Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość wysssany5
spodobało mi się zupełnie codziennie z raz muszę to posłuchać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z powrotem wśród żywych. ostatni czas trawilam wszystkie wydarzenia calego zycia. Można powiedzieć przeszlam terapię szokowa. Wiele zrozu,ialam, a zwlaszcza to jak błędnie ocenialam siebiei bliskich. A co u was? Wyssany dalej zasluchany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyssany ty wiesz i ja wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może coś wiem czego ty np. nie wiesz , a Ty wiesz czego ja nie nie wiem ??? echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieco się czesto przed nim ucieka w takich różnych okolicznościach ja , np. przemarżnięty nieco i nieco kaszlący także z największa chęcią ucikełbym już pod kołderkę - wiem - nie o to chodzi :D nawijaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysysany5
Dziękuję jakoś . :) Dzis koniec tygodnia a tym samym początek... więc oddaję się słodkiemu lenistwu , podkładając do kominka , ktory daje mi ciepło i trzymająć w dłoni kubek z ...piwem, ciepłym i zakraszonym sokiem malinowym . Miło , ciepło i alkoholowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a więc się wreszcie dorobiłem po tylu latach działalności tutaj - podszywa :D - jakiś efekt jest , a więc jest ogólnie :classic_cool: jutro arbeit i wykazd z mieszkanka , aby popalić w kominku starszym , tak poza tym a nie jakieś gnuśnienie piwne i zaleganie gdzieś tam ;) ...nawet się zalogowac przez tego podszywa nie można :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysysany5
z całego tego bla bla goscia nade mna , najbardziej podoba mi się..ten urywek :classic_cool: "gnuśnienie piwne i zaleganie gdzieś tam" jestem prawdzuwy wysysany a zalogowac się bez hasła nie mogę a hasło? w ... przepastnej pustce :P branoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad hadzie !!! - nie wchodzi dziwnie jakoś moje hasło po podaniu nicka przedstaw się tak poza tym podszywie , jak tu wchodzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysysany5
ok a co mi zrobisz jak mięę złapiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co chodzi;) ale wesoło jest. Mam lekkiego speeda, nie wiem po czym. Dziś porządki, pranie, jak to w sobotę. CO do piwka to mnie nie ciągnie do alkoholu. Co jest dziwne, bo lubię. Życzę udanej soboty wszystkim bywalcom i podszywom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój podszyw rzeczywiście posunął mi pomysł na to grzane piwo z sokiem przy kominku ...i z ząbkiem czosnku jako środkiem na przeziębienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Towarzysze niedoli! ;) Dawno sie nie udzielalam,czesciej jednak niz sie udzielam- zagladam tutaj. Czujna Twoje slowa sa dla mnie balsamem na dusze, bo czuje, ze przechodzisz podobne przeobrazenie do mojego ostatniego ;) czasami trzeba upasc prawie na przyslowiowe dno, aby zobaczyc wszytskie rzeczy z innej perspektywy. Czasami warto pocierpiec, aby moc przejrzec na oczy i wyjsc zza szyby, bo szkoda zycia aby sie przed nim chowac. Ja zupelnie inaczej podchodze do zycia i zastanawiam sie czemu wczesniej nie moglo tak byc, taki kawal czasu stracilam...ale zawsze lepiej pozno niz wcale. Na razie nie czuje sie samotna i nie chodzi tu o osoby mnie otaczajace, ale o to, ze wyorzystuje ten czas dla siebie, ucze sie nowego podejscia w zawrotnym tempie i wprowadzam zmiany w zycie, jestem pelna nadzieji i pozytywnej energii, pomimo, ze jesien... Pozdrawiam wszystkich serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Panno M. zawsze nadawałyśmy na podobnych falach. Czas dostosować życie do siebie, a nie siebie do życia. Zawrotne tempo i my też chcemy żyć w pędzie. Nie wiele trzeba by spaść na dno. A tak wiele trzeba by z tego dna wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli 'upaść na samo dno ' tzn. nie raczej takie moralne itp. bym proponował ale takie ludzkie i uczuciowe bardziej - może coś w sensie cierpienia , upadku wiary itp. wtedy moze mozena się czasami odrodzić ...czyli jako ten feniks z piopiołów np. a często pozostaje się tam . w jakims raczej tam bardziej negatywnym sensie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje się tam, na dnie? Może i tak. Ale wyjątki się zdarzają i są ludzie, którzy jakoś się odradzają i są kimś innym. A może się mylę i ludzie się nie zmieniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn znam nieco historię roznych ludzi , którzy się np po upadkach albo rozpadach zupełnie nie odnależli - zaczęli np. pić , ćpać , czy tam powiedzmy szaleć w jakiś sposób co ich pogrążyło zupełnie ...czasami do samego końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×