Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość mogę się włączyć do rozmowy?
no nic dziwnego, jedna podszczypuje, reszta pije i się przygląda, zero romantyzmu i intymności nie o to towarzystwo chodziło a dokąd dokładnie ten wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to akurat nie były wiejskie klimaty , tylko np . Gang marcela , doskonała podróbka ABBY , i coś jeszce dobrego w starszym stylu na dobrym poziomie , bardzo dobrym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się włączyć do rozmowy?
nie o muzykę mi tez chodziło a o zachowanie - tylko na taką słowną złośliwość mogłam sobie pozwolić, pierwszy raz mnie podszczypywał adorator i to żonaty!!! nie lubię takiego zachowania, ale ja jestem kobietą może facetom to schlebia, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze o tym ,że ludzie przestali normalnie . sie bawić ' być spontaniczni i radośni ...nawet jeśliby chcieli tego nie potrafią po prostu , życie ich przytłacza , a rzeczywistość uczy sztucznych zachowań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się włączyć do rozmowy?
ojej cudna wyprawa, też bym pojechałaaaaaaaaa jedziesz prywatnie czy z biura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się włączyć do rozmowy?
wygląda na to, że mam chyba jednak szczęście, moi znajomi od ...wielu lat tak samo się bawią, no dobra przyznaję- wódy piją więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie była to nieznajoma , tylko pewna dawna koleżanka z pracy :D a że podszczypywała , no nie wiem , może chciała sprawdzić ' napreżenie bicepsu , mięśni ramion ' ...tak jak niewolników kiedyś sprawdzano :D dla kobiet jest to upakarzajace , dla tańczacego i nieco wypitego , nieco egzotyczne i wyzywające :D cosik chyba kombinuje ta kobitka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade czesciowo sluzbowo , ale rowniez prywatnie , sama bukowalam przez internet loty , hotele oraz prywatne tury w danych krajach . Wyssany wydaje mi sie , ze to nasza metalnosc jest odpowiedzialna za brak humoru , my jestesmy przyzwyczajeni do narzekania , malo sie usmiechamy - ot taka cecha narodowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierona kaj sie szwyndocie
Ja to je prowda i yno prowda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się włączyć do rozmowy?
choroba uczyć nam się od niej trzeba:D dobrze robi, biceps ważna sprawa, przecież nie będzie kupować kota w worku:D kobitka kombinuje dobrze na wyssanego podziałało należy wypróbować dalej tylko warunki jeszcze trzeba podobne stworzyć :D:D fantastyczna wyprawa, koniecznie po powrocie nam opisz wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się włączyć do rozmowy?
a od czego byś chciał zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto , ja hanys ? nie , zupełnie nie , Nysa to nie hanysowo , ale ślązacy są ogólnier fajni i normalni ...ale ci ze śląska opolskiego , to raczej polakoniemcy ( mieszanka po wojnie Adolfa i jej konsekwencjach ) , i oni za bardzo tak ogólnie nie są ;) ...gardzą polakami , a niemce ich za bardzo nie chcą , albo gorzej traktują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konia to jo ni mam , ale sentyment do Slaska to mom . Wyssany jo nikogo nie szukom . Bardzo lubie gware slaska , chociaz sama nie zabardzo potrafie godoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasi opolscy polakoniemce , także się nie uważaja za hanysów , a w stosunku do hanys ow sa na pozycjach wyższości mało kto z poza , to wie łącząc to wszystko 'do kupen ' nie chcę uogólnieć i tworzyć jakichś schematów , ale w tym przypadku tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się włączyć do rozmowy?
mowa Ślązaków jest zabawna tak jak i oni sami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle , ze prawdziwi Niemcy juz dawno opuscili opolskie , a reszta to przybysze ze wschodu i ci , ktorym sie wydaje , ze sa potomkami Adolfa , nic poza tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ammeli
to ja pisałam gwarą przed chwilą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×