Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SyLa N

Wielkie oczekiwania na 2 kreseczki

Polecane posty

Tak tak, ja profilaktycznie kilka dni pod rząd.... Ale mąż chyba ma już troche dość mówi że traktuje go instrumentalnie jako dawce nasienia.... próbuje byc pomysłowa ale cel przysłania mi wszytsko i poprostu nie potrafie sie oddać stosunkowi tak bezmyślowo czy to normalne? Jak oceniasz moje szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Witam was dziewczynki mi sie dzis troszke pospalo hehe moz wrocil z nocki wzielismy prosznic i razem pod kaderke a tam juz wiadomo wariacje :D hehe no i tak sobie po wszystkim spalam do 13:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
MĄŻ sorki za pomylke hehe ale wstyd :D ale to z tego ze szybko pisze a nie patrze co mi wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatttka
Cześc :) SYLA,no no to sobie z mężem wczoraj poszalałaś :) Ja też o 13 wstałam,bo mialam nie przespaną noc.Za duzo stresow,nerwow ostatnio miałam/mam ;cool; A dzisiaj od rana mnie kłuje w dole brzucha,co nie oznacza to że biore to fakt objawy ciązowe,bo dopiero 2 dni po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Herbatttka kochana nie wczoraj a dzis rano jak maz wrocil z pracy ok 7hehe !! No mnie caly czas pobolewa brzusio na dole to 21 dc takze hmmm mam nadzieje ale zapewne @ przyjdzie jak zawsze no i temp rano 37.1 czyli niska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatttka
Ups sroki za pomyłke.No to nieźli jesteście,zwlaszcza maż który po pracy miał ochote-podziwiam i zazdrszcza,bo moj mąż wiecznie zmeczony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Dziewczyny jak to jest z tym sluzem buuuuu bo wczoraj tak jak pisalam mialam bialo-kremowy i kleisty a dzis hmmm przezrczysty nie bardzo go malutko na bieliznie nie mam go wogole:/ DNI PLODNE odpadaja :/ A skoki temp bardzo duzo rano przed 7 zaraz po obudzeniu mialam 37.1 teraz 14:30 temp 37.5 A wczesniej az tak mocno nie skakała ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana temperature mierzy sie tylko po przebudzeniu o tej samej porze, skoro mialas 37,1 rano to Ci powiem ze temperature masz wysoka i to bardzo :) ja mialam ledwo 36,5 :P czekam az mi skoczy w gore :P mierze zawsze o 6 rano.. co do tego ze Ci skacze popoludniu to to jest jak najbardziej normlane.. w koncu cialo przy ruchu sie nagrzewa.. ja tez kiedys taka bylam i mierzylam popoludniu i mialam nawet po 38,0 wiec tym nie masz sie co przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
dziewczyna portugalczyka Nie kochana ta ranna temperaturka to jest u mnie normalna.... Zawsze mam od 37.1 do max 37.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Ja mialam robione badania hormonow! I wszystko jest w porządku a mialam tez robione USG 3 D 2 miesiace temu i wszystko bylo dobrze ilosc pęcherzyków książkowa! Misialam tez robione USG podczas @ i tez wszystko w porzadku! Nie mowilam o temperaturce lekarzowi bo mierze ja od 2 miesiacy i tylko po owulacjii a teraz z ginem sie nie widzialam ;( To mnie teraz zalamalas;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
A moze ta tempka jest podwyzszona przez CLO ??? ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no czekaj.. mierzysz po owulacji? a wczesniej? czemu nie mierzysz wczesniej? po owulce pewnie ze jest wyzsza.. myslalam ze caly cykl taki masz... wiesz radze mierzyc max 6dc.. wtedy mozesz sprawdzic czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) co tam Dziewczyny??? ja dzisiaj mialam jakies klucia w podbrzuszu no i jak narazie cisza tylko zastanawia mnie fakt moich sutkow hm... gdyz zauwazylam dzisiaj iz zrobily sie takie jasne w srodku z taka ciemna obdwodka ... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
dziewczyna portugalczyka tak kochana mierze tylko po owu no i mysle ze jakbym byla w ciazy to musialaby byc ta temp duzo wyzsza no jakbym miala te 37.6 to juz moglabym cos podejrzewac! Od nastepnego cyklu zaczene mierzyc od poczatku cyklu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Ej dziewczyny a jak to jest z ta szyjka macicy! Ja czuje sie tam w srodku taka opuchnieta i szyjke mam bardzo wysoko no i jest zamknieta bo taki jakby guzek to chyba znaczy ze zamknieta tak?? 21 dzien cyklu dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
I dzis od rana jakos papierosy mi wogole nie smakuja nic a nic !! Na test za wcześnie chyba cioo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regula jest taka: 15 dni wyzszych temperatur i juz mozesz cos podejzewac.. 18 dni wyzszcyh temperatur.. gratuluje jestes w ciazy ;) nic tylko test i beta ;) nie musza to byc super wysokie temperatury.. wystarczy ze beda poprostu utrzymywaly sie na wyzszym poziomie i nie spadaly przed miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj no i dupa ... :( dostalam dzisiaj miesiaczki No nic trza bedzie dalej probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
Bachulec Tak mi kochana przykro:( wlasnie mialam pytac czy zrobilas test ale wczesniej przeczytalam twoja wiadomosc :( No nic kochana zostan z nami moze nastepny miesiac bedzie owocny razem zawsze razniej !! Kurde mnie tak korci zeby zrobic juz test no ale wiem ze to zawczesnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie. ja tez dalej czekam. to juz 4 dzień po stosunku:) do okresu jeszcze 7 dni:/ trzeba tylko czekać ja jakos objawów nie mam moze chce mi sie strasznie jesc ale tak jest przed okresem:) nie ma sie pewnie co łudzić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyLa N
buziak1 No kochaniutka ja tez mam 7 dni do @ a wiec kiedy testujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasie nie wiem terazt to za wczersnie, a moze lepiej poczekac czy okres przyjdzie i dopiero wtedy. sama juz nie wiem. w ciazy pewnie i tak nie jestem wiec nie wiem po co sie martwie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×