Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość Czujna Ja
Hmmm.... i to jest naklepszy prezent jaki dostałam i jedyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
ecri , a dla Ciebie 😘 czy co tam chcesz :classic_cool: dla Ciebie tez czujna 😘 oj-zeby ten basz stan byl stabilny , a tu taka hustawka: jednego dnia euforia i wiara w gor przenoszenie ,a na drugi dzien smutek i zwatpienie w sens zycia...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ...ode mnie macie też 😘 :P te góry nastrojów , a tak konkretnie , coś o jakiejś propozycji , krótkiego , taniego , sylwestrowego ... wyjazdu w góry dla panny M....słyszałem ja skarpetki i koszulkę dostałem marzyłem o stringach co prawda , ale ...jak się nie ma co się lubi ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
propozycja jest bardzo mila, ale to i tak sie nie uda czujna -dziekuje, lubie te piosenke ,sluchalam jej swojego czasu w nie najlepszym okresie swego zycia i lzy mi sie cisna do oczu przy niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
ecrivain - musiałabym wypić z litr spirytusu żeby wyjść na śnieg dzisiaj, :)) wyssany - a może stringi te k...wy z poczty zajeb...ały;), nie bądź zły na św. mikołaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
moze byc i w stringach ;) a po co paniom z poczt stringi na te rozrosniete dupska :O :P kurde :O ja tez niedlugo taka bede miala jak czym predzej pracy nie zmienie aa! zapomnialabym ecri -nie zapomnij ochraniacza-ocieplacza na sisiorka ;P zeby ci nie zmarzl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
propozycja jest bardzo mila, ale to i tak sie nie uda' a mógłbym się dowiedzieć dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
poprostu jestem umowiona na Sylwestra... z kolezanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
ecri moze i lepsze ;) ale lepszy rydz niz nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
No dobra, jeśli chodzi o Sylwestra to skąd jesteście? Ja z okolic Katowic. Może znajdziemy wspólny punkt i się spotkamy na lampce szampana? ;) żart. Ja też mam już plany. Mam tylko nadzieję że grypsko mnie opuści bo póki co jest masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Katowic mam nieco ponad setkę ...jadąc prosto na wschód :) a plany ...jeszcze, jeszcze nie ma , chociaż mam dwie możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam super poradnik Dowiesz się : * Jak możesz poderwać kobietę moich marzeń? * Na co masz zwracać uwagę? * O czym rozmawiać z kobietami? * Jak nabrać więcej pewności siebie? Wejdź na stronę i przejrzyj darmowy fragment : http://sagio.zlotemysli.pl/nikakg ,1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
wyssany - czyli jesteś z zachodniej Polski... południowo - zachodniej .... co tam jest? ... wałbrzych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co będę ułatwiał - weż mapę i sprawdż ...w Wałbrzychu mieszka mój brat , a mam do niego 130 w drugą stronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna Ja Kafe Poradnik Człowiek uogólniając dwa razy w życiu cierpi samotność. Pierwszy w wieku dojrzewania a drugi na starość. W tym kontekście spytam ile masz lat autorko? Hahahaha co to za mądrość życiowa? Jako trzydzieska późno dojrzewam? Czy może się przedwcześnie zestarzałam??? Czujna ja - Ta mądrość życiowa nazywa się psychologią. Ja uogólnłem. Człowiek w Twoim przypadku samotna kobieta 30-letnia cierpi bo czuje , że najlepszy okres na żeniaczkę już minął , że teraz pozostał już tylko "drugi sort". Na taki nie zgadza się wiele kobiet i zostają już same na zawsze. Przykre. A samotność jest straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Kafe Poradnik - Wesołych Świąt. Wyssany -no dobra, wezmę tę mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Kafe Poradnik. co mi radzisz? Wyssany - nie mam mapy. Opole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niżej 50 km ...nie będę Cię męczył ...święta są i chora jesteś zresztą sam jeszcze nie wyzdrowiałem z ..może grypy albo przeziębiena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
poradnik moglbys juz nas tutaj nie dobijac :(( widzisz, ja zdaje sobie sprawe z tej przykrej prawdy , ale po co nam to przypominasz, tylko jest jeszcze inna sprawa, ja jestem takim przypadkeim ,ze moj biologiczny oraz emocjonalny wiek jest nieco opozniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
teraz dopiero czuje jakbym miala 20/23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
wiec wiek na "zeniaczke" chyba odpowiedni, czy juz za stara jestem twoim zdaniem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę powiedziawszy to nie wiem co Ci radzić. Z oczywistych względów nie można na topiku napisać dokładniej o sobie. Więc nie wiem co masz na myśli mówiąc , że nikt nigdy Cię nie kochał. Czy masz na myśli brak miłości w pełnym tego słowa znaczeniu. A więc rodziców , rodzinę brak chłopaka itp. Czy tylko to , że nie masz męża. Człowiek , który cierpi chroniczny deficyt miłości ma w tym życiu przechlapane. Jedyne w takim wypadku co można Tobie doradzić to to , żebyś nie zrobiła jakiegoś wielkiego głupstwa. Bo człowieka , który ma taki deficyt bardzo łatwo wykorzystać. Masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
a ja co witaj, jak tam po świętach? tzn. w drugim dniu... w zasadzie to jutro do pracy, więc prawie normalna nidziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×