Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

cześć Wyssany. To dobrze, że jakoś się układa ze współlokatorem. A co do mnie to pojechałam po bandzie, bo z natury jestem introwertyczna a otworzyłam się totalnie przed kilkoma znajomymi, opowiedziałam wszystkie swoje tajemnice, problemy, również te związane z samotnością i jej powodami, powiedziałam co myślę o pewnych sytuacjach i o ich osobach. No i przede wszystkim ostro podrywałam wszystkich facetów z otoczenia. Totalny kretynizm. No cóż, jakoś to muszę przeżyć. Na razie nie wracamy do mojego zachowania w codziennych kontaktach. No cóż stało się. Już czasu nie cofnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książka może i nieco nudnawa , ale film doskonały i polecam , jako klasykę wspaniałych filmów , które należy obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej siary nie robię , chociaż nieco potrafię z lekka rządzić np . na takiej imprezie bębenkowej w lipcu w muszli , już tak około połnocy północy zabrałem jednemu bębenek mówiąc mu - t'y masz już dość i nie potrafisz właściwie bębnić ' i tak pogrywałem w takim stadzie bębenkowym tak do rana , zdobywajac kolejne jeszcze dwa bębenki i odsyłałając właścicieli spać ja wiem , czy to siara ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e to nie siara, po czymś takim nie ma sie moralniaka. Ja mam jak cholera , a winne jest moje przewrażliwienie. Mam tylko nadzieję, że szybko zapomnimy wszyscy te moje akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się aż tak przejmować , lepiej nie mysleć i pogrążać się niepotrzebnie ...i aż tak za dużo nie pić i mniej mówić no coż - zdarzyło się i coż ...pewne sprawy czasami muszą się wylać i trudno - wylały się i sie wylały - zalezy od towarzystwa , jak to potraktowali jak bardzo żle - to do diabła z takim towarzystwem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że ich stosunek do mnie się nie zmienił, nie ma tematu, a może między sobą mnie obgadują. No nie wiem, ale może tylko ja to tak bardzo przeżywam. Masz rację, widocznie miało się wylać i się wylało. Pogryzie mnie to trochę i wróci do normy. Dzięki za rozmowę. Nie miałam z kim o tym pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak w grupie par zawsze bedziesz 'czarną łowcą ' a więc ...? raczej nie ma co się przejmować skoro ma się taki status niestety albo być mniej wylewną , co także nie jest takie fajne , skoro ma się czasami ochotę jakies tam swoje sprawy wyrzucić , co jest normalne , ale co inna strona może tego zupelnie nie rozumieć tak ogólnie , to nie jest dobrze nieco albo więcej zapić z dublami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jednak pewnie była siara - tańczyłaś półnago na stole ? :D jak nie - to lekka , jak nago - to ....:( jak wszyscy zaczęli uciekać to już rzeczywiście kacior na maksa :( :D wyłączyl mi sią komp wczoraj ( chyba się przegrzał ) a więc nie dokończyłem spowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc skoro więcej grzechów nie pamietasz - udzielam rozgrzeszenia a za pokutę wyznaczam przeczytanie 'sto lat samotmości ' puk, puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deliryczne to nieco z tymi słowami :) fajne i czasami także taki nastrój , ale wolę bez tekstu i raczej bardziej muzycznie np. takie coś starego o Feniksie odtadzajacym się z popiołów http://www.youtube.com/watch?v=7WIwkijLCAo lubię romantyczną , a zarazem nieco dziką muzykę z rożnych czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, ja tak tego nie odbieram, Twoja ostatnia nuta nie przemawia do mnie nic a nic. z pozdrowieniami. czujna na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×