Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SyLa N

Wielkie oczekiwania na 2 kreseczki

Polecane posty

a ja mam nadzieję że zrobiłam sobie prezent imieninowy :-) bo akurat 25 listopada wypadały mi dni płodne :-) och tak bardzo bym chciała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak liczą, 14 dni przed okresem.... ja cholera nie wiem czy mam owulacyjne... czym Wam to się objawia?? i nie wiem czy w ogóle zajdę bo mam prolaktynę ponad normę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujacaa
no ja mam ten ciągnacy sluz, dobe rozcągajacy sie.. wiec to chyba sa dni plodne co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amilozaka
madzianietka proponuje sie tak nie nakrecac i wrzucic na luz a jesli masz podwyzszona prolaktyne to brac leki by ja zbic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amilozaka
oczekujacaa bardzo prawdopodobne ze to sa dni plodne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujacaa
miejmy nadzieje :) moze akurat beda dwie kreseczki niebawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amilozaka
dlugo sie juz starasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujacaa
Hmm, powiem tak - ostawilam tabletki 3 miesiace temu- wiec plodnosc wrocila po 2 cyklu.. takze poniekad dopiero 1 cykl. jeszcze duzo czas bede miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amilozaka
spokojnie bez paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujacaa
Oczywiscie ze tak :)) nie panikuje, Czekam po prostu, jesli nie to nastepnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia 12345
Witam wszystkie forumowiczki:) ja też staram się o dzidzię, ale to dopiero 3 cykl... Brałam przez jeden cykl duphaston, ale potem lekarka kazała mi odstawić, bo nie miałam okresu, tylko plamienia przez dwa dni, test wyszedł negatywny. Ten niby okres miałam 6-7 listopada. Mam nieregularne cykle :( gdyby liczyć 28 dni to mogłabym robić test, ale boję się rozczarowania i poczekam jeszcze tydzień. Trzymam kciuki za resztę starających sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Super ze nas tak duzo :) Ja [planuje testowac za 10 dni z tym ze ja jestem na CLO 2 cykl testy owulacyjne od 6 dni pozytywne juz teraz pobolewa mnie podbrzusze mysle nie nie mysle marze o tym zeby jednak byly 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Dziewczyny a ja mialam normalny sluz plodny na 2 w sumie wypadala mi owulacja ale ja bol jajnika czulam 3 w nocy a 4 tak przez 15 min kuly mnie bardzo jajniki no i 3 juz tego sluzu plodnego nie bylo a jak poszlam do toalety zrobic siusiu podcieralam sie to na papierze byl taki mega gesty sluz mleczny nie mialam zadnego swedzenia nic wiec nie wiem co to mialo znaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awwwwwwwwwwwwwwwwwwvvvvvvvvvvv
SyLa N DZIEWCZYNO wyluzuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak tam bedzie ciagle myslala czy plodne czy nie plodne i co to bylo to nigdy nie zajdziesz w ciąze przed okrem mozna sobie rózne objawy ciązy wkrecać a potem przychodzi rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czekam na testowanie, kupiłam dziś test i już się nie mogę doczekać.Tak bardzo chce być już w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
awwwwwwwwwwwwwwwwwwvvvvvvvvvvv napisalam tylko co mnie zastanawia a nie wkrecam sobie objawow ciazy !!!!! reedsowa dlugo sie starasz kiedy testujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 cykl testuje 12 bo mam ykle 29-30 dniowe a osttanio @ byla 14.Z tym,że ja mam PCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
UUUU to nie dobrze ale PCO to nie wyrok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie wyniki byly ok dlatego lekarka dała nam 6 miesiecy na samodzielne starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
reedsowa wiec kochana mam nadzieje i trzymam kciuki za to aby wlasnie grudzien byl owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Dzien dobry dziewczyny:) Jak tam samopoczucie dzis? Jak dajacie rade odzucacie od siebie mysl o ciazy czy jednak zadreczacie sie tym i nie mozecie sie doczekac testowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatttka
My z męzem tak mocno się nie staramy,kochamy się kiedy mamy ochote.Noi kochaliśmy się z nocy 5 na 6 grudnia.W zeszłym miesiącu miałam @ 16 grudnia.Mam nieregularne okresy,więc cięzko powiedzieć kiedy mam płodne. :/ No,ale chyba się nie udalo,bo dzisiaj mam przed okresowe objawy :/ Wczoraj było mi mokro,a dzisiaj mam wrażenie że na @ mi się zbliża,może to owulacja?No,ale się okaże wkrótce bo 20 grudnia chce testowac jesli do tego czasu nie dostatne @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
herbatttka To trzmam kciuki rowniez za ciebie i daj koniecznie znac jak bedziesz po testowaniu ! A i chyba 16 listopada:P bo grudzien sie dopieroo zaczol buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatttka
Syla,tak tak 16 listopada miałam ostatnią miesiączke. :) Pomyliło mi się oczywiście :) Dziękuje za trzymaniu kciuków,też trzymam za te które będą testować. Z 5 na 6 grudnia się kochaliśmy,sprawdziłam że to był 20-21 dzień cyklu,wczoraj 6 grudnia było miu mokro,a wiem że plemniki mogą byc wiadomo gdzie do 7 dni więc chyba jest możliwosc zajscia w ciąze,jak myslcie.Bardzo bysmy sie cieszyli gdyby udalo sie dostac mini prezencik pod choinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatttka
Teoretycznie kochalismy się 11 przed @.Teoretycznie,bo mam nieregularne okresy.Znów mi mokro i mam śluz-biały. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatttka
Sprawdziłam śluz jest żólatwy,czyli czeka mnie pewnie @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
U mnie kochaniutka brak jakiego kolwiek sluzu tzn na sciankach napewno jest bo suchosci nie mam ale na bieliznie i papierze nie ma nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatttkaa
a mam lekkeigo dola,bo chyba nic z tego nie będzie,jak nic mam dzisiaj obajwy przed okresowe typu humory napiety brzuch itp No coz za pozno sie kochalismy,bo w 20-21 cyklu mam dola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Herbatttkaa A jaki byl ostatni Twoj cykl?? Ja dzis mierzylam temp w pochwie fakt faktem wieczorkiem takze nie przywiazuje do niej uwagi!(37.9) Chociaz nigdy wczesniej takiej az wysokiej nie mialam bo od 3 cykli mierze i rano i wieczorem i najwyzsza byla 37.4 no ale to nie jest istotne! Zauwazylam ze sluz jest kleisty i to bardzo jak klei normalnie hehe i jest bialo-kremowy. Od wczoraj pobolewa mnie dol brzucha jednak bardziej odczuwam lewy jajnik! Co do sluzu to dodam ze jest bez zapachu i nie ma w nim grudek a wiec stan zapalny chyba odpada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
AAA zapomnialam dodac ze bardzo mnie bola sutki nie moge sie dotknac ale tylko sutki piersi nie i jest to 20dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×