nonstopa czuje podbrzusze no i fajki odechcialo mi sie palic znaczy sie nie jestem w stanie jak czuje dym to mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Nie nakrecam sie!! A opisac zawsze mozna:P Moze i tak tylko ze ja w 20dc suteczkow nie czulam i bolu podbrzusza tez nie mialam hehe.... A czas pokaze co bedzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Bachulec a wczesniej tak mialas?? Ja przy pierwszej ciazy do papierosow nie mialam wstretu ale jak spojrzalam na whisky to odrazu do toalety polecialam a bylo to jakis tydzien przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) ja sie powstrzymuje bo jakikolwiek dziwny objaw i juz mi sie wydaje ze to ciaza hehe :P no ja z facetem kochalam sie 28.11 mialam wtedy dni plodne pare dni pozniej zaczelo mnie bolec podbrzusze, dzisiaj cos mnie kuło, piersi wielkie nabrzmiale,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... no w sumie nie mialam bo ja palacz nalogowy jestem i zawsze gadalam ze nie rzuce bo to moja jedyna przyjemnosc a teraz LoL... mdli mnie strasznie, no i mam wieczorem mdlosci nie umie przez nie zasnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Bachulec teraz mi sie przypomnialo mnie zucalo na wymioty i przeszkadzal mi dym ale w 2 miesiacy ciazy no i tylko na palarni w pracy jak duzo ludzi palilo i dym lecial na mnie no i zawsze rano jak wypalilam 1 papieroska po sniadaniu ale tak jak pisze to juz w 2 miesiacu a mialam tez dni ze moglabym jesc papieroski ale w sumie moja mama miala tak samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
dziewczyna Portugalczyka robilas badania i ty i partner bo po roku staran powinny byc juz wykonane badania??!! ja jestem po clo wiec u mnie jedynie co to moglo namieszac z owulka ale na sluz clo z tego co wiem to nie pomaga a ja zawsze zaraz po dniach plodnych mialam suchosc straszna suchosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Wogole to mi sie poprzestawialo bo teraz moglabym sie kochac codziennie a kiedys hehe jak musialam...;P oczywiscie zart ale nie mialam ochoty na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
dziewczyna Portugalczyka czym potwierdzasz owulacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde chyba juz nie wytrzymam i jutro polece po test jak myslicie czy poczekac do tego piatku ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykresami temperatur ;) zawsze mam ladny skok temperatury, 13 dni fazy lutealnej ( fazy podwyzszonych temperatur ) pozatym jak mialam robione badania hormonalne to mialam cos takiego bylo tam napisane ze jestem w fazie poowulacyjnej wiec ja przechodzilam i przechodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Bachulec wiem ze u kazdej kobiety jest inaczej ale ja z wlasnego doswiadczenia wole poczekac do @ a nawet po !Bo w pierwszej ciazy zrobilam 4 dni po spodziewanej @ i byla 2 kreska blaaadziocha!!Wiecej nie robilam tylko udalam sie do lekarza:) Ale w sumie ty masz 2 dni do @ wiec moze zrob;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
dziewczyna Portugalczyka Myslalam ze uzywasz testow owulacyjnych! Ja juz chyba przestaje w nie wierzyc bo od owulacji przez 6 dni wynik byl pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
A teraz nie wiem jak jest bo mi sie skonczyly hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatttka
Syl,aj poprzedni okees dostałam w 27,ale tak jak pisałam wcześniej mam nieregularnie,więc dostaje róźnie.W dodatku,nie mam pozaipisywanych wszystkich dat,wkórych dostałam @ :/ Miałam tak: Grudzien 09-styczeń 2010 okres dostalam w 36 dniu cyklu Styczeń-Luty @ dostałam w 29 dniu cyklu Luty-marzec @ dostałam w 30 dniu cyklu Marzec-kwiecien-> BRAK daty @ kwiecieć-maj BRAK Maj (24 @ ) czerwiec -BRAK daty @ :/ czerwiec BRAK zapisanej daty @-lipiec 23-tego dostałam @ Lipiec - sierpień @ dostalam w 28 dniu cyklu sierpnien-wrzesień @ dostalam 31 dniu cyklu wrzesien-październik @ dostałam w 33 dni cyklu pażdziernik-listopad @ dostałam w 27 dniu cyklu Grr mam braki w kalendarzu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te testy owulacyjne to sa smieszne :P moim zdaniem bo kiedy ich nie robilam zawsze mialam owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Kazda z Nas pragnie dzidziusia i nie wiem jak wy ale ja to jestem juz chora jesli chodzi o robienie testow! Mimo ze jest jedna kreska to przygladam sie uwaznie czy czasem nic tam nie przeswituje!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Herbatttka No to faktycznie masz skoki cykli! A nie dal ci gin nic na wyregulowanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatttka
SYLA,no miałam kiedyś przepisane,ale jak przeczytałam jakie są niepożądane objawy to stwierdziłam,nie dziekuje nie będe się truć hormonami i nie żałuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Bachulec a jak odczytywalas wynik ! Bo to ze sa 2 kreski nie musi oznaczac zblizajacej sie owulacji! nie mowie ze ty sie na tym nie znasz ale spotkalam juz kilka dziewczyn ktore pisaly ze byly 2 kreski to owulka byla NIE NIE NIE ! Trzeba dobrze sprawdzic wynik ! U mnie jest to inaczej bo w tamtym miesiacu pokazalo zblizajaca sie owulke i pozniej juz test byl negatywny z tym ze jakos z tydzien przed @ zrobilam z ciekawosci i wyszedl mi pozytywny ale podejrzewam ze doszlo do samoistnego poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Herbatttka Ja w CLO jak przeczytalam to sie wystraszylam tym bardziej ze nie jestem teraz pod kontrola lekarza ale coz jak maja mi pomoc i mam zajsc w ciaze to jeszcze jeden miesiac przyjme je o ile bede musiala bo moze sie jednak stac cud i CLO pojdzie w kosz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatttka
Jak kiedyś robiłam test,to też tak prześwietlałam. No,ale podchodziłam z testem do okna i patrzyłam ze wszystkich stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×