Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość your name please

Imię Agnieszka dla córeczki - co sadzicie

Polecane posty

Gość your name please

jak w temacie. Imię trochę zapomniane, ale polskie i ładne. Jak wam się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący kubek gwiazdkowy
Bardzo fajne imię, wreszcie jakies normalne imię, a nie tylko same Oliwie, Julie, Wiktorie i Nikole.Aż mdło się robi od tych Nikol i innych popularnych teraz imion. Takie normalne imiona są o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie kojarzy z jagnieciem
mi sie kojarzy z jagnieciem. W kazdym badz razie popieram, bo to sto razy lepsze od Nikoli czy Oliwii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your name please
kojarzy ci się z jagnięciem? Może dlatego, że to to samo imię co Jagna, Jagienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący kubek gwiazdkowy
Zresztą daj takie imię, jak Ci się podoba, nie każdemu musi się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your name please
Gorący Kubek, jasne, że tak, tylko tak się zastanawiam... Można ładnie zdrabniać, Aga, Agusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący kubek gwiazdkowy
Jeden powie Ci, że piękne imię, drugi że okropne, dlatego trzeba dać to, co samemu się uznaje za ładne, byle nie było to imię jakieś śmieszne, kompromitujące itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your name please
a czy ktoś tutaj tak nazwał córeczkę? Jakie macie doświadczenia z Agnieszką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący kubek gwiazdkowy
Ja też jestem za normalnymi imionami. Może sama akurat Agnieszki bym nie wybrała, bo mam parę innych typów dla dziewczynki, ale ogólnie to wydaje mi się to imię fajne, takie normalne, ani zbyt nowoczesne, ani za starodawne. Mnie też szlag trafia, jak ktoś daje np. Antonina, Zosia, nie lubię takich imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kilka koleżanek o tym imieniu i wszystkie były bardzo fajne, takie swojskie normalne dziewczyny. Mnie to imię dobrze się kojarzy aczkolwiek dla swojej córci miałabym inne typy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w latach 80 było bardzo popularne...dzisiaj wśród młodszego pokolenia dość rzadkie...moim zdaniem lepsza Agnieszka niż kolejna Nikola, Oliwia, Julia czy Zuzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your name please
pomidorówka - przepiękna ta Twoja Ewa. Ma oczy, w których można utonąć... pewnie niejeden facet wpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your name please
Sonya, no właśnie, wszystkie Agnieszki, które znam mają teraz 30-40 lat. Wśród maluchów nie spotkałam żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
ja znam jedną czteroletnią Agnieszkę :) Imię bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim pokoleniu było bardzo popularne, więc ja bym nie dała. Ale fajnie, że Ci się podoba, za dużo już Oliwek i innych Julek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam straszny uraz do tego imienia. Wszystkie Agnieszki jakie znam są wredne i zakłamane. Mają wstrętne charaktery po prostu. Ale to pewnie zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczezzrze to
wszystkie agnieszki jakie znam to puszczalskie;p i mi sie imie kojarzy z dziwka tak samo jak angela np;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się też nie podoba co nie znaczy, że to brzydkie imię:). Jeżeli Tobie pasuje to nazwij tak córeczkę, jak ktoś już wyżej pisał, nie będzie oklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Agniesia:)
no w końcu ktoś docenił moje piękne imię:) Mówia do mnie: Agnes, Agneska, Agusia, Agunia, Agniesia, Agusia, Aga, Agulka:) Kochana warto nazwać tak swoją Agusię:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Agniesia:)
nivea77 Ja mam straszny uraz do tego imienia. Wszystkie Agnieszki jakie znam są wredne i zakłamane. Mają wstrętne charaktery po prostu. mądre:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja znam jedną Agę, która jest chyba najfajniejszą osoba z jaką się kiedyś spotkałam... Jest mega optymistyczna, zabawna, rozmowna, zawsze znajdzie ta lepszą stronę... Mi się nie podoba, że jest długie, jeszcze jak sie ma długie nazwisko to nie jest fajnie szczególnie jak zaczyna sie wypełniać dużo papierów albo przedstawiać pełnymi imieniem i nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgusiaS
Agusia, Agniesia- cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie imie
i brzydki charakter, bufony, materialistki zaklamane, dla jednego grosza dodatkowo sprzedadza swoj honor.do tego puszczalskie.zly wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka jestem
mnie sie moje imie podoba, szkoda ze nie moge tak dac corce. Sto razy lepsze niz Nicol jej roznych odmianach, wszystkie Julki, Amelki i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your name please
nad tym, czy będzie puszczalska materialistką na razie się nie zastanawiam, może tak za 15 lat o tym pomyślę ;) Teraz jestem ciekawa, czy są jakieś młode mamusie, które chcą tak dać dziecku na imię bądź dały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga, agusia
Moja córeczka 3letnia ma tak na imię, bardzo mi się podoba. Jest bardzo uniwersalne, zawsze były Agnieszki, w pokoleniu mojej babci też. Spotykamy małe Agi też :) niedawno roczną. W przedszkolu jest jedyną Agnieszką, co jest plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×