Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SyLa N

Wielkie oczekiwania na 2 kreseczki

Polecane posty

Gość SyLa N
Buziak1 a skad masz ta pewnosc ?? Ehhh ja juz tez trace nadzieje na ciaze no ale zawsze jest to mozliwe:P Co w moim przypadku zmienilo by moje zycie maluzenskie z monotoni w cos naprawde pieknego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zycie tez napoewno by zmienilo obecnie jestemm na drugim roku studiow wiec cos by musialo pojsc w odstawke:) ale moje kochanie ma plany budowac dom bo cos od rodzicow nie moze sie wyprowadzic wiec bylby mus:) byloby to cos pieknego, cos naszego, cos co powstalo z nas:):) co nosilabym 9 miesiecy pod serduszkiem:/ ajjj ale ja wiem ze nie nie bedzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to trwa do 72 godz. ale nie wazne. nie szukam objawow powiedzialam ze wiedzialam ze nic neie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplodnienie to tak.. ale to tez zalezy kiedy mialas owulacje.. zeby poczuc jaki kolwiek objaw zarodek musialby sie zagniezdzic a zeby do tego doszlo to trzeba poczekac te 14 dni.. myslisz dlaczego najlepiej robi sie test w czasie terminu miesiaczki? nie bez powodu tak jest napisane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
buziak1 nie denerwuj sie kochaniutka :) Zobaczymy co nas czeka za 7 dni a w sumie bylas albo w czasie owulacji albo chwilke po niej takze szanse sa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga moze nie czytalas od poczatku tego o czym pisalam z Syla. nie pisalam o jakis objawach ze mam, poprostu wyrazilam swoje zdanie. napisalam ze trrzerba poczekac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
dziewczyna Portugalczyka U mnie od owulki do okresu jest 12 dni i jak sie nie myle to podobnie bedzie tez u BUZIAK1 no ale okaze sie wszystko w dniu spodziewanej @ a tak jak pisalam juz wczesniej mi w tamtym miesiacy test wykazal wczesniej jedna delikatna bardzo ledwo widoczna 2 kreseczke a mimo wszystko dostalam @ ale nie taka jak zawsze:( Czyli do zaplodnienia doszlo test wyszedl wczesniej niz w dniu @ z tym ze odrazu doszlo do samoistnego poronienia ! Inaczej byc nie moglo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
buziak1 Z tego co wiem to owulacje powinnysmy miec albo 2 albo 4 z tym ze u kazdej z nas mogla ona sie przesunac i mi sie wydaje ze mialam 3 chyba juz zreszta to pisalam @ mialysmy w ten sam dzien i cykl ten sam wiec czekamy na wyniki koncowe:P I nie przejmuuj sie u nas najprawdopodobniej jesli dojdzie do zagniezdzenia to stanie sie to za 2 dni ksiazkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego napisalam ze to trwa od 7 do 14 dni.. wszystko zalezy od owulacji dlatego tez wazne jest mierzenie tej tempki tak jak juz wczesniej pisalam po 15 dniach wyzszej temperatury mozna podejzewac ciaze.. bo jak kazda z nas wie faza lutealna trwa u wiekszosci jakies 12-14 dni zdaza sie ze do 16.. dluzej nie.. jezeli przekracza 16 dni to wtedy mozna mowic o zaplodnieniu.. jezeli zauwazymy cos takiego to mierzymy temp. dalej w celu obserwacji czy wszystko jest ok.. jak temperatura spada po tych 16 dniach czy 18 czy nawet wiecej to jest mozliwosc ze tracimy nasze malenstwa.. nie jestem jakas wredna malpa.. nie chce nikogo pouczac.. naprawde wierze ze Wam sie uda.. no i mi tez mam nadzieje ze to wam jakos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
dziewczyna Portugalczyka ja tak slonko nie mysle ze jestes wredna hahah skad ty to kochana wzielas :) Co do tempki nie jestem tak doswiadczona jak Ty wiec fajnie by bylo zebys mi powiedziala od kiedy mam liczyc ta wyzsza temperaturke czy od owulacji?? A wiec tak jak mi wczesniej pisalam hmmm u mnie by sie zgadzalo z ta tempka w tamtym miesiacu spadla dopiero w dniu @ na chwilke przed nia a wczesniej test byl pozytywny:/ czyli do zaplodnienia jednak doszlo:) To teraz tez mam szanse na ciaze i to duza tylko czy z powodzeniem ?? hmmmm Ale nastraszylas mnie tez troszke z tymi hormonami ale mysle ze hormoniki przez CLO mi raczej nie poprzestawialy sie :/ Kurde ze ja od poczatku nie mierze w calym cyklu ale teraz zalozylam w necie taki fajny kalendarzyk i juz bede codziennie go uzupelniac i tempke bede mierzyc !! Ej a powiedz mi jeszcze jedno hmmm jesli ja od jutra zaczynam pracowac na noccki to czy po wstaniu np. o 15 bedzie temp taka sama jak i ranna bo innej opcji mierzenia nie mam wracam do domku ok 7 rano klade sie spac hmmm ok 8:00 a wstaje ok 15:00 czy ona bedzie wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna Portugalczyka tu jestes wracajac do naszego topiku ZAJDE W W CIĄŻĘ W 2011 tez dzis a co tych temPERATUR to ja miam w tamtym miesiacu po owulce wysoka tem dostalm potem rzekom @ a po okresie nadal sie utrzymywal i to dosc dlugo a potem spadla do 37 icaly czas sie wysoko a ja dzis dostlam @ ma plamienia ale jutro sie rozkreci i tez mnie zastanawiaj te temperatury skad sa takie wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytalam to potrzebujemy ok 5 godzin odpoczynku wiec mysle ze powinno byc ok :) z tymi wyzszymi temperaturami to jest tak ( ale u ciebie to niestety od nowego cyklu bo nie mierzylas od poczatku :( ) ja zaczynam mierzyc 6dc i.. od tego 6 dc do ok 13 mam nizsze temperatury czyli miedzy 36,1 do 36,5 napisze ci jak to teraz u mnie wyglada 6dc 36,1 7dc 36,2 8dc 36,1 9dc 36,3 10dc 36,2 11dc 36,3 12dc 36,4 13dc 36,5 narazie mam tyle.. jutra mysle ze bedzie skok o 2 kreski przynajmniej bo zawsze tak mam o to jest minimum czyli musialo by byc 36,7 i pozniej do konca cyklu juz tylko wyzsze temperatury jezeli zauwazysz wyrazny skok min te 2 stopnie i w kolejnych dniach temperatura bedzie ci sie utrzymywac na wysokim poziomie to wtedy zaczynasz liczyc dni wyzszej temperatury mam nadzieje ze jakos to wytlumaczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the oleska kochana to zrob jutro test.. jak wyjda 2 kreski lec do lekarza!! jezeli temperatura -ci nie spadla to znaczy ze jestes w ciazy.. co do plamien.. wiesz one nigdy nie przynosza nic dobrego.. chociaz moze byc tak ze przy zagniezdzeniu pojawiaja sie takie plamienia..ja osobiscie radze zrobic test tez kiedys tak mialam.. wysokie temperatury pozniej plamienie na tescie 2ga leciutka kreska na drugi dzien mocne krwawienie.. i tak przez 2 tygodnie.. czyli wczesne poronienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
dziewczyna Portugalczyka teraz juz rozumiem z tym ze wlasnie w lipcu mierzylam tez po owulce i tempka moja byla 37.1 do 37.4 tez po nockach ehh:/ @ mi sie wtedy spoznila 3 dni ale testy caly czas byly negatywne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna Portugalczyka no wlasnie kochan ja te tem juz mam od porzedniego cyklu kiedy dostalm 10 listopada okres a wczenij od owulacji byla wysoka noi 10 listopad to bylo norlanyo kres 11 listopad to byl tez okres ale juz nie taki wieczrem nie bylo wogle nic a na drugi dzien znow plamienia i trwaly do soboty po tym rzekomym okresie zrobilam test z tesco za 4 zete ale maz mi urwal niechacy te napsek co sie wklada do mocza to byl test taki test jak na owulacje potem mierzym i tem byly 37,6 i do dluzszy czas po tem nie znacznie spadl i i wynosily 37 dosc dlugo az do terz sa znow wysoki ja dzis planowo dostlam niby okres bo to sa plamienia chdz ma juz krew a jutro pewnie mi sie rozreci @ na dobre tylko nie kapuje tych tempek ide w poniedzlek do gina niewem czy to proestego n nie jest za wysoki przyapdkiem ale zobace co powie okres to ja mam zawsze 4 dni a tamten byl dosc dziwny cieakwe jak bedzie jutro al sie rozpisalm hehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
dziewczyna Portugalczyka to pytanie o owulke do mnie ??? Jesli do mnie to kochana to jestem pewna bo mialam robione USg 3D pecherzyki byly ksiazkowe lekarz nie mial zadnych zastrzeżeń wszystkie badania byly super i moje i męża ! A CLO jedynie moze to poprawic a wiec owulka musiala byc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
TheOleska a mierzylas dzis rano temperaturke ??? Hmmmm ja mysle ze to moze byc ciaza:/ A w sumie hormony tez robia swoje ! Mialas robione badania na hormoniki ?? Jak tak to kiedy ?? Bierzesz cos na owulke badz wspomaganie zajscia w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna Portugalczyka no bo mnie wlasnie zastaniawia czemu moje temperatury sa takie wysokie cchodz przed owulka bylo poniezej 37 dopiero potem skoczyla a owule to ja mam norlanie chodze na monitoring ale musze wspomniec ginowi i tych tem bo o kres tez mam niecu skapszy przynajmiej poprzedni taki byl a zobacze jaki ten bedzie no ale zobacze co gin powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
dziewczyna Portugalczyka Ja mam dzwonic o rejestracje do gina dopiero 28 czy da rade :/ a jesli beda 2 kreseczki to lece do POLSKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka np dowiedziala sie o ciazy dopiero w 3 miesiacu.. i to przez przypadek wczesniej wlasnie w terminach miesiaczki tez miala plamienia i myslala poprostu ze to skapy okres pozniej miala problemy z pecherzem.. wiec poszla do lekarza dopiero tam sie dowiedziala ze nosi pod sercem nowe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna Portugalczyka no a skad te temparatury by takie byly???? co prawda nie che mi sie wierzyc zeby o ciąza byla za dlugo czekam na to i jestem nie dowiarkiem po takim czasie no dzis mialm przez caly dzien plamienia na przemiaz z brązowymi a teraz leci krew ale nie leje sie za bardzo zemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jutro bedzie tak jak dzis zrobie test noi i tak ide w poniedzlaek do gina bo tempki mi podobaja cycy dalej bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatttka
Hej :) buziaczek,trzymam kciuki za pozytywny test Ciesze się,że tydzień powoli się kończy,bo nastepny będzie decydujący,bo jeśli do poniedziałku 20 grudnia będzie brak @ zrobie test.Nadzieja matką głupich,no ale co tam poki okresu brak nadzieja mała jakas jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×