Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość your name please

Imię Agnieszka dla córeczki - co sadzicie

Polecane posty

mi się nie podoba.. imię teraz rzadkie i pewnie tak pozostanie przez jakiś czas, bo było strasznie popularne pokolenia wyżej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie jest to
najgorsze imię. Mam do niego wyjątkowy uraz. Wszystkie kobiety, które stanęły na drodze do mojego szczęścia to Agnieszki ;) Choć teraz to już chyba przełamałam tą złą passę bo ex dziewczyna mojego męża to też Agnieszka a jednak wybrał mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes22330
Dlaczego wszyscy oceniacie po przeżyciach z osobami z tym imieniem? To że ktoś jest np. wredny nie znaczy że jego imię nie jest ładne. Np. dla mnie imię Adrian jest brzydkie gdyż mam nie miłego kolege z tym imieniem.Jednak imię samo w sobie jest fajne. Po moich przeżyciach(mam na imie Agnieszka:)) wiem że imię jest piękne wszystkim u mnie w szkole się podoba. Nazywają mnie Agniesia Aga Agusia itp. A co najważniejsze mi się też podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonka Rafała
Mojego męża brata żona ma na imię Agnieszkę. Świetna, miła kobieta.Wielka miłość do dzieci. Imię pięknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na
imię Agnieszka, i nigdy n ie narzekałam :) zawsze mi sie podobało, nie jestem materialistką i puszczalską ;p polecam dla dziewczynki takie imie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropne imię, Agnieszki są sukowate,nie wychowane,obgadują wszystkich w koło blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubosz
Ja mam na imię Agnieszka. Jestem zadowolona, nienawidzę tylko Aga. Ale znajomi mówią do mnie na szczęście Agnieszka, Agnes, babcia Agunia, a mąż Agucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyy_black
zdecydowanie lepsze od wszystkich Oliwek, Len i Maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram w sumie. Niby dlaczego każda dziewczynka ma się nazywać Julka , Zuzia, Lena, Majka, Hania, Zosia? Czego jak czego ale imion jest pod dostatkiem. Mnie szlag trafia na Nikole, Kariny, Nadie, Natasze, Alanów, Mirelle, Rosselle i innych takowych u polskich dzieci. Ale musisz się liczyć że Agnieszka może być-choć nie powiedziane że będzie -w pokoleniu rówieśników odbierana tak jak w naszym pokoleniu Danusia, Krysia, Jola etc.-czyli imię z pokolenia mam, przestarzałe. Tak być MOŻE, ale nie MUSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lata 50,60 i czesc 70tych: Maria Danuta Krystyna Grazyna Bozena Malgosia Ewa Imiona lat 70,80tych to: Anna Joanna Katarzyna Agnieszka Karolina Monika Magdalena Marta Klaudia Klaudyna Poźniejsze czasy Justyna Martyna Karina Edyta Beata I okres następny Zuza Julia Amelia Hanna Nikola Wiktoria Oliwia Eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ładne i bardzo dziewczęce, młodzieńcze imię, dziś niepopularne, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie Agnieszki jakie znam mają ciężkie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.33 mi się Agnieszka nie podoba. Ale mnie szlak nie trafia tak jak ta panią 21.33 jeśli ktoś tak da swemu dziecku. Ta pani to ma dopiero problemy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszki są ładne i dobre w łóżku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszki to cnotki, wiwm bo sama taka jestem :) Ale trzeba przyznać: jak nigdy nie chciałam nikomu imponować to przy kolejnej Agnieszce chcę robic rzeczy aby się pokazać "patrz, mamy to samo imię, nadajemy na tych samych falach". Z tego co zauważyłam Agnieszki nie owijają w bawełnę i od razu powiedzą Ci co myślą, nawet gdyby miało to kogoś urazimyśZ kolejnej strony mają bardzo psychologiczne podejście do ludzi pod nimi, starają się troszczyć , są opiekuńcze. To zawsze ten typ osoby do którego idziesz z jakąś prośbą, ona mówi "NIE", ale po 5 minutach i tak pomaga ;) Z tego co zauważyłam kompletnie nie dogaduję się z Izami (moja mama i każda inna Iza) oraz relacje pół na pół z Magdami. Nie wiem... Dziewczyny, które spotkałam z imieniem Agnieszka mają proste podejście do życia. Izy, Magdy i Julie wydają się roztrząsać każdy szczegół i robić wokół niego dramę. Ja nie przejmuję się pierdołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę się, że jest to imię tylko dla trzydziesto/czterdziestolatek. Myślę, że jego popularność zaczęła zanikać dopiero w drugiej połowie lat 90. Jestem z rocznika '94 i od przedszkola po szkołę średnią miałam min. 2 inne koleżanki w klasie o tym imieniu, przez co nie podobało mi się wtedy - zwyczajnie wydawało mi się pospolite. Sprawdziłam ostatnio, ile nadań tego imienia w zeszłym roku w Polsce - to liczba ok. 200 dzieci. Dla porównania najpopularniejsze czyli Julia to ponad 9000 nadań. Teraz jestem zadowolona - pełna wersja tego imienia jest poważna, twarda, natomiast zdrobnienia używane przez bliskich - mogą być albo krótkie jak Aga, albo słodkie jak Aguś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie mój partner mówi Agniesia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paskudne i juz raczej tak nie daja, w sumie nie dziwie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię jak imię, nie jest najgorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staromodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma tak na imię, jedyna Aga w przedszkolu, i super,a imię napewno nie z udziwnionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzoo ładne imię :) Agusia kojarzy mi się z niewinną, słodką dziewczynką, a Agnieszka już z piękną kobietą. Mam przyjaciółkę Age i jest pomocna, odpowiedzialna i o bardzo dobrym sercu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne!takie normalne, a jednocześnie aktualnie bardzo oryginalne. W naszym przedszkolu nie ma żadnej Agnieszki (poza nauczycielkami :p). Podobnie zresztą jest z innymi tymi "zwykłymi" - Kasią, Anią czy Małgosią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chodzi mi po głowie imię Agnieszka. Mała Agusia. Na tle Zofii, Alicji, Maj, Julii, Zuzann brzmi naprawdę świeżo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezbyt ladna moim zdaniem.jak ja beda nazywac za granica, nie wymowia "sz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak na imię ;) i chociaż nie bardzo je lubię to lubię moje cechy charakteru... Niewiem czy są one związane z imieniem;). Jestem bardzo odpowiedzialna osoba zawsze byłam. Miła i pomocna. Bardzo szybko się uczę i klimatyzację. Mam też jakaś dziwną zdolność przyciągania ludzi :)). Zawsze można na mnie liczyć. Nie jestem puszczalska ;). Mam ogromną empatie. Lubię porządek, kocham dzieci bardzooo.... Jestem Koziorożcem dodatkowo więc może to również ma znaczenie... Nie lubię jak mówi się do mnie Aga. Tata nazywał mnie Jaguś, mama Aguś, Angusia,babcie Agunia,druga babcia Jagódka ;) a mąż Agulka :). Lubię te zrobienia jednak całego imienia nie. Mieszkam za granicą więc moje imię jest ciężkie dla tubylców. Jednak zawsze się spotykam ze stwierdzenie cóż za piękne imię... Mimo że nie potrafią wymowiec hah za granicą zazwyczaj jestem Agnes lub Aga właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:24 Z tej strony też Agnieszka. Mam podobne cechy jak Ty imienniczko i również jak magnes przyciągam szukających porady lub chcących tylko się wyżalić. Tylko ja z kolei bardzo lubię zrobienie Aga. A nazywana byłam- Aga, Agunia, Agniesia, Agun i Agusiew ☺ Jak usłyszę teraz raz na ruski rok, że ktoś do jakiejś dziewczynki zwraca się Agnieszka to jest mi baaaardzo miło. I jeszcze jedno- na każdym szczeblu nauki było nas conajmniej 4 Agi w klasie lub grupie i nigdy nie miałam z tym problemu. 100 razy lepiej być 5 Agnieszką w klasie niż np. jedną Marzanną (miałam taką w klasie,miała przechlapane). Stąd moje córki też mają popularne imiona ,choć nie aż tak jak Amelka ,Julka czy Zuzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:15 cieszę się :)) może rzeczywiście coś jest w tych imionach;). Ja w podstawówce byłam jedna w gimnazjum i średniej byłyśmy dwie :) Na studiach troszkę więcej.. Ogólnie znam mało naszych imienniczek. Ale te które znam to super kobiety :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne, gdybym miała córkę, to właśnie tak bym dała jej na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×