Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Wyssany wiem, nie musisz mnie umoralniać. Trochę już to życie znam. Jest we mnie tęsknota za uczuciem i jednocześnie jest zdrowy rozsądek. Nie zrobię nic głupiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umoralniać nie umoralniać - jak masz czy byc dla kogos związanego , jakims kolejnym towarem do odstrzału , tudzież odskocznią od jego zycia w zwiazku to daj się zapraszać na kafkę i lody :D nie uznaję czegoś zwłaszcza jeżeli kotoś jest np. zonaty , albo mężata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Wyssany, nie ma co tracić czasu i energii na takiego układy, bo on byłby dla mnie odskocznią od samotności, a ja dla niego odskocznią od życia codziennego. No wiem, brzmi żałośnie. Dzięki za szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze inna sprawa - czyli unieszczęśliwienie kogoś kiedyś handlowalem - weszły dwie kobiety do sklepu i cos tam zaczeły szperać ...nagle jedna odepchnęła drugą , a druga zaczęła ksczyczeć , że ta pierwsza ja napastuje i ją pobiła , a mnie wzywa na świadka - nie widziałem tego dokładnie , ale powiedziałem żeby sobie raczej wyszły i swoje sprawy osobiste załatwiały gdzie indziej pierwsza pożniej podziękowała , a druga już nigdy nie przyszła - o co chodziło ? - druga zabrala chłopa pierwszej i była bardzo happy , tym bardziej , że chłop od jakiegoś czasu zaczął pracować za granicą pierwsza była w zupełnej depresji i bez męża , szwędając się bez pracy po osiedlu palac jedną fajkę , za drugą ...i rzeczywiście popchnęła swoją dość wypasłą i bezczelna następczynię - oczywiście chłop po jakimś czasie znalazł sobie następną ...ale to tylko tak mi się coś przypomniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja p*****le...ze tak powiem - gdzies Ty Wyssany zawedrowal na tym youtubie, boj Ty sie Boga :D wytlumacz blondynce czego to parodia?? Czujna jesli chodzi o Twoja sytuacje powiem w skrocie: wszelkie znaki mowia NIE Tobie w takiej sytuacji, po co Ci dodatkowe cierpienia? chyba ze twoje zycie jest tak nudne i monotonne, ze na sile potrzebujesz jakichs wrazen, ktore z gory raczej sa spisane na porazke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię to , bez tłumaczenie dlaczego to lubię to je ono w tej naszej miłości polsko-czeskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno M. właśnie walczę z nudą i monotonią by nie iść w tą złą stronę. Wychodzę więcej, bawię się, byle tylko nie myśleć o tym co by było gdyby... Ehhhh szkoda gadać. No a zmieniając temat, to już wchodzę w linka który zapodał Wyssany, bo widzę, że masz niezłą bekę z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEh, też mnie zastanawia skąd Wyssany to wytrzasnął. I juz nie dziwi mnie Twoja reakcja. ...Będziemy razem pić piwka w piwnicy, będziemy słuchać Maryli Rodowicz i obejrzymy całego Bolka i Lolka. Takie perełki wyłapałam:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś znalazłem to coś fajnego w klimacie pewnej polsko - czeskiej przyjażni , zrozumienia , oddania , miłości oraz poświęcania pomiedzy nami , tzn. naszymi narodami ( te mycie nogi np. ...czy nóg na raz obydwóch ) nie wiecie zresztą o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo np. niektórzy Czesi lubią nas a nawet jak ta Czeszka kochają i są gotowi ...nawet zjeść pierogi ale także lubią parodiować pewne stosunki pomiędzy... -ponieważ to znam , to niestety muszę takie coś tłumaczyc dosłownie tym , którzy tego zupełnie nie wiedzą hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest doskonałe , ale konkretne piosenki czerwonego tulipana rzeczywiście także są piekne , a nawet bardzo piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak to naprawdę lubię Poniedzielskiego :) ( coś nie mogę ostanio wysłać cos śpiewającego - raczej zablokowany jestem tu hehe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chle, chle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty Wyssany piłeś coś dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle nieco w sobotę
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek pospolity 1983
wyssany zassyyssa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle nieco w sobotę
mam pewne prawo po dość cieżkim tygodniu do lekkiego zassania :D aczkolwiek nie muszę hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szklanice w dłoń :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no. ja też czasem się resetuję. Każdy ma prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyssysany 5
nic nie mogę wysłać w sensie przekazu np. muzyczki ( nie wiem dlaczego ) a więc napiszę - umyjem ti twoje nogi - bedziemy jeśc perogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysssany5
ja sem twoja divka ...w piwnice budemy sobie pit pivka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ ci się spodobało:) hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×