Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

ale z tego kompleksu można się wyzwolić , gdy cichopki wyginą :( 'Przygotowania do budowy Stadionu Narodowego zostały przerwane przez grupę skrajnych ekologów, którzy na terenie Stadionu Dziesięciolecia w jednym z wietnamskich kramów znaleźli stanowisko lęgowe Cichopka Ukraińskiego - gatunku zagrożonego wyginięciem.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panno M , no nie prosze skoncz sie zakompleksiac , mamy taki poziom jaki kazdemu tu odpowiada i Twoje wypowiedzi sa jak dla mnie bardzo wartosciowe . Czasami probujemy troche sie posmiac , ot co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno M też mam takie dni że brak mi weny do napisania choćby zwykłego "witam i pozdrawiam". Nie pisz, czytaj! Więc weź nie pitol o zaniżaniu poziomu:D. Dałaś się poznać już jako inteligentna babeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bergamotte ale mi się spodobało, że napisałaś jednak coś o tych znanych osobach:) Jeśli chodzi o Maćka S. to takie właśnie wrażenie sprawia na mnie jak opisałaś, choć znam go tylko z TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie zgodziłabym się na Jude'a Law'a... Rany boskie, co ja bym z nim robiła! Czyste zło ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmy kinowe 2010: Transformers 3 (Transformers: The Dark of the Moon) jako Dylan 2010: Walentynki (Valentine's Day) jako Dr Harrison Copeland 2008: Moja dziewczyna wychodzi za mąż (Made of honor) jako Tom 2007: Wolność słowa (Freedom Writers) jako Scott Casey 2007: Zaczarowana (Enchanted) jako Robert 2006: Shade jako Paul Parker 2006: Mój brat niedźwiedź 2 (Brother Bear 2) jako Kenai (głos) 2002: Rebellion jako Tyler Rae 2002: Klub Imperatora (The Emperor's club) jako Pan Lewis Masoudi 2002: Dziewczyna z Alabamy (Sweet Home Alabama) jako Andrew 2000: Krzyk 3 (Scream 3) jako Detektyw Mark Kincaid 1999: Ja i Will (Me and Will) jako Szybki Eddie 1998: W niebie nie ma pokarmu dla rybek (There's No Fish Food In Heaven) jako Nieznajomy 1998: Przyjęcie urodzinowe (The Treat) jako Mike 1998: Numerek na boku (Denial) jako Sam 1997: Hugo Pool jako Floyd Gaylen 1995: Bloodknot jako Tom 1995: Epidemia (Outbreak) jako Jimbo Scott 1994: Ava's Magical Adventure jako Jeffrey 1994: Z honorami (With Honors) jako Everett 1993: Rabuś (Bank Robber) jako Billy 1993: Melodia miłości (Face the Music) jako Charlie Hunter 1991: Gangsterzy (Mobsters) jako Meyer Lansky 1991: Uciekaj, Charlie! (Run) jako Charlie Farrow 1990: Niebieski cadillac (Coupe de Ville) jako Robert 'Bobby' Libner 1989: Kochaś (Loverboy) jako Randy Bodek 1989: Szczęśliwi razem (Happy Together) jako Christopher Wooden 1988: In a Shallow Grave jako Daventry 1988: Niektóre dziewczyny (Some Girls) jako Michael 1987: Pulpety III (Meatballs III: Summer Job) jako Rudy 1987: Kochaj mnie dzieciaku (In the Mood) jako Ellsworth 'Sonny' Wisecarver (Narrator) 1987: Nie kupisz miłości (Can't Buy Me Love) jako Ronald Miller 1985: Surowiec (The Stuff) jako podziemny klient #2 1985: Grzeszni chłopcy (Heaven Help Us) jako Corbet filmy TV 2004: Niezłomne (Iron Jawed Angels) jako Ben Weissman 2003: About a Boy jako Will 2003: Do siedmiu razy sztuka (Lucky 7) jako Peter Connor 2002: Corsairs 2001: Chestnut Hill jako Michael Eastman 2001: Blondynka (Blonde) jako Cass 1998: Jeremiasz (Jeremiah, TV) jako Jeremiasz 1998: Zbrodnia i kara (Crime and Punishment) jako Raskolnikov 1997: Ucieczka (The Escape) jako Clayton 1997: Gracz (The Player) jako Griffin Mill 1997: 20 000 mil podmorskiej żeglugi (20 000 Leagues Under the Sea) jako Pierre Arronax 1997: Odd Jobs 1996: Na śmierć i życie (A Season in Purgatory) jako Harrison Burns 1996: Prawo do milczenia (The Right to Remain Silent) jako Tom Harris 1993: Ślub stulecia (For Better and for Worse) jako Robert Faldo 1993: J.F.K. młode lata (J.F.K.: Reckless Youth) jako John F. Kennedy 1991: Merry Christmas Baby 1986: Bojowy wybór (A Fighting Choice) jako Kellin Taylor seriale TV 2005-2010: Chirurdzy (Grey's Anatomy) jako Dr Derek Shepherd 2005: Test Drive 2004: Praktyka (The Practice) jako Dr Paul Stewart 2003: Karen Sisco jako Carl 2000-2002: Jeden raz i znowu (Once and Again) jako Aaron Brooks 2000-2001: Will & Grace jako Matthew 1989: The Super Mario Bros. Super Show! jako The Plant 1986: Mocny czas (Fast Times) jako Mike Damone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszą żoną Dempseya była starsza od niego o 26 lat aktorka Rocky Parker (1987-1994). Jest ona matką jego najlepszego przyjaciela Coreya Parkera. W dniu 31 lipca 1999 roku ożenił się ponownie z Jill Fink. Para ma troje dzieci: córkę Tallulah Fyfe (ur. w styczniu 2002) i dwóch synów bliźniaków: Darby Galen i Sullivan Patrick (ur. 1 lutego 2007).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×