Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

dziekuję :) życie chłopca na cafe wcale nie jest łatwe , a takie słowa napełniają pewną nadzieją i pewna radością ...i nie myślcie , że się napraszam o kolejne życzenia np. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos prawdziwych chopów ...to wolę się raczej za bardzo nie ujawniać , gdyż mogłyby zamęczyć mnie na śmierć niektóre , na tym damskim forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :) U mnie wszystko w porządku, choroba prawie już minęła.:) Pogoda jeszcze ładna, ale czuje się jesień. Ranki i wieczory chłodne. Pozdrawiam i życzę słonecznej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak piękne, słoneczne ale samotne niedziele ...mogą przygnębieć :( na szczęście córka przyjechała na weekend i jakoś miło spędziliśmy ten czas Piratów IV obejrzeliśmy i tak ogólnie nie było żle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja miałam za dużo wolnego i w sumie nie zrobiłam nic, poza plaszczeniem dupy na kanapie, na spacer nie poszłam, na rower nie poszłam, na kawę i ploty też nie chciało mi sie iść. Niby odpoczęłam, ale nie do końca. Poczucie zmarnowania czasu....dołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro będzie lepiej czasami nic się nie chce w ten wolny czas , a pózniej boli to marnowanie ...tak jest u wiekszości chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wlasnie najbardziej dobija w niedziele to "płaszczenie dupy" ;) choc dzisiaj nie mialam i na to czasu, bo narabialam zaleglosci z tygodnia w domowych obowiazkach. Czujna , a Ty juz w nowym miejscu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie praca jest, tylko problem tkwi w "jakosci" tej pracy :O okrutne czasy nastapily, swiadomosc tego coraz bardziej dobija, pozostaje sie jednoczyc w "cierpieniu" z innymi, ktorych to samo dotyka :( coraz wieksza swiadomosc tego, ze nie bedzie lepiej dobija.. a u Ciebie jak z praca, bo ostatnio chyba jej nie miales jako takiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym ci wysłał moją ekipę , to tak około Wielkanocy może by zakończyli ten remobcik dostając zaliczkę , i znajdujac jeszcze gdzieś jakieś żródełko z % . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie to raczej grzeczny jestem , ale moja ekipa taka nie jest alkoholizm tak gdzieś ...V stopnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałem coś niecoś o szczególnej specyfice tej branży , w której dość przypadkowo się nagle znalazłem , ale nie zdawałem sobie do końca sprawy , że to aż tak wygląda tzn. potrafią szybko i fachowo zrobić dość trudne rzeczy z tego zakresu, gdy nie piją ...z braku kasy , albo jakichś zupełnie ważnych powodów ale ich myśli krążą zawsze wokoło tego tematu ;) a jak zaczną z rana , czego zupełnie nie rozumiem , to już koniec ani zrozumienia , ani porozumienia , ani roboty ;) tak ogólnie : wódko : pozwól żyć , tak bardzo często to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxxy proxy
Kocham Janusza:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
januszów podobno na forum ...jak psów ;) np. ja tak mam na inię , ale często to mylą , przypisują komu innemu ..a niektóre janusze to wykorzystują , i nikt nic nie wie , a niektórzy się śmieją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyssany - Czym zasłynął Janusz na Kafe? Chodzi mi o Janusza Duszka czy jakoś tak. .. Kafeteria to dziwny twór....rodzi gwiazdy nie wiadomo z czego. Nigdy nie wiadomo czy jakaś nasza wypowiedź nie zacznie żyć swoim innym życiem i nie przyniesie nam złej lub dobrej sławy. 17latku taka nuta:)......czy Ty się czasem nie zakochałeś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam go . wiem że siedzi na cafe parę dobrych lat . jest także tych dobrych parę lat starszy , ma wiele czarnych ników , np. lucyper nikaki . mieszka na śląsku , tak ze 130 km.ode mnie . myślę , że mnie czasami kojarzą z nim , jako jakąś nową postać , którą stworzył ...ale oczywiście mnie nie można stworzyć , tak sobie , przez jakiegoś tam imiennika . pewne moje wypowiedzi idą na jego konto , gdyż myślą niektórzy naiwni że ja to on , co może nawet poprawia mu wizerunek w oczach tych właśnie tak myślących ;) ale tak nie jest... i mam z tym mały problemik , czasami musząc coś tłumaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxxy proxy
Janusz= duch cafe=desznik=200 innych czarnych nicków jest dobrym znajomym Zosi Samosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxxy proxy
mają kontakt ze sobą na pivie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×