Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Dobrze było. Zęby mam (syskie! :P) Bliskie spotkanie było jedynie z chodnikiem, bo zrobił się nagle ekstremalnie oblodzony. Ale wylądowałem w najlepszym stylu, ani siebie, ani sprzętu foto nie obtłukłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Ale tu pusto, nikogo nie ma. Pewnie imprezujecie. Ja dopiero w piątek się gdzieś wypuszczę...może bo dawno nie wychodziłam i zdziczałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam ,,,zaraz imprezujemy :D nie ma autorki i innych , to nie ma nikogo to takie złudzenie samotności , że jak nie ma ...to pewnie szaleją i imprezują robią może oś tam konkretniejszego , albo coś mniej konkretnego , ale nie aż tak imprezuję od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Hej Wyssany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
to imprezwanie tak mi przyszło do głowy bo mamy prawie weekend;) i jest karnawał i sama bym gdzie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) co , jak tam w nowym podobno lepszym roku ? jakoś tak mało optymistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
to i ja napisze ;) ja nie imprezuje, choc chetnie bym sie pobawila , ale nie mam z kim :( czemu malo optymistycznie , mysle , ze kazdy na pocztaku roku ma pozytywne pelne nadzieji natawienie, ale im dalej w las - moze byc gorzej :classic_cool: (ale oby nie) pozdrawiam wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imprezy , w zasadzie karnawał jest jak ktoś chce , to go mogę np. na narty wziąć na dzień ( narty mam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
a czemu tylko na dzien ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panno M , nie wypada składać przecież innych propozycji np. nocna jazda ( przeważnie trzy godziny zjeżdżania tak do 22 ), gdyż , noooo wiesz ,.... jakby tu wytłumaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami można uczynić oczywiście pewien wyjątek , od zbyt sztywnych reguł :P eeee, o czym ja tu myślę do spowiedzi powinienem jednak podążyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nagrany księżyc na DVD. Rzecz jasna zatem, że na oglądanie księżyca. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wolę w naturze. Ale zzzimno. Za to można naturalnie wskoczyć pod jakiś kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nierzeszny jestem od bardzo dawna , a takie sobie myśli przelotne .....to niech sobie latają , od czasu do czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwoje w jednym? Hmm, to przyjeżdżaj :P Nie ma jak natura. Bo to fakt, pod kocykiem w ciuchach za ciepło. Więc się stopniowo się ciuszki zdejmuje. Ale za chwilę się człowiek przyzwyczaja i przytulać się trzeba, bo tak cieplej. A później i to nie wystarczy, jeszcze trzeba się zagrzać, jeszcze, jeszcze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuszę... bo muszę. A to dłonie wplotą się we włosy. A to język snuje się po delikatności ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź. Ale i tak nie zapomnisz myśli o pocałunkach na karku, o muskaniu ustami szyi... :P Demoralizacja pełną parą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×